Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Jant seridi çektim ama sorunlu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet bır topıc acmıstım serıt hakkında dedıklerınızı uyguladım. sıyah uzerıne kırmızı cıdden mukkemmel oldu ama bı sorun var hava kabarcıkları gıbı bosluklar olustu sanırım yagmurda ve ılerıde cıkcak gıbı gelıyor cıkarmı sızce napmam lazım? yamuk degıl mınık kucuk katlanmalar oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    yapıştırıken aletini kullandınmı_?

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapıştırıken aletini kullandınmı_?
    ah bu Türkçe
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bu jant şeridini takmam için nasıl bir aparat kullunılıyo ve kullanımlı şekli nedir acaba bende çok merak ediyorum ben birkere denedim gayet güzel bir şekilde şeridi çektim ertesi gün bir baktım şerit janttan kendiliginden çıkmış sonra oturdum dedimki kendi kendime demek becerememişim:D bu işi beceren arkadaşlar yardım ederse sevinirim

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Jant şeritlerini 40-45 derece gibi ısıtarak janta çekin.Soğuk olarak çekilen şerit,sürüş esnasında jantın ısınmasından dolayı büzüşmeler veya kabarcıklar oluşturur.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ee sımdı o buzusme kabarcıklar daha surmeden oldu. napmam lazım? o alet ile cektım jant serıdını suan ısıtsam cakmakla fln nolur

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı Altone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee sımdı o buzusme kabarcıklar daha surmeden oldu. napmam lazım? o alet ile cektım jant serıdını suan ısıtsam cakmakla fln nolur
    Yenisine sağlık
    Aslında en kalıcı olanı iyi bir fırça kullanana boyatmak.
    Şeritler geçici oluyor
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah bu Türkçe
    Aklınız fesat arkadaş sakız gibi dilimiz var her yöne uzuyor maşallah

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    evet bır topıc acmıstım serıt hakkında dedıklerınızı uyguladım. sıyah uzerıne kırmızı cıdden mukkemmel oldu ama bı sorun var hava kabarcıkları gıbı bosluklar olustu sanırım yagmurda ve ılerıde cıkcak gıbı gelıyor cıkarmı sızce napmam lazım? yamuk degıl mınık kucuk katlanmalar oldu
    söylemiştim camsil sıkıp öyle çekin, hata yaparsanız düzeltebilirsiniz diye......

kabarcığıda nasıl giderebileceğini söyleyeyim ama dinlemezsin sanırım....

iğne ile deleceksin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    cam sille yaptım ztn. kabarcık degıl ust tarafında bole katlar bosluklar oldu onu napcam? kredıkartıyla uzeırnden gecıyorum dumduz oluyor duzelıyor sonra yıne eskı halını alıyor

Motosikleti
    Comet
    cam sille yaptım ztn. kabarcık degıl ust tarafında bole katlar bosluklar oldu onu napcam? kredıkartıyla uzeırnden gecıyorum dumduz oluyor duzelıyor sonra yıne eskı halını alıyor
    valla dostum nasıl çektin bilemiyorum,aparatıyla gayet kolay bir şekilde yapılabiliyordu bir terslik var ama nerde
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylemiştim camsil sıkıp öyle çekin, hata yaparsanız düzeltebilirsiniz diye......

kabarcığıda nasıl giderebileceğini söyleyeyim ama dinlemezsin sanırım....

iğne ile deleceksin

iğne ile delip havayı çıkar işte ama zamanla kalkacağını sanmıyorum. Ben 1 seneyi geçti şerit çekeli hiç bi sorun yaşamadım.
    i.V.i.B.i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yaw cekmesınde sorun yok yamuk degılde aparatıyla cektım. ust tarafındada serıtlerın bole katlanma kalkma oldu bıraz yagmurda fln sokulurmu sızce? veya uzerınden neyle gecsem tam yapısır

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yaw cekmesınde sorun yok yamuk degılde aparatıyla cektım. ust tarafındada serıtlerın bole katlanma kalkma oldu bıraz yagmurda fln sokulurmu sızce? veya uzerınden neyle gecsem tam yapısır
    eline saç kurutma makinası ve ya sıcak hava makinasını alıp jant şeritlerini ısıt yavaş yavaş ısıtırken bir yandan'da çekmiş oldugun şeritlerdeki hava kabarcıkların sert bir plastik parçasıyla çakartmaya çalış.işlem sonun'da hava kabarcıklarını giderirsen bir sorun çıkmaz ama hava kabarcıkları kalırsa ilerliyen zamanlarda büyük olasılıkla deform olur.iğneyle hava kabarcıklarını patlatmakta bir çare ama nereye kadar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    kardeş aletle değil elimle çektim biraz yamuk falan oldu ama 4 aydır hiç çıkma dalan yok .

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah bu Türkçe
    tövbe tövbe bi insanın aklı neyse zikride o olurmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    anladım arkadaslar deforme var kabarcıkdan daha cok. iğneyle gecıcek bısey degıl. yrn oto folyo kaplamacılarına gıdıp rıca edecegım onlarda fon makınasından daha ıyı ısıtıcılar var uzerınden ısıtacagım vede onların plastıklerıyle gececegım en mantıklısı bu olur heralde. bıde arka camurlugumu karbon kaplatırım.

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklınız fesat arkadaş sakız gibi dilimiz var her yöne uzuyor maşallah
    ya hep ben hep ben

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tövbe tövbe bi insanın aklı neyse zikride o olurmuş
    tabi canım kesinlekle bende sorun
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaslar surada cıddı soru soruyoruz tamam gulduk eglendık yeter kackere aynı seylerı yazcaksınız. fotoraf dedıgınız fotoraf cektım. yrn gıdıp 3m folyo kaplayanlara goturcem onların ısı tabancasıyla uzerınden gecıp onların plastıgıyle yapıstırtcam en ıyı cozum heralde ucundakı kalkma deformasyonlara o olur heralde?

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Comet
    arkadaslar surada cıddı soru soruyoruz tamam gulduk eglendık yeter kackere aynı seylerı yazcaksınız. fotoraf dedıgınız fotoraf cektım. yrn gıdıp 3m folyo kaplayanlara goturcem onların ısı tabancasıyla uzerınden gecıp onların plastıgıyle yapıstırtcam en ıyı cozum heralde ucundakı kalkma deformasyonlara o olur heralde?

Uploaded with ImageShack.us
    jant açısımı yetersiz diyesim geliyor,gördüğüm kadarıyla jantta alt içeriye doğru bir eğim söz konusu.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)