Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kask Takmaktan Utanıyorum Resmen ya.

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaprislerinizden kurtulun, bütünleşin şu ekipmanlarla.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Şuan sadece üst korumam eksik onuda tamamlayayım millet ne derse vız gelir tırız gider:D

Motosikleti
    CBR600RR
    Sen onları kafana takma, herzaman yaptıgın gıbı KASK ını tak devam et yoluna, sana ıhtıyacı olan bırılerı var daıma etrafında!!!
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    düşünpte açtığın konuya bak.....

hamama giren terler motora binen kaskını takar....

aklına takıcağına başına tak kafan rahat olsun..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Deniz 125 RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar. Başlıga bakanların düşüncesini anlar gibiyim. Ancak gerçekten Kendimi Çok kötü Hissetmeme sebeb olucak olaylar oluyor. Malum motorum TVS apache. Kaskımı takıyorum.Montumu giyiyorum. Eldivenler Botlar. Neyse Tam çıkıcam Yola Sokaktakiler Bi acaip bakıyor. Bizim sokak çıkmaz sokak Herkes tanıdık. Hepsiyle Düşman olsamda bi garipsiyorum. Neyse Diyip yürüyorum hafiften. 10 dakika sonra ışıklarda beklerken yanıma GS 500 Lü bir eleman geliyor. Havada çivi gibi soguk zaten. Arkadaşta T-Shirt Kot Var. Bana bakıyor. Sanki Makineye biniyor der gibi bakış atıyor. Ardında Bu ne hal birader diyor. Okuldan arkadaşlarım Dalga geçiyorlar. Her Seferinde Bırak olum takma diyorum. Saglık bu diyorum ama insan bir Tuhaf oluyor. Sanki Uzaylı görmüş gibi insanlar.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...!

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Aksine birçok kişi motosiklet kıyafetlerinin çok karizmatik olduğunu söylüyor.
    İlk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bak tamda bu gün gittim yeni bir kask aldım janjanlısından,nasılda denk geldi konu.kardeşim Sarp sen akıllı adamsın boş ver aklı olmayan vatandaşların yorumlarını,sen yine tam ekipmanlarını takarak kullan motosikletini.can senin canın
    bana'da bilhassa bizim bayan komşular takılıyor ara sıra hiç üşenmiyormusun O kadar giyinmeye,ağırlık yapmıyormu,sıcaktan terlemiyormusun gibi kelimeler.hele bir'de üzerindeki ekipmanlara verdiğin ücreti duyunca oha der gibi oluyorlar delisin delisin diyorlar ben canım tatlı diyorum gerisini motosiklet hastası gençlere bırakıyorum.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Hocam marmaris gibi biryerde yapıyorum dediğin olayı, kask ve ceket geziyorum sürekli. Benimle motosiklet tamircileri bile dalga geçiyor diyebilirim Umrumda mı, değil, daha bugun bir kaza yaptım, yola mazot kılıklı bişey dökülmüş, viraja yattım ve vızztt yerdeyim. korumalarım olduğu için hiçbişey olmadı ama kafamı yere vurdum, kaskım olmasa EN AZINDAN kafamın yarılacağını düşünüyorum. Bak bir söz vardır çok severim;

HERKESİ DİNLE, AMA KİMSEYİ TAKMA

Dipnot: Marmaris'ten olduğunu farketmemişim kardeşim kusura bakma
    [B][COLOR="Black"]Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    4 teker
    kask ve diger gerekli koruyucu ekipmanları kullanan motorcu sadece motor sürmez kullanırken hem zevk almasını bilen hemde kendisini düşünen bilinçli bir bireydir bence,motoru sadece eglence amaçlı görmez ayrı bir ilgi bir ciddiyetle yaklaşır,özel bir ilgi alanıdır ve çogu dalga geçen dışardan farklı gözle bakan insanlar bu özel ilginin tadını bilmedigi için öyle atıp tutarlar.takmayanlara açıkçası hava atıp hayatını riske atacagına kaskını tak apaçilik yapma diyorum...
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Evet şöyle bir muhabbet geçmişti "motorcu" bir arkadaşla aramda;
    -Kaskı kaça aldın?
    -(Ben)On yüz bin lira!
    -Oha!O ne yaa!! Bak bendeki on lira yazık değilmi o paraya, hem altındaki motora bak, az daha para koysaydın japon alırdın bir tane!
    -(Ben)Olum altındaki motor değil üstündeki adam önemli, hem ayrıca senin kafayla benimki bir mi bi kere?))...
    -...hım..aedkdkd...
    Neyse işin şakası bir yana sizde bu şekilde yanaşan birilerine şakayla karışık ufaktan dokundurarak cevap verebilirisiniz...Oldukça etkili oluyor

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motosiklet kullanirken sadece önünüze bakarsaniz, etraftakilerin size bakip bakmadiginizdan haberiniz olmaz.
    Üstelik kafaniz da dagilmaz.
    Siz iyisimi önünüze bakin.....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı turkmath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -Kaskı kaça aldın?
    -(Ben)On yüz bin lira!
    -Oha!O ne yaa!! Bak bendeki on lira yazık değilmi o paraya, hem altındaki motora bak, az daha para koysaydın japon alırdın bir tane!
    -(Ben)Olum altındaki motor değil üstündeki adam önemli, hem ayrıca senin kafayla benimki bir mi bi kere?))...
    -...hım..aedkdkd...
    Neyse işin şakası bir yana sizde bu şekilde yanaşan birilerine şakayla karışık ufaktan dokundurarak cevap verebilirisiniz...Oldukça etkili oluyor
    bak hakkat güzel bi dokundurma hoşuma gitti
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda RR
    Bizim buralarda bende sürekli kask takıyorum, altına balaklava yada boyunluk falan.
    Millet gülerek değilde özenerek bakıyor sanki, hafiften dik ve havalı durunca. Mahallenin çocuklarından biride demediki abi niye kask takıyosun diye. İyi örnek olduğuma inanıyorum, ilerde motosiklet kullanacak küçükleriminde ben gibi davranacağından eminim.
    Kasksız ancak garaja sokarım motoru ;D

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bende de ybr125 var. bakıyorlar eldiven,dizlik,bot,balaklava,kask giyiyorum; kimisi garipsiyor, kimisi etkileniyor, kimisi gülümsüyor, kimisi küçümsüyor. önemli olan benim sağlığım, insanların ne düşündükleri değil. söz konusu sağlığımsa varsın insanlar "...." gözüyle baksın. Not:boşluk istendiği gibi doldurulabilir.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Honda RR
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksine birçok kişi motosiklet kıyafetlerinin çok karizmatik olduğunu söylüyor.
    İlk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi.
    Kesinlikle.

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı HondaRRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim buralarda bende sürekli kask takıyorum, altına balaklava yada boyunluk falan.
    Millet gülerek değilde özenerek bakıyor sanki, hafiften dik ve havalı durunca. Mahallenin çocuklarından biride demediki abi niye kask takıyosun diye. İyi örnek olduğuma inanıyorum, ilerde motosiklet kullanacak küçükleriminde ben gibi davranacağından eminim.
    Kasksız ancak garaja sokarım motoru ;D

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Birak gülsünler dostum...
    Kafan dagildiginda (Allah göstermesin)onlar aglamiycak sonucta...

Hem neden utandigini anliyamiyorum..
    Bendede tam tersi..
    Kask yoksa kafamda utaniyorum.. Saka degil bu inan..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar. Başlıga bakanların düşüncesini anlar gibiyim. Ancak gerçekten Kendimi Çok kötü Hissetmeme sebeb olucak olaylar oluyor. Malum motorum TVS apache. Kaskımı takıyorum.Montumu giyiyorum. Eldivenler Botlar. Neyse Tam çıkıcam Yola Sokaktakiler Bi acaip bakıyor. Bizim sokak çıkmaz sokak Herkes tanıdık. Hepsiyle Düşman olsamda bi garipsiyorum. Neyse Diyip yürüyorum hafiften. 10 dakika sonra ışıklarda beklerken yanıma GS 500 Lü bir eleman geliyor. Havada çivi gibi soguk zaten. Arkadaşta T-Shirt Kot Var. Bana bakıyor. Sanki Makineye biniyor der gibi bakış atıyor. Ardında Bu ne hal birader diyor. Okuldan arkadaşlarım Dalga geçiyorlar. Her Seferinde Bırak olum takma diyorum. Saglık bu diyorum ama insan bir Tuhaf oluyor. Sanki Uzaylı görmüş gibi insanlar.
    O kaskı montu montu giymeyenler 20 sene sonra romatizma olur gülme sırası sana gelir, kazası belası var bu işin bide mont bot ve kask var ama akılllıyımya dizlik takmadım şile den ağvaya giderken kaza yaptım dizim paramparça oldu, ne o hava atıcaz.. o gün bu gündür tam takım giyinirim. Kask yazları adamı sıkar çene açılır takarım çözüm çok :D
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları kullandığın için yüzüne gülmeleri, yarın arkandan ağlamalarından iyidir... boşver onlar da alışır...
    Kesinlikle, doğru söze ne denir?

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum arkadaşa motorcunun smokini kaskı montu ve pantolunudur.

Alıntı turkmath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -Kaskı kaça aldın?
    -(Ben)On yüz bin lira!
    -...hım..aedkdkd...

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kullanirken sadece önünüze bakarsaniz, etraftakilerin size bakip bakmadiginizdan haberiniz olmaz.
    Üstelik kafaniz da dagilmaz.
    Siz iyisimi önünüze bakin.....

Sen buradaki arkadaşları dinle zarar görmezsin. Adı şanı bilinen bir eğitmen, şehir içinde 125 cc' lik bir motosiklete biniyor. Boyu yaklaşık 1.85 - 1.90 civardına kilosuda boyu ile orantılı. Ve bu adam kas tulum eldiven, koruma ekipmanlarına dair ne varsa kuşanıyor. Bildiğiniz üzere motosikletinizin cc' si ile alakalı değil koruma ekipmanı. Ama bundan şunu da öğreniyoruzki tecrübe ile de ilgili değil. Tecrübe ile ilgili olsaydı herkese motosiklete binmeyi öğreten adam takmazdı bunları dimi?

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım bak herkes ne güzel yorumlar yazmış fikirlerini bilgilerini seninle paylaşmışlar mahalledeki yorumlar değil sağlığımız önemli, onları değil burdaki yorumları dikkate al

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)