Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

taksimde park yeri

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Oooooo DorRock tayfası gelmiş sayfaya taksimi okuyunca Demekki beraber sallıyoruz kafalrı ama tanımıyorz birbirimizi. Belkide tanıyoruzdur Bende oraya parkediyorum bu arada DoRock ın önüne. Başka biyere gidecek olsamda ben taksimdeysem motorum ordadır sisy barında mat siyah kask takılı olan bir gv250 görürseniz DoRock un önünde ben odayım a dostlaaaaarrr
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooooo DorRock tayfası gelmiş sayfaya taksimi okuyunca Demekki beraber sallıyoruz kafalrı ama tanımıyorz birbirimizi. Belkide tanıyoruzdur Bende oraya parkediyorum bu arada DoRock ın önüne. Başka biyere gidecek olsamda ben taksimdeysem motorum ordadır sisy barında mat siyah kask takılı olan bir gv250 görürseniz DoRock un önünde ben odayım a dostlaaaaarrr
    vallahada gördüm billaha da gördüm :D biliyorum o motoru haha
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ozaman bende DoRock taysam seni görmüşümdür mutlaka berk_cglr hatta konuşmuşta olabilirz. orda olduğum zamanlar koca oğlan ı yalnız bırakasım gelmiyor içimden dakka başı çıkıp bakıyorum kurcalayan varmı diye her baktığımdada üzerinde ya bira şişesi oluyo ya votka bardağı bi ara çantanın üstü bardak lekeleriyle doluydu

Motosikleti
    konuşmadık ama bi dahaki sefere geldiğimde görürsem kesin birebir tanışcaz :D hatta bişey olmıcağını bilsem motoru oraya bırakasım bile geliyo

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Oranın çalışanları sahip çıkar motora bırak gözün kalmasın arkada... Umut var çalışanlardan tanırsın belki mavi harley i var o bakar kimse bakmasa bile Eğer yola alkollü çıkacaksam kahvemi hep umuttan almışımdır )) niye yazdım bunu bende bilmiyorum :

Ücretsiz ve sorunsuz otopark,

Galatasaray Lisesi yanındaki bol çubuklu meydan

Motosikleti
    vaaay demek o mavi bebek onun ha bunuda yeni öğrendim :D tamamdır ctesiden itibaren benim motor orda :D

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Senelerdir Durock önünden geçerken oradaki chopperları görmüşümdür ve demişimdir: Acaba ben nezamn gelicem ve buraya park edip gidip bira içebilecem? şimdi de motorum var diyorum ki ne zaman bir harleyim olacak?
    :D:D

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    valaha bizim burda motosikletlerden otopark üçreti almıyorlar her gün oto parka bırakıyorum sizin orda otopark fiyatları ucuk nedense
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Motosikleti
    Land cruiser 250
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm bende megavizyonda çalışıyorum ordaki :D ama ne hikmetse yakınlarda pek güvenli bi yer göremedim ondan sormuştum tavsiyelerini değerlendircem dostum sağol
    ozaman taksime motorla gelme birader
    ::sapkaa::[COLOR="Red"][COLOR="Red"]Rodeo (Biri beni durdursun)[/COLOR]!!![/COLOR] ::sapkaa::

Alıntı Rodeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

otobüslerde trafikte sürünsün

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    dorock ?

amon amart tişörtlü 140 kiloluk fil dişi renginde monero chopperi olan kişi kesin benimdir.
    selam vermekten çekinmeyin, teminetör gibi dursamda uysalımdır :D

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Berk sana park yeri öneremicem ama şu süpermoto olayına biraz açarsan fena olmaz?

Model ne, mekanik-makyaj olarak hangisinin üzerinde çalışıyorsun? Ayrıca sahibinden'deki linkteki supermotolar temsili midir? Mümkünse, çalışmalarından birkaç resimle buraları şenlendirebilir misin?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    adres vereyim oraya park edebilirsin.
    Yalnız dreksiyonu kilitleme uğraştırma beni

benm motorada bebek diyen bi arkadaş olmuştu geçen cuma yada c.tesi yoksa sen miydin o ? şişman biri oturuyodu motorun üstünde hocam ben alayım artık diye kaldırdım şişman arkdaşın yanındakide ooo bu bebek seninmiydi dedi sen olabilirsin o )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:31 ----------

yanlış oldu aslında ben motorkafa eniştenin pc den girince sekiz olarak cevap yazmışım :D

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    buraya yazan tayfayı bi akşam dorock da buluştursak mı ne
    bu arada taksime gelişlerimde motoru genelde bakırköy dolmuşlarının müşteri bırakmak için girdiği sokağın az ilerisinde karoke barın karşına bırakıyorum yer varsa bi sorun olmuyo çok şükür
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    wuxi dy 200
    merhaba arkadasım ben her gıdısımde dısk kılıdı ve celık halatla musaıt bır ara sokaga baglıyorum herhangi bir sıkıntı yasamadım :=))

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Birkackere oldu böyle topic aciliyor..
    Taksim de nerede parkederim...
    Benim gibi yapin...
    Ben motoru böyle birakip birkac saatte gezmistim..
    Kimsede birsey demedi...

Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    CBF250
    Taksim tünelin orada tranvay durağının karşısı çok güvenli bende hep tercih ediyorum, onun dışında meydan da işim var ise the marmara otelinin otoparkının tam karşısı ;) taksici abilerde var üzmüyorlar sağolsunlar.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Alıntı Rodeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çok mantıklı ama mağaza akşam 23 de kapanıp benim çıkışım 12.30 civarını bulunca eve tabanvay gitmem lazım ondan motora ihtiyacım var

Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dorock ?

amon amart tişörtlü 140 kiloluk fil dişi renginde monero chopperi olan kişi kesin benimdir.
    selam vermekten çekinmeyin, teminetör gibi dursamda uysalımdır :D
    o moneroyu gördüm ama henüz sana rastlamadım be abi :D ama görürsem kesin selam vercem

Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berk sana park yeri öneremicem ama şu süpermoto olayına biraz açarsan fena olmaz?

Model ne, mekanik-makyaj olarak hangisinin üzerinde çalışıyorsun? Ayrıca sahibinden'deki linkteki supermotolar temsili midir? Mümkünse, çalışmalarından birkaç resimle buraları şenlendirebilir misin?
    motor çin malı bende ki 150 cc motor bitti sayılır ufak tefek aksesuarlar kaldı onlarıda arada fırsat buldukca tamamlamaya çalışıyorum bu arada o ilandaki sade kırmızı siyah motoru arkdaş yapmadı diğerlerini bizim arkadaş yaptı şuan da da kanuni cross250 yi supermotoya çeviriyo eğer düşünürsen ben kefilim arkadaşıma :D tamamen bittiğinde bi başlıkta motoru göstercem ama daha detaylı bilgi istersen ilan üstünden arkdaşa mesaj atabilirsin

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adres vereyim oraya park edebilirsin.
    Yalnız dreksiyonu kilitleme uğraştırma beni
    direksiyon kilidi yok zaten :D adres neydi

Alıntı sekiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benm motorada bebek diyen bi arkadaş olmuştu geçen cuma yada c.tesi yoksa sen miydin o ? şişman biri oturuyodu motorun üstünde hocam ben alayım artık diye kaldırdım şişman arkdaşın yanındakide ooo bu bebek seninmiydi dedi sen olabilirsin o )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:31 ----------

yanlış oldu aslında ben motorkafa eniştenin pc den girince sekiz olarak cevap yazmışım :D
    yok ben olsaydım tanırdın zaten salak gibim bakardım genelde öle bi huy var ablamlar da benle dalga geçiyo dorock a içmeye gittiğimizde her seferinde o harleye takılıyorum bi süre ole mal mal bakıyorum bizim kilerde olum manyak motorun var hala saf saf bakıyosun diyolar :D

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya yazan tayfayı bi akşam dorock da buluştursak mı ne
    bu arada taksime gelişlerimde motoru genelde bakırköy dolmuşlarının müşteri bırakmak için girdiği sokağın az ilerisinde karoke barın karşına bırakıyorum yer varsa bi sorun olmuyo çok şükür
    kanımca süper olur heralde en genç ben olurum o zaman aranızda

Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkackere oldu böyle topic aciliyor..
    Taksim de nerede parkederim...
    Benim gibi yapin...
    Ben motoru böyle birakip birkac saatte gezmistim..
    Kimsede birsey demedi...

ah be remzi abi arkadaşın cbr 125 i de orda duruyodu :D artık nerde bilmiyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)