Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 cc den 1000 cc ye geçişş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf 150 alacagım
    almışken hayabusa al birdaha motor yükseltme derdin olmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha r6
    sizler için bir video çekecegim canlı şahidimde hüseyin olacak .) istiyen olursa mersinde misafirim olabilir buyursun...
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bugüne bugün tam 6 ay ( dile kolay ) tecrüben var. Seni 1000 lik kesmez , sen 2000 lik al..

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı KuweytLi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bilinçli bir kullancıym kendime fazla güveniyorum bndan kaynaklanıyor olabilir. yada benm saglık sorunlarm var zaten ölümü pek umursamıyorum zaten
    1000 lige geçmesemde motordan tamamiyle vazgeçecem spor bi araba olacak ama gönlüm hep motor diyor.

Sevgili uye sen bilincli bir kullanci filan degilsin. Bu konuda egitim sahibi bile degilsin , sakina tutup ta kendini egitim almislar ile ayni kefeyede koyma.

Seni ne ezmek nede kizdirmak icin sert yaziyorum, seni uyarmak icin bunu yaziyorum.

Su anda aklinda olan tek sey daha hizli gitme. Saglik sorunlarin yuzunden yasama sevincini kaybetmis isen , sirf buna inat intihar amacli motor kullanacak isen , lutfen ne bu motora bin nede olum haberini bu siteye tasi.

Cunku bence bu potansiyel bir cinayet durumundan baska bir sey degil.

Sen hayatina deger vermiyorsun diye ,dikkatsiz ve umursamaz surus sergiler iken

bir yaya ya , yada bir hayvana carpip onu oldurdugunde ne olacak?

Kendini canina saygin yok ise, git otonazi yaptir . Ama senin hayatinin risk tatmin yeri 70 milyonun seninle paylastigi asfal degil.

Eger elestiri duymak ile sorunun var ise bu site cidden sana gore bir yer degil. Yanlis yerde oneri ariyorsun. Git ne istiyor isen onu yap.

Ama biz bu sitede insanlar kurallara uysun , gitsinler egitim alsinlar, Hiz yapmasinlar diye ugrasirken gelip te boyle bir sekilde baslik acman hic hos degil
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Norton 850
    Alıntı txxxr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatandaş laklak peşinde
    leyleğin ömrü lak lak zaten

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Elestiri yapmayin demissin.
    Ben nacizhane fikirlerini söylemek istiyorum yinede.
    Gerisi sana kalmis..

Sevgili dostum 2-3 ay kullandigin motor sana tecrübe kazandirmaz.
    Hatta 5-6 ay kullandigin motor bile sana tecrübe kazandirmaz.
    O gecen zaman zarfi sadece sana kullandigin motora adepte olmani sağlar.
    Tecrübe bam başka bi oluşumdur.
    Hatta benim anlayışıma göre ''Tecrübe limitlerini bilmektir..''
    Biz bu değerlendirmeleri kullandığımızın motorun zaman zarfına göre değilde, yaptığımız kilometrelere göre değerlendirelim.

2-3 ay içerisinde yapmiş olduğun kilometre en fazla 5000-10,000 arasi değişir.
    Buda yukarida bahsettiğim gibi sadece senin bu motora adapte olmani sağlar.

Eleştiri istememişsin.
    Fakat taktir edersen forumlarinda amaci bu.
    Herşey gönlünce olsun...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

gez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    aslında 1000 ligi istememim sebebi daha agır daha kolay hakimiyet saglıyabilirm diye istiyordum ve özellikle sesi için. bu arada r6da tek teker yapıyorum. ve motorun üstünede çıkıyorum bazende arka tekeri kaldırıyorum. ya ben fazla yetenekliyim. yada bu iş çok büyütülüyor. ben mersindeyim istiyen herkes burada misafirim olabilir
    bence yamaha r 6 'yı satma , en hızlı makine olan bmw s 1000 rr al . ikisine aynı anda bin tek teker yap ne de olsa üstün yeteneksin. arkadaşlar böyle çoluk çocuklara cevap yetiştirmeyin vaktinize yazık .

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı gez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yamaha r 6 'yı satma , en hızlı makine olan bmw s 1000 rr al . ikisine aynı anda bin tek teker yap ne de olsa üstün yeteneksin. arkadaşlar böyle çoluk çocuklara cevap yetiştirmeyin vaktinize yazık .
    +1905 aynen

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı gez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisine aynı anda bin tek teker yap ne de olsa üstün yeteneksin. arkadaşlar böyle çoluk çocuklara cevap yetiştirmeyin vaktinize yazık .
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    ya nie herkez art nietli... şimdi bu kardeş 1000 cc kullanamazmı onumu demek istiyoruz
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya nie herkez art nietli... şimdi bu kardeş 1000 cc kullanamazmı onumu demek istiyoruz
    kullanır canım kullanamaz olurmu ama 2-3 ay sonra gene konu açacak
    1000cc den Y2K ya geçiş diye
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen İçinde olan(Acaba yaparmıyım) Sorusunu bize eleştiri hakkı tanımadan

Olumlu konuşup korkunu yaparsın diye mesajlarımızla yenmek derdindesin..

tek tekermiş falanmış filanmış bunlar herkezin yaptığı şeyler yetenek bunla ölçülmez..

Bence bekle kullan 600rr ile yat kalk yao bişeyler sora tekrar düşün
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aha bak benim kadrandan bir örnek ..

mesela 1000 cc beni çok fazla etkilemiyo .. dijital takometre yok 299 du acaba 300 oldumu falan .. tuhaf geliyobana . 5. vites bi bakıyorum lanet makinma 320lerde geziyo .. lık bi vites yukarı .. alahallahh ( lık lık die geçiyo benim vitesler )

Not: 340 ibreden sonra bi çizik daha var .. kadranda

yannnn sıııınnn
    bir filmde duymuştum insan IŞIK hızına ulaştığı zaman mutlu olacakmış diye aradığınız bunu ?

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanır canım kullanamaz olurmu ama 2-3 ay sonra gene konu açacak
    1000cc den Y2K ya geçiş diye
    y2k bedava verseler binmem.. gereksiz.. hız estetik olan makinayla yapılmalı yoksa kesekagıdı geçir her kadın güzeldir :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:04 ----------

Alıntı inci24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir filmde duymuştum insan IŞIK hızına ulaştığı zaman mutlu olacakmış diye aradığınız bunu ?
    ışık hızını bilmemde bukadar hız kafi . benim derdim daha nekadar hızlı bu kaddar hıza çıkabilirim.. turbo takma niyetim bundan :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    sizler için bir video çekecegim canlı şahidimde hüseyin olacak .) istiyen olursa mersinde misafirim olabilir buyursun...
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama hüseyin şahitse ben bu arkadaşa hak veririm

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama hüseyin şahitse ben bu arkadaşa hak veririm
    aman abi sen ne bak ne dokun ne hak ver , bişey yapma bizi kendimizle başbaşa bırak
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Geç bile kalmışsın,
    benim motosiklet tecrübem sadece 500 km !? ama ben şimdiden R1 bakmaya başladım

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç bile kalmışsın,
    benim motosiklet tecrübem sadece 500 km !? ama ben şimdiden R1 bakmaya başladım
    Azrailden erkene randevu almışın
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman abi sen ne bak ne dokun ne hak ver , bişey yapma bizi kendimizle başbaşa bırak
    Azadettim sizi

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    kardeş sen 6 ay kadar öyle dandik motorlarda çürütmüşsün avuçlarını nasır tutmuştur senin avuçların şimdi kendine bi f16 al motor falan kesmez seni 6 ay ne demek yaa bir insan o kadar çok motor süremez . bir abi vardı öz abim gibi severdim 1 buçuk sene kadar rx135 king sürdü sonra herkeze danıştı 1000 cc alcam diye motorcular 3-5 tane çelişkili soru sordular hiç birine düzgün cevap veremedi motorcular sakın alma 1 sene bizimle takıl öğren dediler dinlemedi dik kafalılık yaptı aldığı gün gece kamyona arkadan girdi sakat kaldı şimdi annesi babası bakıyor o abiye tekerlekli sandalyede geziyor.. eminim o abi senden daha çok anlıyordur motordan ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)