Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motosiklet eğitimi almış arkadaşlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Ante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Motosiklet eğitim merkezinin kurs kayıtları 23 Kasım 09:00'da açılacakmış. Katılmak isteyenler yazdığım tarihte hondanın web sitesinden kayıt yaptırabilirler.
    Bana da sms atmışlar.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    txxxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???????
    banada geldi
    öyle 3 aşşağı 5 yukarı değil...1 aşşağı 2,3,4,5,6 yukarı...

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    arkadaşlar bende eğitim almak istiyorum 4050 kmdir mondial 150 zc scooter kullanıyorum ve honda cbf 150 ye geçiş yapmak istiyorum ama hiç vitesli motor kullanmadığım için biraz tereddüt ediyorum fiyatlar sanırım 300 tl civarı ileride cbf 600 düşünüyorum gs1 gs2 ve gs3 eğitimi almak istiyorum 27 kasımda direksiyon sınavına gireceğim kazanırsam sağlığım el verdikçe motor kullanmak istiyorum sanıyorum eğitim alınca motordan aldığım keyif artacak
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı serkanyeliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende eğitim almak istiyorum 4050 kmdir mondial 150 zc scooter kullanıyorum ve honda cbf 150 ye geçiş yapmak istiyorum ama hiç vitesli motor kullanmadığım için biraz tereddüt ediyorum fiyatlar sanırım 300 tl civarı ileride cbf 600 düşünüyorum gs1 gs2 ve gs3 eğitimi almak istiyorum 27 kasımda direksiyon sınavına gireceğim kazanırsam sağlığım el verdikçe motor kullanmak istiyorum sanıyorum eğitim alınca motordan aldığım keyif artacak
    Ben Yamaha Xmax'ten Transalp'e geçtim. Tereddüt etmene gerek yok bence. Hele CBF 150 için. Viteslinin keyfi başka. Ama mutlaka eğitim al derim ben.
    Ağır metal insanı...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)