Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sen misin motorcuyu sıkıştıran :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RR
    Otomobıl surucusu hatalı, ancak motosıklet surucusude andan assa degıl hanı. bı sag da bı solda bazende serıt cızgısının ustunde.

sonuc ıtıbarıyle boyle bır durumda nasıl tepkı verırdık bız olsak bu onemlı. yanında sankı aıle sı falanda var ne bıleyım sankı bukadarı bıraz fazla olmus (bu durum) ıcın.
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Adamı görmek isterdim.. Büyük ihtimal PERT :D

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    motosiklet sürücüsü hatalı tabiki ama araç sürücüsününde onu öldürmesine gerek yok dimi ben araç sürücüsünün yerinde olsam en fazla kornaya abanır, bide el kol yapar yoluma devam ederdim. adama haddini bildirmek başka, hayatıyla oynamak başka.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resmen bi rahatlık çöktü vücuduma:D ellerine sağlık ama devamı olsaymış keşke
    cidden banada öyle oldu neden acaba trafikteki anılarım geldi aklıma heralde ondandır

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    makina x-11 aahh ahh nasıl da canım çekti şimdi kırmızısından..

adraba sürücüsünün sucu yok demek yanlış olur..

motosiklet sürücüsü arkadaşlarıyla gezmenin vermiş oldugu heyecanla şerit ihlali yapıyor .. fakat araba sürücüsü tapa gaz gitmiyorki? görememek gibi bir şansı olsun ..

ayrıca yaptıgı mallık bi ikitekerin yanından o şekilde geçmesi .. bende x-11 sürücüsünün yerinde olsam daha farklı bi yol seçmezdim

araçtaki özrlü kona selektor hiçdegilse fren yapabilirdi..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen kornaya bassa dayakta yemezdi :D
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bence bu kurgu.
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Videonun sonunda arabadakilerin motorcuyu dövmediğini nerden biliyoruz
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "iyi" olan kazansın
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    cbf150
    Peki motorcunun hatalarını kim sayacak?

Sadece araç sürücüsü mü hatalı?

O arabada siz olsaydınız o motorcuyu kesin farkedipde sıkıştırmaz mıydınız?

(Videoyu diğer tarafından izleyin birde)
    Sol ele özellikle dikkat ettim, hiç bir seferinde sinyal vermedi.

Bir o şeride bir bu şeride geçti, bu geçişlerin genelide yol çizgisinin hemen kenarı idi.

Yani şeridi doğru kullanıp yoldaki varlığını görünürlüğü hissettirmedi.

O araba çarpsa ve adam ölse bu video ile savunma yapıp hiç ceza almaz.
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hele şükür,tersten bakan biri de çıktı,
    lakin motorcuyu sıkıştırmak yerine korna çalıp uyarmak daha doğru olurdu.
    İki şeridin tamamını da işgal ederek gidiyorlar,arkadaki motorcu rastgele şerit değiştiriyor,tam sohbet etmeye hazırlanırken otomobil bunları geçiyor.
    panik bu yüzden
    " babamın yolunda iki muhabbet edeceğiz"havasında giderken keyiflerine
    limon sıkılmış.
    arkadan gelen otomobil bir korna çalmış olsaydı iyi olurdu aslında.
    işin sonucuna gelince,
    hadi camdan iki yumruk salladın diyelim.
    Karşındakinin kim olduğunu ne taşıdığını bilir misin?
    psikopatın biriyse çekip vurursa ikisini de
    şahidi de var üstelik.
    güme gittiğiyle kalır motorcular.
    şiddet çözüm değildir,övülecek,övünülecek tarafı yoktur.
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlu hatalı sıkıştırma vs. yokki burda adam sol şeritte sollanması gereken hızda geçip gidiyor motorlu yandakiyle muhabbet ediyor ki birde sol şeritte muhabbet ediyor sağ şeritle muhabbet dediğim elli kollu hareketler.

Birde gidip adama şekil yapıyorlar başka bir yerden çıkar bu hareketler.
    Alıntı hondam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomobıl surucusu hatalı, ancak motosıklet surucusude andan assa degıl hanı. bı sag da bı solda bazende serıt cızgısının ustunde.

sonuc ıtıbarıyle boyle bır durumda nasıl tepkı verırdık bız olsak bu onemlı. yanında sankı aıle sı falanda var ne bıleyım sankı bukadarı bıraz fazla olmus (bu durum) ıcın.

Bu yorumlara katılıyorum, iki taraf da hatalı.

Otomobil sürücüsü bence yaptığının farkında bile değil. Yoksa durmaz kaçardı.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    150 mc
    hadi adam artistik patinaj yaparak yolda gidiyoriken arkadan hızla gelip neredeyse sıfır yanndan gecti diye araba sürücüsünü tartakladı motorcu.(ne olacak sonucta motor dediğin 200 kg birsey.birine carpsa olan ona olur yine.araç sürücülerinde motorculara olan öfkeyi de biliyoruz.

peki bunun yanında ben dün tem de köprüye 2 km avrupaya geçiş kısmnda sağ şeritten ilerlerken yanımda 140 dan aşagı olduklarını dşünmediğim iki şirket arabası(p.çler) geçtiği anda,öyleki yolda işleyen bir trafik var insanların hızlı mı yada yavaş mı oldugu belli olmayan bir seyir halinde.yani arkadan gelen hızlı mı yavas mı belli değil bir halde. ben sola sinyal verseydimde o adamlar beni pert etseydi(muhtemelen yarıs yapıyorlardı yada tabakhaneye gidiyorlardı) onlara ne yapardık?.veyahutta samandıra gişelere 100 m kala giderken yine 100 km üstü bir sürette yanımdan ogs gişesine dalan doblo sürücüsüne(öyle hızlıydı ki gişe okuyamadı) ne yapardık? yada 4 gün önce d100 de giderken kasten üstüme süren içinde iki gencin bulundugu kango sürücüsüne(ben sağa kırmasaydım bana vuruyordu.camdan pis pis bana baktılar bunu yaparken) ne yapardık?.ahdım olsun 1 ay sonraya gün verdim kendime biri bana böyle yaparsa tekrar durdurucam ve hiç kelam etmeden o adamı arabanın içine resmen gömücem ve camlarınıda indiricem.

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Haketti serseri.
    Motosiklet = Özgürlük

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen öyle çünkü böyle bi egoya sahip olup bu vidyoyu internette paylaşan adam eğer araba sürücüsünü dövseydi kesinlikle vidyonun devamınıda eklerdi. hatta slow motion effektleri katarak 2 defa izletirdi
    arabadaki zaten motorcu elini içeri sokmasına rağmen herhangi bi panikleme yok yani sonrasında kapıyı motorcuya çarpıp senmisin artistik yapan diye aşağı inmiş olabilirde
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi adam artistik patinaj yaparak yolda gidiyoriken arkadan hızla gelip neredeyse sıfır yanndan gecti diye araba sürücüsünü tartakladı motorcu.(ne olacak sonucta motor dediğin 200 kg birsey.birine carpsa olan ona olur yine.araç sürücülerinde motorculara olan öfkeyi de biliyoruz.

peki bunun yanında ben dün tem de köprüye 2 km avrupaya geçiş kısmnda sağ şeritten ilerlerken yanımda 140 dan aşagı olduklarını dşünmediğim iki şirket arabası(p.çler) geçtiği anda,öyleki yolda işleyen bir trafik var insanların hızlı mı yada yavaş mı oldugu belli olmayan bir seyir halinde.yani arkadan gelen hızlı mı yavas mı belli değil bir halde. ben sola sinyal verseydimde o adamlar beni pert etseydi(muhtemelen yarıs yapıyorlardı yada tabakhaneye gidiyorlardı) onlara ne yapardık?.veyahutta samandıra gişelere 100 m kala giderken yine 100 km üstü bir sürette yanımdan ogs gişesine dalan doblo sürücüsüne(öyle hızlıydı ki gişe okuyamadı) ne yapardık? yada 4 gün önce d100 de giderken kasten üstüme süren içinde iki gencin bulundugu kango sürücüsüne(ben sağa kırmasaydım bana vuruyordu.camdan pis pis bana baktılar bunu yaparken) ne yapardık?.ahdım olsun 1 ay sonraya gün verdim kendime biri bana böyle yaparsa tekrar durdurucam ve hiç kelam etmeden o adamı arabanın içine resmen gömücem ve camlarınıda indiricem.
    Madem öyle yanında biber gazı da taşı derim.(O daha az zarar verir.) AMA halkımız cidden cahil, özellikle trafik konusunda, okumuşu da dahil. Hatta ben bile cahilim, kavşaklarda yol benim mi acaba diye terdddüt yaşadığım oluyor. (Yol benim olsa dahi tereddüt devam ediyor, o ayrı).

Kasten yapanlar da cahil, bilmiyorlarki onlar seni sıkıştırınca sen ölebilirsin ya da sakat kalabilirsin. Trafikde terör estirenlerin çoğu katil DEĞİL. Ama yaptıkları şey tam anlamıyla bu.

Sonuca gelirsek bizim memleket motosiklete hazır değil, kullananlar dahil(az bir kısmımızı tenzih ederim, ama çok az bir kısmımızı). Bu sebeple kelle koltukda gidiyoruz.

Bence durumun müsaitse motosikleti ulaşım aracından ziyade eğlence aracı olarak tarfik dışında kullan(off-road), yoksa %100 haklı bile olsan birine sebep olursun.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tencere dibim kara, seninki benden kara..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Norton 850
    helaaaaaaaaaaaaaaaaaal.gurup halinde gezmenin avantajı.

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonrası neden gösterilmiyor ha?
    Araç sürücüsü ilk darbeyi aldıktan sonra elinde levye ile çıkıp ikisini de yere sermiş olabilir mi?
    orası tr olsa olabilir ama bence bu öküzlüğü yaptığına çok pişman olmuştur keşke bizim burdaki öküzlerdede pişmanlık belirtileri olsa

Motosikleti
    Honda Cd 100
    her ne kadar kavga yı tartışmayı sevmesemde bunları görduğum zamanki konusunda motor ve motorcu varsa tüylerim diken diken oluyor ve içinden gelenin yapası geliyor insanın ki bir gün başıma gelmişti he ben gidip adamın gırtlagına çökmemiştim yolun kenarına motoru durdurup arkdaki kanı kaynayan genç arkdası arabadan indirmeden konuşmayı tercih etmiştim...
    [B]Müslümanların iman yönünden en üstünü, ahlakı en güzel olanı, hanımına, en iyi, en lütufkâr davranandır.[/B]
    [COLOR="Red"][B][Tirmizi] [/B][/COLOR]

ayhan2190 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer,kanuni phantom,armode mc300
    walla en güzel yerinde kesmişler

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    valla tam adamına denk gelmiş. helal olsun ama.:D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)