Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sattigim kisi motoru ustune almiyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf150
    Slm arkdaslar
    4 ay kadar once motorumu sattim aramizda herhangi sozlesme vs yok alan kiside sadece bana gonderdigi paranin banka dekontu ve motrun sigorta kagidi var
    Bu kisi beni 4 aydir oyaliyor simdi tele bile bakmiyor bir miktar borcu var ve motoru ustune almiyor
    Haciz ettirsem bir suru is ve para
    Calinti ihbari versem dekont olayi basa bela olurmu
    Yada son care motoru caldirsam ruHsat bnde sigorta kagidi onda calinti ihbari yapabilirmi ruhsat sahibinimi isterler calinti ihbari icin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Daha 2 gün açtığın konuyu tekrar açmana hiç gerek yoktu.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Çalıntı ihpari ver motor için bırak ne hali varsa görsün ;)
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Sonkez ara ''motoru üstüne alıyormusun-almıyormusun? diye bir sor.Almıyorum derse,telefonu kapatıcam ve direk polise çalıntı ihbarı vericem,hadi kolay gelsin''diyip telefonu kapat

Emin ol sana dönecektir.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalıntı ihpari ver motor için bırak ne hali varsa görsün ;)
    +1 ne kafa yoruyorsun kı
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    cbf150
    Pardn knuyu guncellemek istedim aslinda ama bi kere daha acmis oldm
    Calinti ibbari vericemde bu dekont basimiza bela olmasin parayi ne icin aldin diyecekler sonra suc uydurmaktan biz gitmeyelim
    Motosiklet bir tutkudur.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arkadaşım ruhsat sendeyse neden uğraşacaksınki. motoru başkasına satıyorum bilgin olsun de sın kez sonrada git notere devrini ver başkasına olsun bitsin kendi düşünsün

baktın kafan ağrıyor. de elemana 2-3 kere alıyorsan al bak diye. hala aynıysa ne kendini yırtıyorsun benzin dök yak

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Notersiz satış olurmu hiç ? Olursa da böyle işler başına gelir. Gidersiniz notere ; ver paramı , at imzayı, al anahtarı... Bu kadar basit.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Notersiz satış olurmu hiç ? Olursa da böyle işler başına gelir. Gidersiniz notere ; ver paramı , at imzayı, al anahtarı... Bu kadar basit.
    Bu kısım tam benim uygulama
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalıntı ihpari ver motor için bırak ne hali varsa görsün ;)
    katılıyorum
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu başlıktan 8- 10 tane mi var yoksa bu ara herkesin başına bu gereksiz olay mı geliyor ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    aynı olay bizim arabada başımıza geldi arabayı sattık kac sene once adam ustune almamıs ceza makbuzları bize gelio bide ustune vergi flnda odemio kullanıp atıcak biyerlere bizde verdik çalıntıya aracı fakat konyada mı aksaraydamı ne araba ve nerde oldugu belli deil kac aydır calıntı verildi ama bi iz cıkmadı allah bilir koylerin brinde kullanıyodur ve arac trafige cıkmıyodur.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Çalıntı ihbarı senin başını belaya sokar...Yalan beyanda bulumuş oluyorsun...En garanti ve sağlıklı yol icra takibi...Haa korkutmak için ihbarda bulunacam diyebilirsin ama gerçekten böyle bir şey yapma...

Motosikleti
    cbf150
    kendim motoru aldırsam ruhsat sahibinden baskası calıntı ıhbarı yapabılıyormu ?
    Motosiklet bir tutkudur.

Motosikleti
    CBR600RR
    Aranızda bır sozlesme falan yoksa o vatandas calıntı ıhbarı veremez ancak kendı hesabından sızın hesabınıza aktardıgı para bıraz sıkıntı olabılır.

Bırde calıntı ıhbarı verme yalan beyan olur senın basın agrır. soyle yapabılırsın sanırım, satısını almıyor deyıp trafıkten baglanmasını ısteyebılırsın. bır arkadasımın basına arabasıyla alkalı oldu bu mevzu oyle baglatmıstı galıba. sızde motosıklet ımle ne ıs yapıyor bılemıyorum endıselıyım benım basım belaya gırcek aracla bır olaya karıscak falan deyıp halledersın.
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)