Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

sivil polisi solladım diye önümü kesip darbelediler

Motovento
    REKLAM ALANI
    methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    17:20 civarı balıkesir ören yolundan burhaniye dogru yolda gidiyorum bi aracı solladım ve bana kızıp beni arkama geldi mecbur saga yanıştım ve bu sefer sagıma yanaştı direksiyonu saga dogru kırdı nerdeyse kazaya sebeb veriyordu sonra sola yanaşmak zorunda kaldm ilerde önumu kesip kıme artıslık yapıosun dedi nedediğini pek anlmadım meger sivil polis miş dedim sizi sollamaya kalktım sizde benı sıkıştıırdınız birden anlamadım kaskıma hızlıca vurdu sonra kaskı cıkartı kafamdan suratıma dogru vurmaya başladı gözüme birkaç yumruk geldi şuan hala şiş arkamda arkadaşım var siz napıorsunuz böyle dedi onada bir kaçta vurdu ve sonra olay yerinden uzaklaştılar
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun. Hemen şikayetçi olmanı tavsiye ederim. Hastaneye giderek darp aldığını belgele.
    Belki farkında değilsin, adamları kızdıracak bir davranış sergilemiş olabilirsin ama bu sana saldırmalarını gerektirmezdi. Hakkını korkmadan ara bence.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hastaneden darbeleri boyutu ve yerini gösteren rapor ile plaka varsa savcılığa gidip suç duyurusunda bulunabilirsin , başka şahit varsa epey uraştırırsın...

geçmiş olsun...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    oncelıkle buyuk gecmıs olsun ama unutmamak gerekırkı burası turkıye sozde adelet memleketı. ama adelet neden se bır turlu bızlerde gecerlı kılınmıyor orasıda ayrı mesele. benden sana tavsıye hemen gıt sıkayetcı ol rapor tuttur umarım aracın plakasınıda almıssındır. eger aracında plakasını almadıysan uzerıne bır bardak soguk su ıc ne dıyeyım.

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke plakasını alsaydın. emniyete bildirirdin.
    hem gerçekten polismi değilmi anlardın.
    gerçekten polislerse darptan dava açarsın onlara.değillerse bide sahtecilik giriyo işin içine
    şikayetçi ol
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

Motosikleti
    rks new light 125
    aracın plakasını almadım ama bana vuran polisin bşka bi polis adını söyleyerek yeter bukadar dedi yani şuan gitsem tespit ederim

Geçmiş olsun, bence sivil polis falan değildir bu magandalar araç neydi?

Motosikleti
    Harley Davidson XL883C
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Bir hatan varsa, ceza keserler olur biter.
    Artık hayvanlara bile şiddet uygulanmayan bir çağda, insanlara şiddet uygulanmasını kınıyorum.

Şiddet, kullanan kişinin acizliğini, zavallılığını gösterir. Başka bir şey göstermez.
    ---------
    Sana bakmak cennet çayırlarına bakmak kadar güzel.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay hemşerim nolmuş sana ya geçmiş olsun.Plakayıda alamamışın dayak yediğinle kaldın.

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun böyle hayvanlar kaldı mı bilmiyorum ama polis olduklarını söyledilerse var bunda bir iş.hem polis oldugunu söyliyecek hem darp edecek.Kimlik filan gösterdiler mi ?

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Bence de sivil polis değildir. Millet ben sivil polisim deyip adam dövmeye başladı. Eğer kimlik göstermezse sivil polis olduğuna inanmayın, size vurursa kendinizi savunun arkadaşlar. Siren sesi duymadan da sağa yanaşmayın. Sivil polisim deyip darp etmek, hırsızlık yapmak moda oldu. Eğer sivil polisse plaka ile zaten bulunmaz, geçerli plaka kullanmıyorlar, ara ara plakaları değiştiriyorlar.
    Geçmiş olsun.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Aracın Rengi Modeli Plakası Sana VURAN ŞAHISLARIN Şekli Tipi Nedir Tam OlaraK Burda Belirtirmisin Ayrıca Hastaneye Gidip Rapor Al Biran Önce Sonra Mobese Veya Kamera Kayıtlarının Peşine Düş Eğer Ararsan Bulmak Çok Zor Olmaz Peşine Düşersen. Geçmiş Olsun Tekrar.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Hak aramak senin görevin olmuş artık.Unutmaki Yapılan haksızlık karşısında hakkını aramazsan hakkınla birlikte kişiliğinide kaybedersin.Sonuna kadar git.Polis yada herhangi biri olması darp etmesine sebep olamaz.O zaman kızdığımız herkesi durdurup sille tokat girelim.Böyle bir şey olabilirmi.Trafikte hata yapmış olsan bile bu onlara sizi darp etme hakkı vermez.Aynı olay 2 sene kadar önce Kartal- pendik sahil yolunda bir yakınımın başına gelmişti.Darp eden şahıslar 7 ay sonra bulundular ve yapılan mahkeme neticesi hapis kararı verildi. Yol kesmek,seyahat hürriyetini engellemek,darp etmek,mala zarar vermek vs.suçlarından hüküm giyidiler.Sanırım hala içerdeler.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    gecmiş olsun kardeşim,bencede şikayetci ol.poliste olmayabilirler.sana vurduklarında sen niye karşılık vermedin?
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    rks new light 125
    ford transıt vardı polistiler telsisleri falan vardı kimlik falanda göstermediler zaten anlamadan durur durmaz darp ettiler hiç bişi anlamadım sonrada gittiler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

ileride market vardı kameraları cektımı bilmiyorum ama suçlu olsam bile darp etmeleri hak etmıyordu benı dövmesine okadar kızmadım vurarak küfür etmesine cok kızdım olayın hala şokundayım napsam diye düşünüyorum şimdi gidip şikayetçi olsam şikayet edeçeğim yer bi polis karakolu şimdi orda arkdaşları onu savunacak ve suçlu duruma düşeçek tek bi olay var kamera kaydı

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    önce sivil polis mi değil mi kesin emin olmak lazım tabi. ama bu tür şeyler yapan polisler maalesef var.

sen doktordan git raporunu al yarın. karakola yada savcılığa gidip şikayette bulun eğer varsa (umarım) kamera görüntülerinin araştırılmasını iste.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    rks new light 125
    yarın gidip hastaneden rapor kamera kaydı varsa onları arıştırcam sonra savçılıga başvurucam arkadaşlarım bilgilendirdiğiniz için hepinize teşekkür ederim

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Geçmiş olsun..
    Asla peşini bırakma ve derhal hastahaneden rapor al..
    Savcılığa suç duyurusunda bulun..

Bu konularda savaskayan nickli üye yardımcı olacaktır..Ona mesaj atabilirsin..

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plakayı nasıl almazsın, enteresan...

Böyle birşey olduysa, kesinlikle peşini bırakma.

Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakayı nasıl almazsın, enteresan...

Böyle birşey olduysa, kesinlikle peşini bırakma.
    bilmiorum o an baya baya bi şoka girdım ne oldugunu anlamadım bile basıp gittiler ama aralarından birinin adını örendim bana vuranın baska bi arkadası tamam bukadar yeter dedi adını söyliyerek

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)