Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Size Nizipten Örnekler (200lük piston silindir 250 lik üst kapak atılmıs motorlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    evet arkadaslar size nizipten bi örnek vermek istiyorum.Bu motorlar sadece yarış için düzenlenmiş mi desem soyulmuş mu desem artık siz karar verin. 200 km hıza cok rahat ulasabiliyolar.Ama sesleri acayip bi sekilde..Gözden kaybolurlar ama sesleri gitmez :D Aksamları otoban girişinde görebilirsiniz :D

Not: Benim motoru da koydum ama benimki onlar kadar değil.140 görüyo anca :D

İşte o motorlar:

bu resimler de benim motora ait..:

Yorumlarınızı bekliyorum :D

Benimki değil de (ben yarışmak için kullanmıyorum.Sadece gerektiği zamanlar hız yapıyorum) diğer mondial ve çelik için düşüncelerinizi söyleyebilirmisiniz?
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ne diyelim, 200cc 4 zamanlı tek silindir motorları 200kmh hıza ulaştırabilecek teknoloji ülkemizden çıktı

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    tam bir ölüm makinası..güzel modifiye olmuş kendi tiplerine kıyaslarsak
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paşam, resimleri unutmuşsun?

Motosikleti
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paşam, resimleri unutmuşsun?

resimler orda kardeş millet görüyor ama çıkmıyo mu küçük resimler?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

ön frenleri yok yani düşünün :D
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pasa216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler orda kardeş millet görüyor ama çıkmıyo mu küçük resimler?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 ----------

ön frenleri yok yani düşünün :D

Görmedim ama görmüş kadar olduk...

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    ortalama 100kg agırlıgı olan,grenajsız motor nasıl 200km sürat yapar?

Motosikleti
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görmedim ama görmüş kadar olduk...

al bide burdan yak o zaman :D

http://www.resimupload.com/ds961194523_11.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

Alıntı airhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortalama 100kg agırlıgı olan,grenajsız motor nasıl 200km sürat yapar?

valla yapıyor kardes adam sonucta herseyi yapıyor bu hıza ulasması için.karbüratör,piston,silindir,lastik,Dişli vsvs hepsi bunun içinde ve üstüne yatıyorlar..

makın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl650v honda transalp
    Hadi 200 km/s hıza çıktıklarını farz edelim, nasıl duruyo bunlar bu süratte giderken. Ben tekerleklerde fren diski falan göremiyorum, ha kampanalı dersen 200 km/s hızda ne kadar güvenli? Onuda geçtim o lastikler kaç km/s hıza ne kadar güvenli bir şekilde dayanır? Eee arkada açılan paraşütte yok.
    Yapmayın arkadaşlar modifeyinin de limitleri ve mantığı vardır. Her bıyık takılandan adam olmaz.
    Sonra akşam haberleri "motorlu gençler yarışırken bir otomobile arkadan çarptı", gerisi malum. Bir araç ne maksat için üretildiyse o amaç için ne kapasitede üretildiyse de o kapasite de kullanılmalı.
    Kusura bakmayın ama lütfen bu tarz gereksiz ve tehlikeli modifakasyonlara özenmeyelim özendirmeyelim.

Motosikleti
    Alıntı makın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi 200 km/s hıza çıktıklarını farz edelim, nasıl duruyo bunlar bu süratte giderken. Ben tekerleklerde fren diski falan göremiyorum, ha kampanalı dersen 200 km/s hızda ne kadar güvenli? Onuda geçtim o lastikler kaç km/s hıza ne kadar güvenli bir şekilde dayanır? Eee arkada açılan paraşütte yok.
    Yapmayın arkadaşlar modifeyinin de limitleri ve mantığı vardır. Her bıyık takılandan adam olmaz.
    Sonra akşam haberleri "motorlu gençler yarışırken bir otomobile arkadan çarptı", gerisi malum. Bir araç ne maksat için üretildiyse o amaç için ne kapasitede üretildiyse de o kapasite de kullanılmalı.
    Kusura bakmayın ama lütfen bu tarz gereksiz ve tehlikeli modifakasyonlara özenmeyelim özendirmeyelim.

yook aman ha ben motorumu böyle yapma niyetinde değilim.Dedim ya,düz yola cıkıyolar ve yarısıyolar.Artık nasıl duruyorlar orasını bilemem.egzoza baksanıza hızdan ne hale gelmiş.Devirli gitmekten..

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    saçmalıktan başka birşey değil yaptıkları motorlarda çelikle mondial tövbe tövbe allah akıl fikir versin hemde bol bol ....

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı makın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi 200 km/s hıza çıktıklarını farz edelim
    bence etmeyelim

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler gözükmüyor bi el atsan
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    eyvah beyaa resimlere baktımda bu motorlara eklenmiş 2.3.4. motoru göremedim 200 yapması için

yada gözlerim nitro nos düğmesi aradı oda yok .

arkadaş diyor piston dişli karbüratör radyatör vs. bu yazdıklarından 5'er adet eklesen o motora 200'ü görmez

200 basit bir rakam değil o motor saatte 200 kilometre hıza çıksın arkadan parçalarını toplarsı bee o yüzdendir ki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

göremeyenler için resim atayım da kafanızda olağan üstü makineler canlanmasın

Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha fazer s2 2009
    yav yapmayın etmeyin 200 km nedemek ben bile fazer la 200 km ulaştığım zamanlar oldu çenemi deponun içine sokuyodum nerdeyse bunların ne ön camı var ne rüzgarı yarabilcek grenajları var o bisiklet lastikleri 1 çakıl taşı ile yerden kesilir .bu motosikletler fantezi motosikleti o çartur çutur çıkardığı sesleriyle millete illallah ettirirken sahibini keyiften havalara uçuran motosikletletler gibin çanakkaleye görün apaçiler o kadar keyifle kullanıyolar ki zaten bunların keyfi böyle çıkar özenti gibi benim motor da 200 görüyo demek için değil.la bunların ön freni de yok yeni gördüm 130 u gördüm kardeş sağolsun bunlar nasıl duruyor 200 le giderken ilerde bişey görse 1 km de anca durur

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yürü be arkadaşım tek rakibin THY.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvah beyaa resimlere baktımda bu motorlara eklenmiş 2.3.4. motoru göremedim 200 yapması için

yada gözlerim nitro nos düğmesi aradı oda yok .

arkadaş diyor piston dişli karbüratör radyatör vs. bu yazdıklarından 5'er adet eklesen o motora 200'ü görmez

200 basit bir rakam değil o motor saatte 200 kilometre hıza çıksın arkadan parçalarını toplarsı bee o yüzdendir ki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

göremeyenler için resim atayım da kafanızda olağan üstü makineler canlanmasın

Nick güzelmiş
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Şimdi kimse polemiğe girmesin ben burda bu arkadaşlarıda savunmiyacam ama Bilip bilmeden Yorum yapan arkadaşlar kusura bakmayında bildiğiniz şeyler hakkında konuşun !!!

Bu motor modifiye işini bizim buradada çok yaparlar. Evet yapıncada gidiyor motorları
    Mondial in motoruna arkadaşım 150 lik yaptılar dişlilerini değiştirdiler jantları 18 iken 16 tel jant dizdirip taktı motorun amortisörleri kestiler ufacık oldu karburatörü değiştirdiler kısaca dünyası değişti.
    Üstüne yatıp kullanıyorlar motor 165km hıza çıkıyor.Sakıncalımı evet sakıncalı.
    Geçtiğimiz haziran 18 inde arkadaşım o motorla yarışırken düşüp rahmetli oldu

Yapılamiyacak birşey yoktur herşey yapılır!
    Ne demişler herşey önce hayal etmekle başlar

Dediğim gibi bizimkiler 150 cc yapıp 165km hıza çıkartıyorlarsa bu arkadaşların 200 cc yapıp 200 km hıza ulaştırması gayet normal !!
    Bilen bilir ;)
    Kulaktan dolma bilgilerlede gelip burda konuşmayın !!
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nick güzelmiş
    konuyu dağıtmayalım da herkes nickime hayran lanet olsun

kızlar windy'me farumcular nikime hasta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:50 ----------

motorların teknik bilgisine sahip değilim modifiyedende anlamam ama mantıklı olanla mantıklı olmayanı ayırt edebiliyorum ''200 km hıza cok rahat ulaşıyor '' rahat ulaşıyor bide o zaman zorlayarak 220-230 da görmesi lazım
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu dağıtmayalım da herkes nickime hayran lanet olsun

kızlar windy'me farumcular nikime hasta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:50 ----------

motorların teknik bilgisine sahip değilim modifiyedende anlamam ama mantıklı olanla mantıklı olmayanı ayırt edebiliyorum ''200 km hıza cok rahat ulaşıyor '' rahat ulaşıyor bide o zaman zorlayarak 220-230 da görmesi lazım

130'u_gördüm sen hiç güneşi gördün mü ::))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)