Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Size Nizipten Örnekler (200lük piston silindir 250 lik üst kapak atılmıs motorlar)

Motovento
    REKLAM ALANI

Vay be bayağı sükse yaptı bu iş, mobiletçilerin gelecekteki modeli olur bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

200 gören bi abimiz

pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    ..... bişey demiyorum yani.Herkes bilip bilmedn konusuyor.Gelin görün diyorum ya baska bisey demiyorum.Gel Windy ile parçala bunları? gözün kesiyomu?:queen!
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı pasa216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..... bişey demiyorum yani.Herkes bilip bilmedn konusuyor.Gelin görün diyorum ya baska bisey demiyorum.Gel Windy ile parçala bunları? gözün kesiyomu?:queen!
    Boşver kardeşim Sen takma kafana
    İstanbulda motora binipte anadoludaki motor ustalarını tanımayan insan çok bu sitede
    O motorların yapıcağı hızı bilenler biliyor zaten bilmeyen adamlarıda takma kafana ağzı olan konuşur
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    ya şimdi düşünmüyorda deyilim benim 200 lüye 250 silindir takmayı. ama o motorlar iğrenç olmuş. fren yok grenaj yok. çamurluk yok. ben internette buldum 200 tabana 250 lik silindir diye. ama kesınlıkle bir şeylerı motorumdan sökme taraftarı deyilim. hatta ön diski ikilemek daha mantıklı.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Alıntı pasa216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim windy'm temiz aile motoru öyle pis işlere bulaştırmıyorum
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Vay canına baya hararetli geçiyor kimbilir kaç kişi daha atışacak.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    ya neyi tartışıyorsunuz..bu aletler 200 km ye çıkıyormuş..neyle ölçtünüz?? kaç dakikada çıkıyor??? kaç saniye 200 km ile gidiyor?? 200 kmlik bomboş ve dümdüz bir yol olsa 1 saatte katedebileceklermi???
    yapmayın etmeyin,gülünç duruma düşmeyin....
    bunlar sağlam şekilde 150 yapan bir motosikletle yarışa girsinler ilk 20 dakikada patlarlar sonra adam 100 km ile varışa güle oynaya girer...
    görende saatlerce 200 le gider sanacak...
    adanada iken yahya usta mobiletlerin 4 evet 4 silindirlisinin yapıldığını ama 1 yarış bile zor dayanabildiğini çoğu zaman 1 yarış bile dayanamadan patladıklarını anlatırdı hep...
    mesele 5 dakikada 200 km ye çıkıp 3 saniye gidebilmek değildir..maksat iddia edilen hıza herseferinde sorunsuz çıkıp uzun müddet gidebilmek ve bunu binlerce km boyunca dağılmadan her istenildiğinde yapabilmektir...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Bunların hepsinde emek var! Hazır fazer a r6 ya binip ahkam kesmek daha kolay tabi
    Benim koyduğum motorların yaptığı en fazla 155
    İyi inceleyin!!

[B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    2017 nmax155. 2012 hyosungGV250
    bunlarmı 200 yapıyo. ? .. de get... ben bunun arkasında roket felan göremedim...

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bunlar 150 - 160 yapar herhalde. Benim Apache Orginal Hali ile 140 yapıyorsa. Bunlarda gider bence. Dierleride Gayet güzel gider. he 200 yaparmı kaç dakka öyle gider v.s bilemem. Ancak mantıklı iş degil. Ama olur mu olur.Mobiletin 140 Yaptıgını var sayarsak ;)
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Degerli arkadaslar.
    Bosu bosuna havanda su dövüyorsunuz.
    üstelik birbirinizi kiriyorsunuz.

Buna benzer bir konu geçen sene de açilmisti hatirlarsaniz.
    Arkadasimizin bir tanesi mobilete 180-200 yaptirdiklarini iddia etmisti.
    Ayni kavgalar, o topicte de çikmisti.
    Biz de dedik ki;
    kardesim tak GPS cihazini motoruna.
    Kamerayi da GPS cihazinin hiz göstergesine sabitle.
    Bir video çek, görelim bakalim kaç yapiyor.
    Sen de kurtul,biz de kurtulalim su inatlasmadan.

O arkadasi bir daha göremedik forumda.
    Simdi ispat pesindeki arkadaslar(artik neye yarayacaksa)
    çeksinler bir video görelim, inanalim,helal olsun diyelim.

Bosuna birbirimizi kirmayalim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar benım motorda 5 vıtes kalkış yapıyor son sürat te 160 göruyor ama 85 krş yakıyor şimdi bu motora 6 7 8 9 vıtes nasıl eklerız süratını nasıl cıkartırız yakıt muhım değil 120 krş yaksın

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende gördüklerimden bahsetmek isterim.askerliğimin acemilik bölümünü iskenderun'da yaptım.alay mersin yolu üzerinde bilen bilir Bahriyeliyiz hesabı
    neyse eğitim sahası yol kenarında vız vız sesler geliyor merak ettik arkadaşlarla duvar dibinde bekliyoruz rampa aşağı motor demicem mobiletlerin koltuklarının üzerine uzanmış vatandaşlar kask filan yok,koruma zaten hiç yok sene 92 bu arada.gören derki sanki R1 kullanıyorlar yüzlerinden aldıkları zevk belli oluyor,meğer yarış yapıyorlarmış parasına.hızları görmeniz lazım temiz 130 vardır tek silindir mobiletti o zamankiler.ayna filan yok zaten fazlalık diye sökmüşler.daha sonraki seneler hep izlemiş netten görmüşüzdür antep,mersin,adapazarı bu tür arkadaşların bu tarz motorlarla yarış yaptıklarını.ben inanırım o hızlara çıkıcaklarına ama denilen gibi ömürleri fazla olmaz kanımca.zaten O hızlara da rampa aşağı ulaşıyorlardı gördüğüm.
    yakında çekilen bir videoyu burda görürsek şaşırmayalım.
    ama demeden edemiyeceğim yapmayın kardeşim yazık canlarınıza arkanızdan insanları üzmeyin,motorları fazla zorlamayın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

şöyle bir video denk geldi ybr bence puf 125 cc ama burdaki 170 cc imiş ve o motorlar gibi kadrosu ve hıza bakın derim.

http://www.youtube.com/watch?v=M_3QA9BB5ZA
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    2017 nmax155. 2012 hyosungGV250
    yaw siz motorsiklet üzerinde 200 km saat hızları biraz alaya alıyorsunuz galiba bunlar basit hızlar değil . yeri değil ama ben hayatımda bir kere bir otomobil ile 235 km hıza ulaştım . fakat bir daha o hıza çıkmadım .2 adet motorsikltim var. birsi mz 251 . söylenen bu makinanın çok rahat 160 170 yaptığı söyleniyor. ama ben bu alette daha 120 ancak yapabiliyorum . çünkü geride düşünmem gereken sevdiklerim var .ve ben özellikle 2 zamanlı motorları tamir eden birisi olarak ve gerçekten bu motorların çalışma prensibini bilen birisi olarak yazıyorum . 200 cc lik bu motorlar atmosferik olarak, ortalama 170 kg lık ağırlığı isterse bisiklet tekeri üzerinde olsun 200 km ssate çıkaramaz...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçenlerde de cbf 150 likle 3. viteste bu hızlara çıkan biri vardı.
    sizi bir kapıştırsak mı ne
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde de cbf 150 likle 3. viteste bu hızlara çıkan biri vardı.
    sizi bir kapıştırsak mı ne
    havalar az iyileşsin videosunu koyarız diyolardı
    bir umuttur bekliyorum bende

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    maksat kapışmak degil. Gerçek bir olay varmı onu ögrenmek.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    arkadaşlar ben burda,Bu motorlar şöyle iyi şöyle iyi vsvs gibi sözler sarfetmedim ama böyle demişim gibi msj atılıyor.Sametagir kardeş,1 saat dayanabilecek mi demişsin de,bu yarışlar en fazla 7-10 dk sürüyor ne bir saati?adı üstünde,sadece üstüne yarışıp,emsalleriyle para için yarışıyor bunların sahipleri.Hepsinin ikişer tane motoru olur.Birisi bunlar gibi sadece yarıştır.Görsel bir amaçları yoktur:varsa yoksa performans için motoru düzerler.Diğer motorlarını da,Öbürlerini nasıl çıplak yapıyorlarsa,2. motorlarını o derecede süslüyor ve trafikte bunları kullanıyorlar.Bu motorları trafikte göremezsin.Arasokaklarda cok cok az ama otobanda cok görürsün.sadece para için belli bir mesafede 10-15 km arası,yarışırlar.Anahtarına yarıştıkları bile olur.tabi sonradan olay cıkar o ayrı :D
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verin 100 cc motoru, yerden yarım metre yüksekte motor yapıyım, kalkışı 3 dk sürer ama o hızları görürsün. Ama o motor değildir artık, sadece son sürat için kullanırsın. Son sürati her motorda artırmanız mümkündür.

Ama çarşıda gezeyim, uzun yolculuklara çıkayım diyemezsin artık o motorla, en ufak bayırı bile çıkamaz artık bayılır. o yolu bile çıkamayan motora motor deme artık.

Elin gavuru son sürat yarışması değil, DRAG denilen kalkış ve bitiş yarışması yapar. Hadi kalkışta nal toplatan motor yapsınlarda görelim. İddia ediyorum yapamazlar Kalkış motorları için beygir, tork ve en önemlisi CC gereklidir.

gereklı acıklama burda yapılmıs soze gerek yok
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)