Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum diger Emsalleri Gibi hız Yapamaıyor arkadaşlar Neden Ki????

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RAMZEY 124cm³
    Öncelikle Selamın Aleyküm arkladaşlar

b
    benim motorum ramzey Xf 125 diger çinli motosikletlerin birçoguyla aynı motora sahip ama bazıları 100 yapabilirken hatta daha fazlasını yapabilirken benim motorum 70 en sonra gitmiyor neden olabilir ne yapmam gerekir..

--şimdi bazı arkadaşlar diyecek sonuçta 125 lik motor anca bukadar olur diye ama diger motosikletlerde neden olmuyo.. beni biraz tatmin etmesi lagzım motorun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    A.s . Motorunuz kaç km de Bakımlarını yaptırıyormusunuz mesela hava filtresini temizletiyormusunuz vs vs, belki rodajı düzgün yapılmamış da olabilir ama rodaj bukadar farkettirirmi bişey diyeniyecem Benim motorumda çinli 110 km hıza çıkabiliyo ,ama ben rodajında (1000 km) hiç zorlamadım 50 km hızın üzertine çıkmadım

Motosikleti
    RAMZEY 124cm³
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.s . Motorunuz kaç km de Bakımlarını yaptırıyormusunuz mesela hava filtresini temizletiyormusunuz vs vs, belki rodajı düzgün yapılmamış da olabilir ama rodaj bukadar farkettirirmi bişey diyeniyecem Benim motorumda çinli 110 km hıza çıkabiliyo ,ama ben rodajında (1000 km) hiç zorlamadım 50 km hızın üzertine çıkmadım

arkadaşım ben motoru ikinci el aldıgım için rodajı ilk sahibi nasıl yaptı bilmiyorum ki..
    hava filtresi felan da zaten pırıp pırıl tertemiz..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Öncelikle sübap ve hava ayarına baktır. Sonrasında rodajın iyi yapılmadığından şüphelenmenin yanısıra, silindir piston ve segmanlara da göz atmak gerekebilir.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı normancı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben motoru ikinci el aldıgım için rodajı ilk sahibi nasıl yaptı bilmiyorum ki..
    hava filtresi felan da zaten pırıp pırıl tertemiz..
    Zamanında ramzey in çift silindir 125 lik modelini alan herkes çok yavaş 70 i geçmiyor derdi.Sııfındaki diğer motorlara göre daha yavaştır;nedenini bilmiyorum.
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)