Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2100 silver zeus kask vizörü yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    http://www.hudsonderi.com/?urun-deta...ZEUS_KASK.html

merhaba arkadaşlar bende bu kaskdan var yani model olarak bu bunun işlemelisi olandan var fakat bugün güneşi karşıdan alınca önümü zor gördüm ve az kaldı kaza yapacaktım ve güneşden gözümü koruyacak bi vizör almayı düşündüm fakat ararken yanlışmı arıyorum bilmiyorum çünki hiç bulamadım benim kaskın modelinde vizör anlamadım bu işi kafam karışık şimdi bi kaç sorum olacak lütfen bilenler cevap verirse sevinirim
    -kaskların vizörlerinin hepsi aynı mı yani ölçüleri istediğim vizörü alıp kullanabilirmim yok eğer değilse benim kaskın vizörünü nerden bulabilirim eğerki bulamadım başka bir markanın kaskının vizörü uyumlu olabiliyormu birde son olarak bu renkli ayna gibi olanlar mı daha mantıklı yoksa siyah olanlar mı sonucda ben gecede aynı kaskı kullanacam gündüzde bide alırken neye dikkat ederek almalıyım
    not: ilk kaskım ilk kez başıma geldiği için önlem almakistedim ve ilk vizör değişimim olacak yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    ya bilen yokmu arkadaşlar hiçmi kask vizörü hakkında kimsenin bilgisi yok

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    www.deltabisiklet.com yanlıs hatırlamıyorsam bu marka kasklardan satıyorlar, bi ara belki vardır

Motosikleti
    baktım fakat normal vizörler var fakat benim kask modelindeki yok...bu vizörlerin hepsi birbirineuyumlumudur standart ölçilerdemi (tam kapalı kasklar için soruyorum) aynalı veya siyah almak istiyorum

Zeus un distribitörü Delta bisiklet kızıltoprak şubesini ararsanız arkadaşlar yardımcı olurlar.
    0216 450 66 30

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Dur ya...Sen gidip LS2'nin vizörlerinden alsana açıya baktığında uyuyor.Şuan elimde kask fotoğraftan incelediğim kadarıyla LS2'nin vizörü tamamen buna uyar.Sende istersen karşılaştırabilirsin.

Motosikleti
    Alıntı bRkq35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur ya...Sen gidip LS2'nin vizörlerinden alsana açıya baktığında uyuyor.Şuan elimde kask fotoğraftan incelediğim kadarıyla LS2'nin vizörü tamamen buna uyar.Sende istersen karşılaştırabilirsin.
    uzaktan bakınca aynı gözüküyor fakat girişleri farklı olabilirmi ondan biraz karamsar kaldım

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Delta bisiklet te her türlü ZEUS kask ekipmanı bulunuyor..Arkadaş vermiş numarayı arayıp kargolatabilirsin..
    Ama gereksiz derecede pahalı oluyor bu vizörler..

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delta bisiklet te her türlü ZEUS kask ekipmanı bulunuyor..Arkadaş vermiş numarayı arayıp kargolatabilirsin..
    Ama gereksiz derecede pahalı oluyor bu vizörler..
    ya bendede şans yok niye kimse açmıyo teli adamlar erken kapattılar heralde herkese teşekür ederim yardımcı olduğunuz için yarın ararım inş çok pahalı birşey demezler tahmini sizce ne kadardır

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bendede şans yok niye kimse açmıyo teli adamlar erken kapattılar heralde herkese teşekür ederim yardımcı olduğunuz için yarın ararım inş çok pahalı birşey demezler tahmini sizce ne kadardır
    Bendeki ZEUS ZS 3000 modelinin jet kaska dönüşme özelliği var..Jet kaska dönüştürünce uzun vizör gerekiyordu..Fiyatı neredeyse orta halli bir kask fiyatıydı valla
    İçimde yaredir hala

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)