Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

TEM'de bu kadarına hayır diyorum HAYIIRR:..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 mct
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddenmi wow.vidyosu varsa link atabilirmisin
    video su yok ama bu ayın motor dergilerinde var. Orada ki saate de ayrıca dikkat edin derim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    draggy baştan beri adamı ezdin niye inanmıyon ki falan diyecektim ki daha önce açtığı konulara bakınca arkadaşın rüya gördüğüne emöin oldum :D laptopu satıp bi cıbır 600 bi de gt 250r almış tabi yaşı da 18 - 19 :D ilk başta cg 125 için parça ararken arkadaşnn r1inde veyronla kapışmış. 1000 € luk kaskı var ama motoru yokmuş. Daha nice güzel hikaye. Sevgiler, saygılar herkese iyi geceler

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    draggy baştan beri adamı ezdin niye inanmıyon ki falan diyecektim ki daha önce açtığı konulara bakınca arkadaşın rüya gördüğüne emöin oldum :D laptopu satıp bi cıbır 600 bi de gt 250r almış tabi yaşı da 18 - 19 :D ilk başta cg 125 için parça ararken arkadaşnn r1inde veyronla kapışmış. 1000 € luk kaskı var ama motoru yokmuş. Daha nice güzel hikaye. Sevgiler, saygılar herkese iyi geceler
    hobaa
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Mondial 150 Zc
    Motorları neden satıyosun ki?? Bugatti Veyron mu alcan?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha bu konudan çok güzel film yapılır.

Ben düşüneyim şu konuyu.

Alıntı Osman44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorları neden satıyosun ki?? Bugatti Veyron mu alcan?
    bugattisi varmış zaten ama o gece şanski motorla çıkmış dolaşmaya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    Beyler adam yaşadığı bir olayı forumda paylaşmak istemiş inanmak yada inanmamak size kalmış niye hemen fake fake diyonuz burda ANORMAL yada olağanüstü birşey varmı sonuçta adam size demiyorki yarın bir araba alıcam Bugattimi olsun Ferrarimi olsun gibisinden sadece yüksek hızlarda giderken bugatti gördüğünü söylüyor herşeyi kanıtlıcaz sanki bugatti gördük napalım durup fotoğrafınımı çekelim foruma konu açarken koyarız diye büyütmeyin bu kadar gözünüzde milletinde sevincinide kesmeyin... Şimdide dersiniz bu yazıyı yazanda onun açtığı kullanıcı buda fake diye.

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]ana frenç tavuğu sen o hızları gören biri olarak dikize ne sıklıkla bakıyon merak ettim o hızlarda
    Frenç tavuğu ne der bilmem ama, murat , "her zaman arkandan 300le bir ferrari totona yapışacakmış gibi aynalarını ve sol şeridini kullan" derdi.
    Buna müteakiben ben de öyle kullanmaya çalışırım ama henüz rastlaşamadık uzaylılarla...

Ayrıca küçük bir nokta daha var; 270 ile giderken motorla fazla samimi pozisyonda olursunuz. SS kullanıcısının her zaman motoru yatarak kullanmadığını varsayarsak, yattığı zaman aynalardaki görme açısını da kaybedercektir haliyle... Aynalardan yıldızları izlerken, arkadan 300 le gelen bir aracın farlarını görmek biraz fantastik oldu.

Bir ihtimal daha var: Böyle gazlama amaçlı yola çıkışlarda bazen bir ayna yatar pozisyondayken görülecek şekilde, diğer ayna da normal kullanırken görülecek şekilde ayarlanır.. Ama bu kadar tecrübeli ve akıllı olduğunu sanmıyorum...
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Om3R FiLiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha yok...
    Konuyu Toplam 21 Üye okuyor. (13 Kayıtlı üye ve 8 Misafir)
    Rekora koşuyoruz
    Haa bide unutmadan HondaRED in açtığı konulara bakarsanız eğer 10 yaşından büyük olmadığını anlarsınız 1000 euroluk kask cg me kalın kastik arıyorum chop sevdam başkadı 1000 rr mi r1 mi hangisi daha iyi babam 150 tane motor alır vs vs. yani bu çocuk 10 yaşında en fasla
    Motorsiklet'in zararı SİGARADAN azdır.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frenç tavuğu ne der bilmem ama, murat , "her zaman arkandan 300le bir ferrari totona yapışacakmış gibi aynalarını ve sol şeridini kullan" derdi.
    Buna müteakiben ben de öyle kullanmaya çalışırım ama henüz rastlaşamadık uzaylılarla...

Ayrıca küçük bir nokta daha var; 270 ile giderken motorla fazla samimi pozisyonda olursunuz. SS kullanıcısının her zaman motoru yatarak kullanmadığını varsayarsak, yattığı zaman aynalardaki görme açısını da kaybedercektir haliyle... Aynalardan yıldızları izlerken, arkadan 300 le gelen bir aracın farlarını görmek biraz fantastik oldu.

Bir ihtimal daha var: Böyle gazlama amaçlı yola çıkışlarda bazen bir ayna yatar pozisyondayken görülecek şekilde, diğer ayna da normal kullanırken görülecek şekilde ayarlanır.. Ama bu kadar tecrübeli ve akıllı olduğunu sanmıyorum...
    Seni görmek ne güzel.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni görmek ne güzel.
    Bugün varız yarın yokuz işte coq abi.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok laf yalansız çok para haramsız olmazmış helalinden kim Bugatti almışki ?

Bence motorcularda şu mantık olmalı 40.000 Tl ile 350 yapılıyor hayabusadan bahsediyorum

Bugattinin fiyatını varın siz düşünün o paraya kaç tane hayabusa cbr gsxr r1 'lerle dolar garaj mantık bu yani en düşük maliyetle en fazla hız 350 yapmışsında 400 ü 500 mü arıyacan.

Forumdan Uzaklaştırıldı

burada olman sevindirici.
    son cumlen super
    katılmayanın alayını veyron kovalasın

konuya nokta koyuldu sanırım

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    10 yaşında çocuk mocuk ama iyi topladı milleti, helal olsun.. Yapılan şeyin doğru olmadığını da belirteyim bu arada.

cHreSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008

son soyledıgın çok mantıklı ben de cbr 125 var bazen otobanda yatıyorum ve arka ıle baglantım kesılıyor araba sollayacagım da kalkmak zorunda kalıyorum sonra tekrar yat. bu taktık ıyı geldı. En yakın zamanda deneyecegım.

topıc bır işe yaradı
    I'm solo, I'm ridin' solo

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    http://www.youtube.com/watch?v=RXqSedWSu2k

Milden falan anlamam ben birader, McLaren F1 ilk 1 km'de yedi mi yedi
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bugün varız yarın yokuz işte coq abi.
    Daima varolun, dünyanın en güzel varlığına sahipsiniz artık
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüya demi bu ya tem iidir

ana frenç tavuğu sen o hızları gören biri olarak dikize ne sıklıkla bakıyon merak ettim o hızlarda
    Kafami bir kaldirabilsem bakacam da...

Yusuf'un sesi uzaktan hos gelir.

Bir sürü bilimsel muhabbet bile dönmüs çocukça bir konu için.
    Ama Allah var ciddi ciddi düsündüm, çok süratliyken arkamdan gelip beni geçen bir arabanin markasini seçebilirmiyim diye.
    Henüz ben motor ustundeyken arkamdan gelip beni geçebilen bir araba olmadi.
    Benim geçtiklerimin farlarini gordum dikiz aynamda ama bir kaç saniye suruyor bu durum.

Yani rastlamadim ama fikir yuruterek su sonuca vardim.
    Beni bir Bugatti geçseydi, onun bir Bugatti oldugunu anlayamazdim.
    Ferrari ve Corvette de ayni stop lambalarina sahip.
    Hatta baska spor otomobiller de var.

Birbirinden gece karanliginda ayiramazdim.

Hurafelerle muhabbet açilinca tabi ortaya komik seyler çikiyor.
    Türkiye'deki Veyron, Mehmet Rüstü Basaran'a ait.
    Adam koleksiyoncu.
    Tem'e çikip, hiz yapacak bir adam da degil.
    Ozellikle koleksiyon arabasini pert etmeye kalkisacak kadar sazan degil.

Zaten o kadar parayi baska kim verir bir otomobile?
    Fiyata bak!!!!!
    Benim arabadan neredeyse 10 tane aliyor.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

hondam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600RR
    Abı nolmus burda 2 saattır burayı okuyorum yav bırakın adamı yapmamıssa bıgun yapar 270. 480 falan

topık tavan yapmıs, ulen faydalı bısey olsa kımse yuzune bakmaz topık ın
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)