Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KYMCO Markası ve Modelleri Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgur77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu Kymco markası hakkında bilgisi olan var mı? Modelleri fena görünmüyor ama marka hakkında hiçbir bilgim yok. Sanki Çin mallarından biraz daha kaliteli ve çin mallarına göre biraz daha pahalı gibi.. Kymco modellerinden kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini bilmek isterim. Bu arada nasıl okunur bu Kymco? Kıyımso diye mi? ;)

İlgilenenler için web adresi: http://www.kymcotr.com

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    arkadaş bu konu daha önceki çeşitli topiklerde konuşulmuştu. yamaha kadar kaliteli bir markaymış. yabancı ülkelerde özellikle scooter satışlarında önde gelen markalardan biriymiş. servisleri iyiymiş.
    Ama açıkçası bende çok merak ediyorum ve daha detaylı bilgi sahibi olmak isterim. Xciting 500'ü gözüme kestirdim. diğer 500 cc.lik maxi scoterlara göre fiyatı uygun.
    kullanan arkadaşlara soruyorum:
    Kymco motorlar ilk bakımdan sonra kaç kilometrede bir servise gitmek gerekiyor. Kitapçığında ne yazıyor. Mesela honda activa için ben 4000 km.de bir gidiyorum rutin servis kontrolleri için.

ZiZer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    internet,motorsiklet,pc...

kymco

Arkadaşlar ben de 2. el kymco ck125 (pulsar) aldım. Bu benim ilk motorum ve motordan fazla anlamam bunu motor öğrenmek için satın aldım ama 1 haftalık deneyimime göre motor güzel gibi. Şimdilik sorun çıkarmadı ve çıkarmayacak gibi de duruyor. Honda cg125(titan) ile karşılaştırılınca honda'nın kalitesini ben anlayabiliyorum lakin bu kymco çok kalitesiz manasına da gelmesin. En azından çin motorlarından kaliteli. Mesela jinlundan bariz üstün(125chopper'ından).
    Deneyimim arttıkça bilgi verebilirim.

kyomko çok güzel motor

arkadaşlar bu motordan baya kullandım cin mallarından 10 kat daha kaliteli japon tasarımı

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ıııııııııııııımmmmmmmmmmmmmccccccccccccccccooooooo ooooooooo

Motosikleti
    kymco 110
    ben de kymco 110 var en iyyisi kymco

zorkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallah arkadaşlar bizim burada 2 arkadaşımda vardı onlarda inanın motor cellatı idiler ne kadar hor kullandıklarını tahmin bile edemezsiniz hele birine inen binen belli değildi motorlar halen hic bi problemsi geziyorlar birde akşam motors tv yi izlerken ana sponsorun kymco olduğunu gördüm ne kadar büyük firma olduğunu dahada net anladım iyi günler iyi calışmalar...

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    kymco kaliteli markalar (suzuki , yamaha , honda vs ) içinde fiyat politikası en iyi olanı

150 cc lik maxi scooter Grand Dink 13 HP ile 13 NM gücünde ve su soğutmali 3,950 ytl

Hem yakıt hem performans hemde kalitesiyle sınıfında alınabilecek en uygun scooter.

hem ayrıca parçaları çok kaliteli olduğu için servis hikayeleri olmadığını söylüyor tanıdığım arkadaşlar.

ayrıca MOVIE XL modeli HONDA BEAT la kıyaslanırsa (birbirine benziyor biraz) özellik, performans olarak beat tan daha üstün 2,450 ytl.

grand dink
    http://www.rollershop-dorsten.de/ima...7granddink.jpg
    http://www.autostore.gr/motostore/motos/82/kymco.jpg
    http://perso.wanadoo.fr/kymco-scoote...nd%20Dink2.jpg

movie xl
    http://www.bikez.com/bike/21740/index2.jpg

Motosikleti
    xt660x
    arkadaşlar bi yanlışlık var galiba 3950 tl değil dolar

Motosikleti
    xt660x
    bende kymconun agilty 125 lik olanından var 2450 ytl ye aldım şu an 800km deyim hiç bi problem cıkarmadı cookkk memnunum

arkadaslarr bu cin malı scooterlarlaa hiç durmadan 150 200 km yol yapmak mümkünmü

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    ayk kardeşim

haklısın yanlış yazmışım USD olarak

herkesten özür diliyorum

http://www.kymco.com.tr/html/fiyatlar.html

Motosikleti
    kymco 110
    ben de şu an kymco 110 var 6000 km hiç bir problem çıkarmadı

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    çok sağlam bir yapısı var.birde km de ne kadar yakıyor sizinkiler bende ortalama 55.000-60.000 lira yakıyor.hava filteresi açık.birde çok süper modifiye oluyor.

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Bu başlığı açan arkadaşa sonsuz teşekkür ederim aradığım motoru bu markada iyi fiyata buldum ( 250 cc maxi scooter arıyodum ) özgür kardeşim ellerin dert görmesin.

Gene ellerin dert görmesinde fiyatlar USD imiş bende tl diye havalara uçtum ama iyi motora benziyor kaliteli duruyor.

people 200 diye liste fiyatı var 163 cc hakkında bilgisi olan varmı maxi scooter mi onu kafaya taktımda

agility 125 hakkında bilgisii olan varmii acep

1963 yılında Tayvan'da kurulan KYMCO 3650 çalışanı ve USD 482.000.000 satış geliri ile dünyanın en büyük scooter, motosiklet, ATV ve endüstriyel motor üreticilerinden biridir. Dünyada kullanılan 7 milyondan fazla scooter ve motosikletin üreticisi olan KYMCO, 60 değişik model ve 500.000 adet/yıl üretimini Uzak Doğu, Asya, Avrupa ve Kuzey ve Güney Amerika'ya ihracatını gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan bu yana sermayesini 250 kat artıran ve halen Tayvan'ın en büyük üreticisi ve ihracatçısı olan KYMCO, istikrarlı büyümesine devam etmektedir. Global perspektif doğrultusunda bir dünya firması olmayı hedefleyen KYMCO'nun Tayvan dışında Çin'de 2, Endonezya'da 1 fabrikası bulunmaktadır. Şirket KYMCO'yu beş kıtada yayılacak uluslararası bir marka olarak geliştirmiştir. KYMCO, 1993 yılında, üretim alanları olan Çin anakarası ve Endonezya'da yayılmaya başlamıştır. Kalitesi ile haklı olarak kabul gördüğü diğer kıtalarda da yayılmaya devam etmiştir. İnanıyoruz ki KYMCO dünya çapındaki müşterilerinin en iyi dostu olma yolunda ilerleyecektir. Çevreye saygı ve doğal hayatın korunmasına birinci derecede önem veren KYMCO, ürettiği scooterler ve motosikletler için geliştirdiği çevre dostu, düşük emisyonlu motorlar ve geri dönüştürülebilir malzemeler ile bu konuda üzerine düşeni yapmaktadır. Her zaman dünya kalitesinin ilerisinde olmak KYMCO'nun temel felsefesidir. Bu doğrultuda, "Toplam Kalite Yönetimi" anlayışını benimsemiş olan firma, 1993'te Tayvan Kalite Büyük Ödülü'nü ve 1994 yılında da ISO 9001 sertifikasını almıştır.

Düşük yakıt sarfiyatı, düşük yağ sarfiyatı, daha az egzoz sesi, daha düşük gaz emisyonu, daha düşük bakım masrafları, daha uzun ömür ve daha kolay kullanım gibi avantajlara sahip olması nedeniyle KYMCO, üretim yelpazesi içinde ağırlığı dört zamanlı motorlu scooterlere vermiştir.

Kurum Misyonu
    KYMCO, AR-GE'ye yaptığı yatırımlar, mükemmeli hedefleyen gelişim anlayışı ve satış stratejileri ile 2001 yılında sektörde üstlendiği misyonu değiştirerek global pazarın liderlik yarışında ön saflarda yer almaya karar verdi. Değişimin sonucu olarak, yaygın servis ağı ile desteklenen, yüksek teknolojiyle donatılmış güvenli, sağlam, yüksek performanslı çarpıcı tasarımlı ürünleriyle uyumlu, sürüş konforunu artıran tamamlayıcı ürün ve aksesuarları da kullanıcılarının hizmetine sundu.

Araştırma - Geliştirme
    Araştırma - Geliştirme bir kuruluşun candamarıdır. Motosiklet sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak KYMCO, ARGE çalışmalarına daimi olarak çaba harcamaya devam edecektir.

ARGE ekibi
    KYMCO, ARGE ekibi 1978 yılında kurulmuştur. Bu tarihten sonra KYMCO, müşteri memnuniyetinin de ötesine geçecek ürünler yaratmak için ARGE 'ye ciddi yatırımlar yapmıştır. Gelecekte de konusunda uzman ve en yetenekli kişileri bünyesinde barındırmak ve en son teknolojiyi kullanan kompüterize entegre tasarım ve test ekipmanlarını kullanabilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamıştır.

o yada bu sanırım hepsi çinde üretiliyorr bu teknolojiler çine gidiyor sonus olarak bu çin üreticiler bunlardan birşey kapmıyolarmı biz nezaman bu çin mallarına güvenebilecegiz

Motosikleti
    HONDA DYLAN 150
    slm arkadaşalr motor almayı düşünüyorum ve karar veremiyorum ben bir tane gözüme kestirdim ama sizce nasıl bir üründür ve ne malıdır kymco agılıty ctiy 125 ????

herkese selam

arkadaşlar bende kymco aktıv 110 var ve 2005 model ama şiddiki coğu 125 motorlara kafa tutarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:40 ----------

arkadaşlar ben motorumda dişli değiştirmeden önce 110 115 görüyodum ön dişliyi deyiştirdim şimdi 120 130 arkadaşlar ben motorumda 2 le 80 85 görüyorum tşk ederim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler