Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KYMCO Markası ve Modelleri Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    kubi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    arkadaşım bende kymco ck 125 var. 2. el aldım, 12000 de aldım şuan 25000 e doğru gidiyorum. Allah seni inandırsın harika bi motor. fiyatına göre çok iyi. ben doğa sporlarıyla ilgileniyorum,dağ taş gezmeyi seven birisiyim. bu sebepten bir çok yere gittim, gırtlağına kadar suya bile girdim. antalya kemer'den kuşadasına 2009 yazında 30 tl ye geldim. 430 km toplamda. ciğerli motor. kısacası köpek gibi motor maşallah...

hatta bi anımı anlatayım" Antalya'dan gelirken, iki büyük çantayı motorun arkasına bağladım, sırt çantamı da önüme aldım. denizli merkez de kavşağa geldim, kırmızı ışıkta bekliyorum. yanıma motosikletli bi polis geldi kısa bi diyalog geçti aramızda...
    polis: Allah aşkına sen bu motorla nereye gidiyosun?
    ben: Kuşadası'na gdiyorum.
    polis: ne kadar yakıyo bu? )
    ben: toplamda 30 tl ye gidicem.
    polis: (şaşkın bi şekilde) iyiymiş, aferin sana, dikkatli ol.
    ben: sağolasın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

[QUOTE=kymco 110;169951]ben de kymco 110 var en iyyisi kymco[/QUOT selam arkadaşım sana bişey soracam sen motorunla ne kadar surat yapıyosun

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Arkadaşlar bugün Kymco CV3 test sürüşü için Ataşehir de ki bayiye gittim , üç tekerlekle viraj dönmek gerçekten harika , Fenerbahce stadının arkasındaki virajı 80 le döndüm artçım çığlık attı abartmıyorum yalnız olsam 90 la girebilirdim :D yalnız motor şehir içi sıkışık trafik aralar derelerden geçerken manevrası çok kötü , motor baya uzun ve tam 280 kg ! konfor ve gidişi güzel , 380 bin verilirmi ? asla buraya yazmamın asıl sebebi Kymco Dtx350 diye bir sukuturu var , vakti olan gitsin bir denesin , mükemmel ötesi bir makina yapmış çekik gözlü , kıvraklık , fren , konfor , akselerasyon , şekil şemal çok çok beğendim bir saat gezdim , fiyati biraz kallavi geldi , ikinci eli belirsiz 190bini bağlamak düşündürdü 150 civarı etikete sahip olsa varya ne xmax ne forza fp de kapışamaz , Ataşehir Cemmoto Kymco yolu düşen uğrasın ilgili arkadaş da çok ilgili ;)
    espresso bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün Kymco CV3 test sürüşü için Ataşehir de ki bayiye gittim , üç tekerlekle viraj dönmek gerçekten harika , Fenerbahce stadının arkasındaki virajı 80 le döndüm artçım çığlık attı abartmıyorum yalnız olsam 90 la girebilirdim :D yalnız motor şehir içi sıkışık trafik aralar derelerden geçerken manevrası çok kötü , motor baya uzun ve tam 280 kg ! konfor ve gidişi güzel , 380 bin verilirmi ? asla buraya yazmamın asıl sebebi Kymco Dtx350 diye bir sukuturu var , vakti olan gitsin bir denesin , mükemmel ötesi bir makina yapmış çekik gözlü , kıvraklık , fren , konfor , akselerasyon , şekil şemal çok çok beğendim bir saat gezdim , fiyati biraz kallavi geldi , ikinci eli belirsiz 190bini bağlamak düşündürdü 150 civarı etikete sahip olsa varya ne xmax ne forza fp de kapışamaz , Ataşehir Cemmoto Kymco yolu düşen uğrasın ilgili arkadaş çok ilgili ;)
    Çıkışta da keşke Ekip Akademi'ye gelseydin Gymkhana aktivitesi vardı.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkışta da keşke Ekip Akademi'ye gelseydin Gymkhana aktivitesi vardı.
    Havayı güzel görünce postu sahile serdik , o aktiviteden haberimiz yoktu :(

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco güzel motosikletler üretiyor. Bize gelmeyen Krider400 modeli çok güzel duruyor. Görüntüye bakılırsa MT07'den cüsseli. Ağırlığı da öyle(Boş ağırlık 206 Kg.) Kymco hafif motor yapma konusunda eskiden beri iyi değil nedense. Fakat bu motor gerçekten güzel.

Motosikleti
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco güzel motosikletler üretiyor. Bize gelmeyen Krider400 modeli çok güzel duruyor. Görüntüye bakılırsa MT07'den cüsseli. Ağırlığı da öyle(Boş ağırlık 206 Kg.) Kymco hafif motor yapma konusunda eskiden beri iyi değil nedense. Fakat bu motor gerçekten güzel.

https://kymco.com.tw/storage/app/med...dels/black.jpg
    Kymco sadece sukuter üretiyor sanıyordum , çift silindir 400 cc şuna güzel bir cam birde çanta uydurduk mu 150 km yakın mesafelere keyifle sürülür , bu ara Ktm 390 adv ile ciddi ilgileniyorum , yakın mesafelere koca oğlanla gitmek istemiyorum ama tek silindir Ktm soru işareti ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco güzel motosikletler üretiyor. Bize gelmeyen Krider400 modeli çok güzel duruyor. Görüntüye bakılırsa MT07'den cüsseli. Ağırlığı da öyle(Boş ağırlık 206 Kg.) Kymco hafif motor yapma konusunda eskiden beri iyi değil nedense.
    400cc naked motosiklet, 1300cc Superduke'tan bile ağır... pardon, cüsseli...

Bence kayınço tutturduysa scooter'dan devam etsin. Üç tekerlekli scooter falan yapsın... Ki yapmış ta zaten

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler