Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motosiklet sürmek bende sinir yapmaya başladı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Hergün işe gidip gelirken motosiklet sürüyorum. Bu 4 teker şöferlerinin hiç iki teker kullanıcılarına hiç saygısı yok. Bugünbir ieet şöförü yol ayrımında beni sıkıştırdı zar zor durabildim. Motorun ön tekeri baya yalpaladı. Yetiştim bağardım aynaya bak dedim sollarken. Bakmassam ne olacak diyince. Delirdim birden... Küfür falan ettim. Dövecektim nerdeyse. Plakasını gelene kadar unuttum. Sinirden sanırım. Unutmasaydım şimdi şikayet ediyordum. Bu kadar umursamaz nasıl olabiliyor anlamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Her gün yaşıyoruz bunları maalesef..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    sabahları bir ölçek al öyle bin motora bak pamuk gibi olacaksın...
    kimseye kızmadan işine gidip geleceksin...
    ben başka türlü başedemiyorum bu trafik canavarları ile , hangi birini döveceksin hangisini adam edeceksin
    bırak üzme kendini...

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Sen kullanıyormusun?

Otobüsle arabayla vs. vs. 2 saatte gideceğim yolu , Motorla sinir ola ola eğlenerek yarım saat ten gitmeyi tercih ederim....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

ayrıca orjinal sivrisinek kornasını çıkarıp , Ford transit kornası taktım , yollarda

esirgemeden çala çala gidiyorum, uyuyan manda ları uyandırmaya bir e bir...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Sen de taksici gibi aralara girip çıkarak,milletin yolunu keserek kullanacaksın.Sen de haksız olunca sinirlenmiyorsun.
    Kolpa Adamları

Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de taksici gibi aralara girip çıkarak,milletin yolunu keserek kullanacaksın.Sen de haksız olunca sinirlenmiyorsun.

Bu söz bana değil ama bi açıklama yapma gereği duyuyorum :
    Trafikte efendi efendi düşük süratli gidiyoum daima ,
    ancak adamlar ? kornaya basıp ta uyarılmadıkları zaman sinyalsiz falan pat diye kamikaze dönüşü ile önüne kırıyor araba yı,
    bilmiyorlarki bu 2 teker li alet altlarındaki 4 tekerlekli ler gibi 3 mt de zıng diye duramıyor

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Allah sabır versin genelde hergün çıldırmaya yakın stresli olaylar hepimizin başına geliyor ama dövmek olsa çözüm dövelimde çözüm değil... benim aklıma bazen gözyaşartıcı sprey geliyo ve daha neler neler neyse yazarsam ofsayt olur

Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobüsle arabayla vs. vs. 2 saatte gideceğim yolu , Motorla sinir ola ola eğlenerek yarım saat ten gitmeyi tercih ederim....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

ayrıca orjinal sivrisinek kornasını çıkarıp , Ford transit kornası taktım , yollarda

esirgemeden çala çala gidiyorum, uyuyan manda ları uyandırmaya bir e bir...

eve bende öyle yapmalıyım nasıl oluyor her motora olurmu o korna uyarmı ? bu konuyla alakalı beni aydınlatırsan çoooook mutlu olurum
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben başka türlü başedemiyorum bu trafik canavarları ile , hangi birini döveceksin hangisini adam edeceksin
    bırak üzme kendini...

abicim sakın ha bunu kullanmayın reflekslerinizi devre dışı bırakıyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Bende hergün işe gidip geliyorum. Beşiktaşdan kavacıga . Sürerken kendimi hayalet gibi hissediyorum ve gorunmez oldugumu kabulleniyorum. Kimseye güvenmiyorum. Bu sayede trafikde hiçbir zaman sıkıntı cekmedim , rahat rahat gidip geliyorum. Sizde görünmez olduğunuzu kabullenmelisiniz ona göre sürmelisiniz.
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim sakın ha bunu kullanmayın reflekslerinizi devre dışı bırakıyor
    yok yahu şaka yaptım sadece motor kullanıyorum...

herhangi bir kimyasal ve uyuşturucu özelliği olan bir madde ile kesinlikle motor üzerine çıkmam uyarı ve duyarlılığınız için teşekkürler
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell

Oto parçacının önünde Kendi kornanın yerini bi aç bak göz kestir , ona göre satın al , ne kadar yüksek ses çıkarırsa o kadar iyidir !!! ,

yanlış bilmiyorsam 2 li takım olarak satılanları da var , dattt lı dıttt lı .

benim scooter da yer probleminden dolayı ford transit kornası aldım(10tl), yer olsa tren kornası takarım,

uyuyan manda lar yüzüne kaza yapıp kendime ve motoruma zarar vermektense biraz gürültü kirliğine sebep olmaya razı gelirim.

İhmal etme. şiddetle tavsiye ediyorum herkese bu korna olayını, çok işe yarıyor.

ayrıca farınızda gece GÜNDÜZ açık olsun. Saygılarımla

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    bırak üzme kendini...

Birşey sorucam fakat dalga geçmek yok...

Bu şurup gerçekten işe yarıyormu?
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

ALINTIDIR.

Uyarılar / Önlemler

Dikkat gerektiren makinaları kullanmak zorunda olan kişilerde ve vasıta kullananlarda ilacın oluşturacağı santral depresif etki hatırda tutulmalıdır.

Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birşey sorucam fakat dalga geçmek yok...

Bu şurup gerçekten işe yarıyormu?
    yok abi , yani trafikte yaramaz bilinen ve yasal bir sakinleştiricidir.

aslen stres ve uyku problemi olanlarda kullanılır , hafif sakinleştirici özelliği vardır.

sürekli kullanılmaz bir süre sonra pamuk gibi olmaya başlarsın hiçbir şeye kızmaz oralı bile olmazsın...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    yok abi , yani trafikte yaramaz bilinen ve yasal bir sakinleştiricidir.

aslen stres ve uyku problemi olanlarda kullanılır , hafif sakinleştirici özelliği vardır.

sürekli kullanılmaz bir süre sonra pamuk gibi olmaya başlarsın hiçbir şeye kızmaz oralı bile olmazsın...
    Peki ozaman bir soru daha hatta bir kaç soru daha...

1-herkez alabilirmi,reçete gerekirmi veya doktor muayenesi?

2-belli bir ölçeği varmı yoksa fondipmi yapıyoruz beni anca yumuşatırda bu
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oto parçacının önünde Kendi kornanın yerini bi aç bak göz kestir , ona göre satın al , ne kadar yüksek ses çıkarırsa o kadar iyidir !!! ,

yanlış bilmiyorsam 2 li takım olarak satılanları da var , dattt lı dıttt lı .

benim scooter da yer probleminden dolayı ford transit kornası aldım(10tl), yer olsa tren kornası takarım,

uyuyan manda lar yüzüne kaza yapıp kendime ve motoruma zarar vermektense biraz gürültü kirliğine sebep olmaya razı gelirim.

İhmal etme. şiddetle tavsiye ediyorum herkese bu korna olayını, çok işe yarıyor.

ayrıca farınızda gece GÜNDÜZ açık olsun. Saygılarımla
    eyvallah dostum sağolasın gidip aksaraya uğrayım bugün... far konusundada artık yeni motorlara kapama anahtarı koymuyorlar avrupa bilmem ne standardı imiş neyse çok teşekkür ettim tekrar...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ozaman bir soru daha hatta bir kaç soru daha...

1-herkez alabilirmi,reçete gerekirmi veya doktor muayenesi?

2-belli bir ölçeği varmı yoksa fondipmi yapıyoruz beni anca yumuşatırda bu

senin gibi kronik vakalar için başka şeyler var , bu şurubu fondip yaparsan arkadaşların seni un çuvalı gibi taşımak zorunda kalır...

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    benim makinanın farı hiçbir zaman sönmüyor öyle yapmış gevur arkadaşlar
    iyi de yapmışlar
    bugün 2 kere arabaya binecektim son anda durdum birinde birinde de yanından hızlıca geçebildim
    yanından geçtiğimde arabadaki şoför anladı öküzlüğünü sanırım yola girmeden önce sola bakılır sinyal verilir ve yol boşsa yola girmeye başlanır vs. tabi boş bir cümle oldu kabul ediyorum
    bazen de yayalar affedersiniz bütün memleket onların gibi yayıla yayıla karşıdan karşıya geçmiyorlar mı
    bir keresinde durdum bi yarım saat kornaya basılı tuttum belki anlamıştır dicem ama anlasa ne olur balık hafızalı olduğumuz için bir dahaki çarpmaya kadar hatırlamaz
    şu trafik canavarları yüzünden reflekslerim tekrar gelişiyor ve motor sürmeyi değil canbazlık yapmayı öğreniyorum
    teşekkürler bana zorla da olsa canbazlık yapmayı öğretenlere
    inşallah birgün sizlere çarpıp da ölmem

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    AMAN ABİLER O NASIL BİR ÖNERİDİR PASSİFLORA İÇ?

Birincisi içinde saf alkol var:
    Her 5 ml'de (1 ölçek); Passiflora Sıvı Ekstresi 700mg Alkol, Tatlandırıcı;Sakkaroz, Koruyucu; Metil paraben, Propil paraben

İkincisi:
    Dikkat gerektiren makinaları kullanmak zorunda olan kişilerde ve vasıta kullananlarda ilacın oluşturacağı santral depresif etki hatırda tutulmalıdır. Hamilelerde ancak doktor tavsiyesi ile kullanılabilir.

Yolda giderken tv seyreder gibi yola bakma yapar bu ilaç dalgınlık ve sersemlikte yapar dikkatsizlikte yapar.İki tek atta öyle bin motora der gibi birşey bu öneriniz...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)