Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

600 cc Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    çapır olcak
    Selam arkadaşlar şafak 17 gelince en az 600'lük bi makina düşünüyorum.
    Askere gelmeden önce 2 yıl mondial zn 125 scooter kullandım.
    Sizce ne almalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

CANIN NE İSTİYORSA ONU AL

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scooter ile vitesli motor bir değildir. Özellikle motor hacmi 250cc den fazla ve ilk kez vitesliye başlanacak ise tehlike yaratabilir. Yeterli tecrüben varsa Racing istiyorsan R6 yoksa GSR 600 tavsiye ederim.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şafak "doğan güneş"i görmeden plan, proje yapma!!!

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 200 cc lik chopper kullandım 1.5 yıl kadar. şimdi arkdaşın er-5 ini kullanıyorum arada. inan rancing olmamasına rağmen güçlü bir motor ve geçende az kalsın patş çekti motor komlpe oynadı. düşürecektim. sen birde rancing diyorsun alaacam diye. aman dikkat derim yinede.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    çapır olcak
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 200 cc lik chopper kullandım 1.5 yıl kadar. şimdi arkdaşın er-5 ini kullanıyorum arada. inan rancing olmamasına rağmen güçlü bir motor ve geçende az kalsın patş çekti motor komlpe oynadı. düşürecektim. sen birde rancing diyorsun alaacam diye. aman dikkat derim yinede.
    Yukarıda racing yazmıyo dostum.
    Chooper veya enduro arasında kaldım
    Enduronun ileriye dönük daha mantıklı olacağını biliyorum ama yaşayamadığım chooper heyecanınıda görmezden gelemiyorum
    Acaba chooper geçiçi bir heves mi

pardon dostum. ama sende sadece 600 cc yazında direk aklıma rancing gitti. ve 3. mesajda arkadaş ta r6 veya gsr 600 yazında enduru yada chopepr aklıma gelmedi hiç.

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konular defalarca kez açılıyor...dostum 125 ten 600 e geçilmez.. zararlı çıkarsın.kolun bacagın kırılır sakat kalırsın.. ölürsün ... umarım açık ve net olmustur..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    çapır olcak
    Alıntı bassy_bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konular defalarca kez açılıyor...dostum 125 ten 600 e geçilmez.. zararlı çıkarsın.kolun bacagın kırılır sakat kalırsın.. ölürsün ... umarım açık ve net olmustur..
    Tamamda nereden biliyorsun ne kadar tecrübem olduğunu?
    Klasikleşmiş kademe atlama oyunlarını mı oynamalı herkes yani?
    Bir insan motosiklet kullanıcaksa önce 50 sonra 125 sonra 250 diye mi gitmeli?
    Ben kendimi bilmedikten sonra 125 cc olsa ne yazar?

Motosikleti
    yamaha r6
    valla benm hiç tecrübem yoktu şuan r6 ya biniyorum....
    ZevkLer ve RenkLer TartışıLmaz...

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    bu racing sevdasini anlamiyorum ben. hava atmak icin alicaksan 1ooo cc tavsiye ederim sesi daha gürdür , 600 alirsanda sesi biraz daha incedir ama yirtarcasina ses verir.
    neye göre tavsiye istiyorsun eraycim, bütün 600 ss ler iyidir hosdur hatta 0 hata denecek kadar hatasiz calisirlar , cünkü high tech motorlardir yaris motorudur hepsi ,adi üstünde. Acikca söylüyorum race motosikleti yarisacaksan al derim ben. yoksa sesiyle görüntüsüyle hava atmaktan baska (hayati tehlikeden bahsetmiyorum bile tr sartlarinda) hicbir ise yaramayan bir motosiklettir. Ha race sevdan vardir bisey diyemem karismak bize düsmez o zaman hevesini körlicek daha akilli uslu biseyler al, ninja250, gt250,r125,rs125 birsürü motor var senin adrenalini hoplaticak emin ol. hele hele mondialden sonra.

pardon eray kardesim, chooper mevzusunu belirtmedigin icin dogal olarak herkezin akli ss ye gidiyor elbet, korkar oldu cogu kisi artik.
    chooper larin hepsi güzel bende begeniyorum. 600 cc de honda shadow hesapli , dragstar yakisikli. suzukilerin 600 leri cok eskidi. kararini sen verirsin artik. ama ben dragstar diyorum.
    http://difm :cat:

Motosikleti
    CBR954
    Alıntı eray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamda nereden biliyorsun ne kadar tecrübem olduğunu?
    Klasikleşmiş kademe atlama oyunlarını mı oynamalı herkes yani?
    Bir insan motosiklet kullanıcaksa önce 50 sonra 125 sonra 250 diye mi gitmeli?
    Ben kendimi bilmedikten sonra 125 cc olsa ne yazar?
    Bu Çok Doğru Bence..Sen kendine hakim olmalısın..Elinin ayarına dikkat edersen birşey olmaz diye 'DÜŞÜNÜYORUM'.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    sağ sağ saaağ sol sağ...
    karşiki dağlar geliyo komandolar...
    esmer kumral sarışın farketmez piyadeler affetmez...

sen şimdi bir süre bunlarla silahlı silahsız hareketlerle filan ilgilen motor işine sonra bakarız...

hayırlı teskereler...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    çapır olcak
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu racing sevdasini anlamiyorum ben. hava atmak icin alicaksan 1ooo cc tavsiye ederim sesi daha gürdür , 600 alirsanda sesi biraz daha incedir ama yirtarcasina ses verir.
    neye göre tavsiye istiyorsun eraycim, bütün 600 ss ler iyidir hosdur hatta 0 hata denecek kadar hatasiz calisirlar , cünkü high tech motorlardir yaris motorudur hepsi ,adi üstünde. Acikca söylüyorum race motosikleti yarisacaksan al derim ben. yoksa sesiyle görüntüsüyle hava atmaktan baska (hayati tehlikeden bahsetmiyorum bile tr sartlarinda) hicbir ise yaramayan bir motosiklettir. Ha race sevdan vardir bisey diyemem karismak bize düsmez o zaman hevesini körlicek daha akilli uslu biseyler al, ninja250, gt250,r125,rs125 birsürü motor var senin adrenalini hoplaticak emin ol. hele hele mondialden sonra.
    Ben 600 cc SS istiyorum diye bişey yazdığımı hatırlamadığımı söylemiştim dostum.
    Konuyu okumadan neden mesaj yazıyosunuz anlamış değilim

Alıntı eray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 600 cc SS istiyorum diye bişey yazdığımı hatırlamadığımı söylemiştim dostum.
    Konuyu okumadan neden mesaj yazıyosunuz anlamış değilim
    millete suç atma. sadece 600 cc yazmışın. 600 cc den de millet rancik anlar. bana kaç tane 600 cc cruiser ve enduro sayabilirsin.
    ama rancinklerin hepsi 600 cc.
    ilk mesajını düzelt. açıklayıcı yaz

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem enduro veya chopper istiyorsun. Enduro olarak F650 GS ya da Transalp, Chopper olarak Dragstar önerebilirim.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

onlar 600 cc değil ki 650 cc

Motosikleti
    çapır olcak
    Yamaha xt600 Honda xl600 Honda vlx600..
    Neyse bu kadar yeter sanırımda siz sadece başlığa bakarak mı mesaj yazıyosunuz yoksa başlıktan başka konuya ne yazmışım derdim ne onada bakıyomusunuz?
    Bu arada rancing değil dostum racing

sen ilk mesajını düzgün yazsaydın bu muhabbetler dönmezdi....

Motosikleti
    çapır olcak
    Sizde sadece başlığa bakarak yorum yazmasaydınız dostum..
    Hem boşuna yazmış oluyorsunuz hemde tartışma ortamı oluşturuyorsunuz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)