Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gilera Runner 200st

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Merhabalar

Şu an hyosung gt250 comet marka motosikletim var.Şehir içinde bana ızdırap çektirmesinden dolayı sıkılmış durumdayım ayrıca yakıtıda bir türlü 5 litrenin altına inmedi tabi kullanışda önemli Herneyse Gilera Runner 200st görünüş bakımından hoşuma gitti ve araştırdığım kadarıyla 3-4 litre civarında yakıyormuş.Öğrenci adamım yedek parça konusu olarak bi sıkıntım yok cometinde parçası pahalı ama genel anlamda az yakması ve şehir içinde rahat ettirmesi lazım sizce satıp almama değermi veya onun yerine bunu alabilirsin diyebileceğiniz bi scooter var mı ? Herkese teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Yanlamaz ama o
    HONDA

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Az yaksın düz gitsin yeter

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Ybr ye dön o zaman
    HONDA

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı eRy_1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

Şu an hyosung gt250 comet marka motosikletim var.Şehir içinde bana ızdırap çektirmesinden dolayı sıkılmış durumdayım ayrıca yakıtıda bir türlü 5 litrenin altına inmedi tabi kullanışda önemli Herneyse Gilera Runner 200st görünüş bakımından hoşuma gitti ve araştırdığım kadarıyla 3-4 litre civarında yakıyormuş.Öğrenci adamım yedek parça konusu olarak bi sıkıntım yok cometinde parçası pahalı ama genel anlamda az yakması ve şehir içinde rahat ettirmesi lazım sizce satıp almama değermi veya onun yerine bunu alabilirsin diyebileceğiniz bi scooter var mı ? Herkese teşekkür ederim
    aylık ortalama yaptığın km. 3000 km. bile olsa 30 lt. yani yaklaşık 100,00 TL lik kazanç için tarz değiştirmeye gerek yok gibi geldi.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    gtr ile runner aynı hatta runner daha fazla yakar.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aylık ortalama yaptığın km. 3000 km. bile olsa 30 lt. yani yaklaşık 100,00 TL lik kazanç için tarz değiştirmeye gerek yok gibi geldi.
    aslında haklısınız 3000 bile olmasa 1000 km rahat yapıyorum.Yalnız rahatlık bakımından biraz daha iyi görünüyor gözüme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)