Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Derbi GPR test sürüşü videosu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    tintinopsella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS DAKAR ve xt125r
    abi harika ya.... derby ile yada aprilla 125 vs gibi tam profesyonel makina ile cbr gibi bir gündelik kullanıma uygun başlangıç motoru karşılaştırılabilirmi ya...yapmayın arkadaşlar lütfen..
    her ikiside mükemmel motorlar ama kendi klasmanlarında...tamamen farklı sınıftalar...
    yapılış amaçları, güçleri, fiyatları, tamamen farklı...ikisi de 125 ikisi de karenajlı diye..e zongshen vs 200 lük kross'u ile yada xl200 ile 200 lük husaberg, hsqvarna, KTM vs karşılaştıran varmı motorun boyutu aynı tipi aynı eh o zaman bunlar rakip..ne alakası var...
    hemen bir konu da ben açim 250exc ile 250 zan zin zon yada 125KTM ile xt125r yamaha karşılaştırması...hadi bakalım çıkarın kuyudaki taşı:

-ben diyorum ki yav ne alaka xt125r daha rahat titrreşimsiz niye gidip 125KTM 2T alayımki hemde xt nin 3 katı para verip.. KTM bi işe yaramaz.. hem zaten 125KTM 2T bir honda vs nin 250 liği ile aynı para (hatta ktm nin kendi 250 liği ile aynı para..) bu motor alınmaz...

sizce yukardaki paragaf ne kadar mantıklı oldu...?eh bu tartışma da bu kadar mantıklı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    kimse bosuna yirtmasin kendini herkez iyi biliyor aslinda ama yediremiyor galiba,derbinin kat kat kaliteli yaris teknolojisiyle ve malzemeleriyle üretildigine!!!budur yani ...
    ama allah sizi inandirsin motor 8000 rpm den sonra cok fena asiliyor acayip zevk veriyor (DERBIgpr125)
    bu arada videoyu begenmeyen arkadaslar derbi gpr 50 dir bu boyut olarak dardir biraz...ama suda varki cbr 125 i o bile gecebilir emin olun buna ;)
    egzoz sesine gelince benim görüsüm tam bir canavar 2 zamanli sesi CAZZZ CAZZZ yikiyor ortaligi dikkat cekmez diyenler cok yanilirlar videoda sesler ince cikabilir... bazilari sanayide egzozlariyla oynamaya devam ededursunlar ne ise yariyorsa )anladiniz siz onu )
    DERBI cok kaliteli bir motor herseyi hakediyor sonuna kadar...20000 km anca yapar diyen arkadaslarda zaten motorcu diildir bunu unutmayin fasa fiso bunlar onlar motorunun aküsünün bakimini yapmaktan aciz adamlardir...ama yanlis anlamayin cbr i felan kötülemiyorum kalitelidir güzel ve rahat bi motordur ama ikisi farkli tür motosikletlerdir yukaridada belirtmis arkadaslardan bazilari.....

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Derbi yi baya arastırdım. Oncelikle boyut olarak cbr 125 ile ilgisi yok. Yani deposu da briaz daha buyuk olsa nerdeyse gt250r kadar bi motor (nerdeyse) Aslında cbr 125 ile derbi 125 bambaşka makineler ama inanırmısınız ben hangisini alacagıma karar veremiyorum o tabi başka bir topicin konusu. Ben sadece boyut konusundaki fikrimi belirtmek istedim.

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    sesi odun motoru gibi malum 2 zamanlı sadece tipi çok güzel yapılmış ama kalkışta seri olduğunu sanmıyorum son not gereksiz motor
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    derbi 2 zamanlı traş bıçakları..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu cahil cahil işler yapmayın arkadaşlar ne olursunuz; hiç cbr125 ile Derbi karşılaştırılır mı
    Derbi dediğiniz makine, tamamen yarış teknolojisiyle yapılmış safkan bir 125cc. racing ve Derbi'nin klasmanındaki makine Aprilia RS125'tir.
    Çamur attığınız makineyi bir tanıyın, araştırın önce lütfen.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    garip ama ççok daha hızlı olması gerekiyooo,çekim başarısızz ondan olabilirr

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu cahil cahil işler yapmayın arkadaşlar ne olursunuz; hiç cbr125 ile Derbi karşılaştırılır mı
    Derbi dediğiniz makine, tamamen yarış teknolojisiyle yapılmış safkan bir 125cc. racing ve Derbi'nin klasmanındaki makine Aprilia RS125'tir.
    Çamur attığınız makineyi bir tanıyın, araştırın önce lütfen.
    katıla katıla katılıyorummmmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler