Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR test sürüşü videosu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Abi bu derbi gpr 125 değilki peugeot star 103 test sürüşü videosu
    CBR 125 R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    boşversene ya benim cbr me kurban olsun
    13 KA 833 motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı sijelli adlı üyeden alıntı
    arkadaşım o bir racing senin kullanıdığın keçi görünümlü bisiklet gibi değil
    kardeş o keçi görünümlü bisiklet diye bahsettiğin HONDA... aprilia fln geç bunları.. bence sen interneti araştır biraz..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    kardeş o keçi görünümlü bisiklet diye bahsettiğin HONDA... aprilia fln geç bunları.. bence sen interneti araştır biraz..
    allahına kurban.... o arkadaş bizim keçiden hiç tos yememiş anlaşılan arkadaşım o bir honda eksozundan çıkan gaz bile farklı
    13 KA 833 motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bu videodaki motor "Derbi GPR 50" yani 50 cc

50 cc böyleyse 125 nasıldır.

http://video.google.com/videoplay?do...63&q=derbi+gpr

http://video.google.com/videoplay?do...07&q=derbi+gpr
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Bu forumda hala üşenmeden Cbr 125 ile derby Gpr yi karşılaştırıyorsunuz ya helal olsun....

Ya ikiside apayrı makinalar en başından biri 2 zamanlı biri 4 zamanlı. Biri tamamen sürat ve performans için yaratılmış. Diğeri comuter i çok sade bulanlar için jan jan lı bir makina .Yani performans ve hız için değil , kısıtlı imkanları olup sadece göze hitap edecek bri makina arayanların tercihi

Eğer ki Honda NSR üretimine devam etseydi , Derby ile karşılaştırabilirdiniz. Ancak şu anki Cbr ın derby ile karşılaştırılması herşeyden önce ayıp olur...

Ahmedim nickli arkadaş ;

Eğer ki senin makinana karşı bir derby ile kalkarsan derby nin senin egzosunu görme olasılığı yok , ancak sen onun egzos dumanından başka bir şeyini göremeyeceğin kesin....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Derbi 125 yalan makinaymış...o ne ses ya...elektrikli testere gibi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YZF - R6
    bu iki zamanlıların hepsi böyle....

Taş motoru ve hızar karışımı bir sesi var. Ancak üzerindeyken bu ses gerçekten güzel... hele yüksek devirlerde ara gazı ile vites değiştirdiğinde veya düşük hızlarda ufak aragazları verdiğinde gerçekten güzel sesi var.

Motosikleti
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı

Ahmedim nickli arkadaş ;

Eğer ki senin makinana karşı bir derby ile kalkarsan derby nin senin egzosunu görme olasılığı yok , ancak sen onun egzos dumanından başka bir şeyini göremeyeceğin kesin....

kardeş o videodaki gibiyse şayet ki öyle sanıyorum benim cbr min ölüsü bile ondan daha atik kalkar sen de diyosun ayrıca ben hondanın eksozunu derby nin tamamına değişmem ok. canım

ayrıca ben o eksoz meselesini keçi görünümlü bisiklet diyen bir arkadaş için kullanmıştım ... aslında ben hondanın gazıda hondadır diyecektimde işte biraz daha kibarlaştırdım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Yaw arkadaşlar videodaki 50 cc. (Gerçi bunu da okumadan saçma sapan yorumlar yapılacak ama...)

Motosikleti
    ha bu 50 miydi...o zaman testere modu normal tabi...125 liği görmek lazım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Yaw arkadaşlar videodaki 50 cc. (Gerçi bunu da okumadan saçma sapan yorumlar yapılacak ama...)
    kardeş dediğin doğru ise 50 cc ise metehan abi haklı bir 125 i görmek lazım gerçi arkadaşın yapmış olduğu keçi benzetmesini unutmadım ama

Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    kardeş o videodaki gibiyse şayet ki öyle sanıyorum benim cbr min ölüsü bile ondan daha atik kalkar sen de diyosun ayrıca ben hondanın eksozunu derby nin tamamına değişmem ok. canım

ayrıca ben o eksoz meselesini keçi görünümlü bisiklet diyen bir arkadaş için kullanmıştım ... aslında ben hondanın gazıda hondadır diyecektimde işte biraz daha kibarlaştırdım
    imkanların karşısında aldığın CBR sana tabi ki kral gibi gelecektir.. Ancak yaptığın benzetme tamamen kişisel egolarını tatmin içindir. Senin motorun egzosunu derby e değişmemenin mantıklı bir açıklaması olamaz...

Diyebilirsin ki derby çok yakar ben bir depo ile xxx km yapıyorum , daha hesaplı oluyor... O ZAMAN OK...

Diyebilirsin ki benim bütçemin elverdiği motorlar içerisinde en eli yüzü düzgünü buydu onun için cbr ı seçtim .... ONA DA OK....

Diyebilirsin ki Honda nın parça fiyatları derby e göre daha ucuz.... BU DA OK..

Diyebilirsin ki Derby den başımın ağrımaması için 15-20 bin km kullanıp satmak lazım , ben Cbr ı trorunlara bırakacam.... BU DA OK.....

Dikkat edersen yukarıda yazdığım teorilerin hepsi maddi imkanlar ile ilgili... Elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin maddi imkanlarınız derby alacak kadar iyi olsa , bunun yanında yakıt fiyatları meksika ve ya amerika gibi galonu 1$ gibi bir fiyat olsa hanginiz cbr a bakar.....

Bu oluşumlar ülkemizde olmadığı için az yakan bir motor olan Cbr baştacı yapıldı.Ancak bu derby nin işe yaramaz olduğu demek değildir....

Ne kadar ekmek o kadar köfte teorisi devam ediyor. Eğer ki paran varsa racing e geçmek için motor alacaksan derby iyi bir alternatif.....

Motosikleti
    imkanların karşısında aldığın CBR sana tabi ki kral gibi gelecektir.. Bu oluşumlar ülkemizde olmadığı için az yakan bir motor olan Cbr baştacı yapıldı.
    aman arkadaşlar cbr 125 dendimi tüylerim diken diken oluyor...ben al birini vur ötekine diyeceğim...sonra hem ahmedim hemde hayalbusa bana kızcak ama...dilin kemiği yok işte naparsınız...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    imkanların karşısında aldığın CBR sana tabi ki kral gibi gelecektir.. Ancak yaptığın benzetme tamamen kişisel egolarını tatmin içindir. Senin motorun egzosunu derby e değişmemenin mantıklı bir açıklaması olamaz...

Diyebilirsin ki derby çok yakar ben bir depo ile xxx km yapıyorum , daha hesaplı oluyor... O ZAMAN OK...

Diyebilirsin ki benim bütçemin elverdiği motorlar içerisinde en eli yüzü düzgünü buydu onun için cbr ı seçtim .... ONA DA OK....

Diyebilirsin ki Honda nın parça fiyatları derby e göre daha ucuz.... BU DA OK..

Diyebilirsin ki Derby den başımın ağrımaması için 15-20 bin km kullanıp satmak lazım , ben Cbr ı trorunlara bırakacam.... BU DA OK.....

Dikkat edersen yukarıda yazdığım teorilerin hepsi maddi imkanlar ile ilgili... Elinizi vicdanınıza koyun ve söyleyin maddi imkanlarınız derby alacak kadar iyi olsa , bunun yanında yakıt fiyatları meksika ve ya amerika gibi galonu 1$ gibi bir fiyat olsa hanginiz cbr a bakar.....

Bu oluşumlar ülkemizde olmadığı için az yakan bir motor olan Cbr baştacı yapıldı.Ancak bu derby nin işe yaramaz olduğu demek değildir....

Ne kadar ekmek o kadar köfte teorisi devam ediyor. Eğer ki paran varsa racing e geçmek için motor alacaksan derby iyi bir alternatif.....
    Kardeşim seni gerçekten yanlış anlama ciddi söylüyorum ayakta alkışlıyorum

Yaw bi insan bu kadar cbr düşmanı olabilirmi yaaw

bu arada derbi için fikrim berbat bir sesi var hatta sesi yok motor diye binene Allah akıl fikir versin cbr bir racing taklidi değildir 125 cc sınıfında bir motordur ama derbi harbici taklittir
    CBR 125 R

Motosikleti
    YZF - R6
    merak etme HASAN....

Ben cbr düşmanı değilim. sadece cbr ın amacı dışında görülmesine cicili kıyafetler giydirilmiş bir comuter in bir race zannedilmesine karşıyım...

Bunca sayfa yazı okudukdan sonra sen hala Cbr ı derby den üstün görüyorsan ben seni maalesef alkışlayamayacağım....

Gerçekleri görmekten neden bu kadar sıkılıyorsunuz anlamıyorum. Senin motorun diye diğer bütün motorlardan iyi olacak diye bi şey yok ki....

Senin motorun yapılış amacı belli Derby nin ki belli. Derby performans için yapılmış bi alet i, senin Cbr ın ise makul fiyatlarda egolarını tatmin etmek isteyenler için yapılmış bi alet....

Yani senin makinan ile kıyas kabul etmez, Derby ayarında ve kulvarında tek alet Honda NSR dır. ancak onun seri üretimi artık yok....

Bu forumda öyle bir hal aldınız ki... C ile B yanyana gelse peşinden R denmesini beklemeden hemen hücuma geçiyorsunuz , bizim motor iyi dir diğeri kötüdür diye....

Sen derby e taklit diyorsan bırak motoru git tornet e bin veya telli araba kullan...

Esas taklit olan senin motorun hem bunu fabrikan da kabul ediyor ve o motorların sonunda REPLİCA yazısı ekliyor.....

Fırsat bulursan REPLİCA ne demek bi bak ondan sonra yazmaya kalk....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    bu arada derbi için fikrim berbat bir sesi var hatta sesi yok motor diye binene Allah akıl fikir versin cbr bir racing taklidi değildir 125 cc sınıfında bir motordur ama derbi harbici taklittir
    Biraz daha yapıcı olsak... Kendi motorumuzu savunmak adına başka insanların bindiği ve sevdiği motorları yukarıda yaptığın "binene Allah akıl fikir versin" gibi aşağılayıcı ifadelerle kötülemesek.

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyide bayi diyorki bu alet ile 180 i gördük özel kit i varmış onunla birlikte 200 görülüo diyor ???
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Sargonnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cihazı sürekli görüp duruyodum görünüşü çok hoş ama nası bi ses çıkıyo bundan ciddi mobilet gibi artı bana gitmiyo gibi geldi yada sürücü çok uzun ve ağır... hayal kırıklığı oldum :(

Motosikleti
    arkadaşım hayalbuysa bir kere bir bu konuyu açıklığa kavuşturalım bir arkadaş bak aşağıda alıntısını vereyim böyle bir ifade kullandı

Alıntı sijelli adlı üyeden alıntı
    arkadaşım o bir racing senin kullanıdığın keçi görünümlü bisiklet gibi değil gp şasesi 125lik daha hızlı kuvvetli makina yok hepsini geç adamlar 21 yıldır 18 kere dünya şampiyonu olmuş anlamıyosan araştır okadar nete giriyosun ????
    onun bu ifadesinin üzerine bende haklı olarak motorumu savundum ama senin ortaya atlaman bu konuyu bu noktaya getirdi bak tekrar diyorum yakıt tasarrufu yedek parça ucuzluğu hikaye ...ikigün önce ufak bir kaza geçirdim motorumda ufak tefek çizikten başka birşey yok servisin çıkardığı fatura ne kadar biliyormusun 2.262 ytl sen hangi ucuz yedek parçadan bahsediyosun + benim motorum bir kere 4 zamanlı elbette daha iyi senin cbr ile ilgili düşüncene saygı duyarım ama benim motorum benim nazarımda derby e 10 basar tamam ok. canım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler