Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

...sizce 2005 Yilinin Motorcusu Kim...(senmi?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Yanlız bu ünvanı geyik dalında kazandın,bunu unutma ve koru
    gaza gelme;kaza gelmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.

kim tutar seni

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    kuzen numan veriyon aragazı...pompalıyon mete abine...coştukca coşuyoz......
    hadi mete_han abi kim tutar seniiiiii!!!bas gazaaa kimse tutamaz seni arkanda ben varım korkma...

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Konu EgeKnn tarafından (Bugün Saat 11:11 PM ) de değiştirilmiştir.. Sebep: flood
    Aslında flood yoktu da,fazla coşan numanın mesajı uçunca; metehan flood oldun dostum
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    ben mi çoşturuyom kardeşiiiiiiiiimmm.kendileri çoşuyo valla özellikle mete_han, sitenin çoşmaya gönül vermiş emektarlarından...

Motosikleti
    mondial 151 RS
    çoşma demiim o zaman azma diyorum (anla olm iştee)

Bak altta,benim imzamda ne yazıyo
    gaza gelme;kaza gelmesin

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    ledo kanka hiç gerek yok polemiğe...dimi ama...taam sanada bir ödül ayarlıycaz... ....herkes hata yapabilir...
    metecim sen motorcu olmakla ile ilgili 7 tane kriter koymuşsun, ben de 1 tane adam olmakla ile ilgili kriter koydum. Niye hemen kızıyosun
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kanka herkes kendine adam... ...değilmi...yaşandı ve bitti saygısızca...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    mondial 151 RS
    Adı üzerinde kelebek ,birgün o çiçek , birgün bu... ee,al ondan çiçek tozunu;götür öbürüne...(nasıl bu da arı iğnesi gibi mi oldu? )
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    ...................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    mondial 151 RS
    metehan,dostum felsefeyi bırakalım da işi biraz geyiğe dökelim: Ben şu anket olaylarına meraklıyım.Topiğe bir anket koy da oy atıp seçelim yılın motorcusunu...(Ama şöyle ilginç isimler olsun )
    gaza gelme;kaza gelmesin

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Erken seçime gitmeyi öneriyorum sizee
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Ya Metehan bu sitenin çoğunluğu bu kriterlere uyuyor. Bu kadar ödülü nasıl toplayacaksın merak ettim.

Okudum dedim aaa ben bu anlatılan benim.

Hatta Aleste için söylenen motoru kenara atma özelliği bile bende mevcut Benim ben.
    Sadobey

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Sadobey,

metehanın kriterlerini bilmem ama sen benim kritere uyuyorsun
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Alıntı motorinn adlı üyeden alıntı
    metehan,dostum felsefeyi bırakalım da işi biraz geyiğe dökelim: Ben şu anket olaylarına meraklıyım.Topiğe bir anket koy da oy atıp seçelim yılın motorcusunu...(Ama şöyle ilginç isimler olsun )
    kanka gitti bizim aslanlar gibi topik...saldık çayıra...geyik kayıra..

sadobey...hayatım sana özel bir ödül vereceğim...

Motosikleti
    Yok

la havle...

(parantez içindekiler benim yorumlarım)

Arkadaşlar mademki "motor kardeşliği ve dostluğu çatısı altında çok şeyler paylaşıyoruz"..neden kendi aramızda (kendi aramızda yani sitede hatırladığım kadarıyla DD 'de üyeydi) yılın motorcusunu seçmiyoruz...

Bir zamanlar (93-94-95-96) Motor Bıke dergisinde bu seçimler yapılıyordu galiba..ama herkesin birbirini az çok tanıdığı böyle forumlarda bir aday bulmak herhalde zor olmaz...

en azından bölgesel olur...yani İstanbul İzmir Antalya diye olarak bölünebilir doğal olarak seçimler ve aday gösterilenler...(türkiye içinde demiyor, amerikada bi bölgemizdir bi çok gurbetçi dostumuz var)

Bazı kriterler var...belki katılırsınız bana...

KRİTERLERİMİZ....

1. MOTOSİKLET HAYATININ BİR PARÇASI OLACAK...
    (sanırım DD'nin bi parçası)
    2. TRAFİK KURALLARINA UYUMLU OLACAK...
    (Kaskını takacak...egzozu bağırmayacak..başka araçlara ve yayalara rahatsızlık vermeyeck..vs..)
    (yorum yapma gereği duymuyorum)

3.MOTOSİKLETİ İLE UYUMLU OLACAK...
    (kendidine uygun motosikleti seçmiş olacak...gittiği yola ve amacına uygun motosikleti seçmiş olacak...motosikletin bakım ve onarımından belirli bir ölçüde anlayacak...)
    (bundada bi gerek duymuyorum)
    4.MOTOSİKLETE BİNMESİNİ BİLECEK...
    (sürüş tekniği olacak...sürüş tekniğini geliştirmeye çalışacak..)
    (uaheuaehuaehauehaeuh bu çok komik)
    5. MOTOSİKLET İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ TAKİP EDECEK...
    (gittikçe gülesim geliyor)
    6.MOTOSİKLETİNE UYGUN GİYSİLERİ GİYECEK...
    (chopper kaskla enduroya binmeyecek...)
    (DD nin uyarılarını biliriz ailesi olan bi adamın bundan taviz vericeğini sanmam)

7. ONU TANIYANLAR KÖTÜ MOTORCU İMAJINI ASLA DÜŞÜNMEYECEKLER....
    (Netten tanıyorum ki buda bana yetiyor önemli olan yüzyüze tanımam değil onu gördüğüm zaman ya bi nasihat yada bi öğüt verir insanların yararına asla kötü bi imajı yoktur gözümde..)

kriterler tabiki tartışılabilir...veya eklemeler yapılabilir...amacım sevdiğiniz bir motorcu dostunuzu ve neden sevdiğinizi buraya yazıp bizlerle paylaşmanız( seviyorum DD abimi çünkü üşenmemiş o kadar bilgiler aktarmış yazmış kimseden bi karşılık beklememiş ve halada dewam ediyor hakkında negatif bi düşüncem olmadı karakterini bilmem ama motorcu karakterini seviyorum ki yılın motorcusunu seçtiğimize göre sorun yok)...yani ben kesinlikle jüri falan değilim...o niyetle değil...şimdi birimiz İzmirde şu var der....birileri çıkar ona onay verir...ortak bir noktada birleşilen çok ağabeyimiz..arkadaşımız mutlaka vardır...

veya bu özellikleri sen taşıyorsan sensindir...bu husudaki düşüncelerinizi merak ediyorum...sevgiler...
    İzmirde Ankarada Antalyada veya diğer illerden katılan arkadaşlar sizlerin gönlünüzden geçen ÜSTAD kim...

bedbin dd yi pek tanımıyoruz be dostum...yoksa adam kitap yazmış...aşmış yani...o ordinaryüs...biz profesörü arıyoruz...( tamam abi o zaman onu kralların kralı seçiyorum )
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Donald Duck demek istiyor!!! Allah aşkına bu sonuca nereden ulaştınız?(Yukarıda Bahsettim) Bahsettiğiniz şahıs America da oturuyor(TÜRKİYE DIŞI OLMAZ DİYE BİR SEÇENEK YOK) para ve zaman sıkıntısı yok sanırım zaten orada motosikletlerde Türkiyedekinin yarı fiyatı ve sonuç olarak güzel aletlere sahip( BU YILIN MOTORCUSU OLMASINA ENGEL Mİ? YILIN GARİBAN MOTORCULARINI MI SEÇİYORUZ? BEN METEHAN ABİMİN BELİRLERDİĞİ "KRITERLERE" UYGUN OLANI KENDI ADIMA BELIRLEDIM ). İngilizce bilgisininde yeterince iyi olduğunu biliyoruz ve araştırmalarını yaparken buda ona büyük ölçüde yardım ediyor( BU ONA EKSI MI YANI ÇOK KOMIKSIN KULTURLU OLMASI BUYUK EKSI HA YAZIK O ZAMAN BOSUNA OKUMUS ABIM ) Bence DD yerine Asya 150T yi karda kışta yolda bırakmadan kullanan ve yolda kaldığı zaman ise tekrar hareket ettirebilen birini seçmek daha doğru olur (bu kadar motorla ilgili olan bi insanın birazda olsa teknik bilgisi yokmudur sen söyle? ) ......
    dostum inşallah neden seçtiğimi bir nebze olsun anlamışsındır bu benim seçimim saygı göstericeğini umarım.. saygılar..

(türkiye dışı seçilmiyorsada sorun değil gönlümün birincisi olur ki metehan abim olmaz dedi canı sağolsun. fakat belirtilmediği için ben seçimimi ondan yana kullanmıştım yani DD kralların kralı olarakta orda kalıcak... )
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    skullhunter mı oda kim...başlığıma bir mesaj yazmaya bile üşenen site adminimizmi yoksa....

taam erhan abi yemek ısmarlıycam söz...

Oda mı kim tamam Metecim Yemek falan istemiyom zaten ısmarlaycaginda yok belli oldu

Sen başlık açarsına cevap vermezmiyim ben

Bencede yılın motorcusu sensin kriterleri falan boşver , yılın motorcusu unvanı bile sana az ya kralsın sen kral

Motosikleti
    oooooooooo mete_han buraya yumruk havaya oleyyyyy.yılın motorcusu mete_han 500 milyar ödül kazandı heeeeee.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Oda mı kim tamam Metecim Yemek falan istemiyom zaten ısmarlaycaginda yok belli oldu
    Büyük Kral Metehan Yemek için Çok sagoool
    Zorla yemek ısmarlattı diye anlasılmasın Mete yazdıklarımı gormeden yemek ismarladı hehe Tekrar Sagolasın

Motosikleti
    [QUOTE=Skullhunter]Oda mı kim tamam Metecim Yemek falan istemiyom zaten ısmarlaycaginda yok belli oldu

Sen başlık açarsına cevap vermezmiyim ben

Bencede yılın motorcusu sensin kriterleri falan boşver , yılın motorcusu unvanı bile sana az ya kralsın sen kral

sağol kanka...

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    hahahaha kıng mete handro haaa işte bak ben buna gülerim Yılın motor kralı sen gönlümüzün kralısın mete abim. boşver sen yılın motorculuğunu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler