Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başıma gelmez demeyin aniden geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150RF
    02.09.2010 Tarihinde 17:30 Sularında Bir arkadaşıma gidiyordum.Yol asfalttı.Ve viraj da yok dümdüz yol.Virajda yok.Tahminimce kazadan 5 saniye kadar önce kadrana baktığımda 70 i gösteriyordu ve yola baktığım anda birden araba cıktı önüme.Ne olduğunu anlayamadan o korkuya iki frenede sonuna kadar asıldım ve motorun arkası kalktı o anda asfaltı tersten gördüm.Öldüm bitti dediğim anda birden kendimi attım motordan.Gerisi ne oldu bilmiyorum.Ayağa kalktığımda motor benden 20 metre kadar uzaktaydı.İlerde bir arabaya carpmış ve durmuş.Hata kimde anlayamadımda . Bendede var hata sonuçta şehir içi , 70 e kadar cıkmamalıydım ve o an frenlere birden asılmayıp kontrollü bassaydım olmazdı sanırım.Ama adamda birden fırladı yola ne olduğunu bile anlayamadım..Yorum sizde..

Kaza sonrası görüntüler ;

KOLUMDAKİ YARA DAHA GEÇMİŞ HALİ .. 11 GÜN OLDU KAZAYI YAPALI ANCA FIRSAT BULABİLDİM.VE ÇOK ŞANSLIYIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM KOLUMDAN BAŞKA HİÇBİR YERDE BİRŞEY YOK.BAŞIMDA KASK VARDI HERHALDE KAFAM YERE GELMEDİ KASKTA ÇİZİK YOK.ÖN MAŞA NEREDEYSE 8 RAKAMININ ŞEKLİNİ ALMIŞ.AYNALAR KIRIK . ARKA PORT BAGAJ PARAM PARÇA. KAPORTADA TEK ÇİZİK YOK . ÇANTADAN YERE GELMEMİŞ SANIRIM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok geçmiş olsun. allah korumuş. abs olmayan motorlarda frenlere asılmamak gerek.

Motosikleti
    MONDİAL 150RF
    az büyük oldu idare edin xD aynen öyle . bunu anlamam böyle bir şeyle olacakmış xD

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Geçmiş olsun.

İşte şöyle yapmışsın,böyle yapmışsın,delimisin,manyakmısın,orda böyle makas atılırdı,böyle kontra yapılırdı,vırt,zırt,demicem

Sadece,bu müsibetten gerekli nasihatı çıkarmışsındır,hatalarını kendin görmüşsündür diye umuyorum,inş. son kazan olur.

Tekrar geçmiş olsun
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    MONDİAL 150RF
    teşekkür ediyorum[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:38 ----------

sanırım ehliyetin yok? çaptığın arabanın sahibi şikayetçi olmadımı?

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    otobüsün önüne deli gibi atlıyorlar motorun yoluna çıkmışlar az bile,malesef bu hep olan şey daha dün otobüsle iken önüme fırlayan bir araba vardı ki az daha 2 tekere kalkıyordu sanırım el freni ile döndü ama 20 tonluk aracın birden duramayacağını henüz öğrenmemiş olsa gerek az daha altıma alacaktım oda böylece öğrenecekti ucuz yırttıben trafikte iken bu gibi durumlara artık refleks edindim desem yeridir
    sanada büyük geçmiş olsun...altında ki motoru uzun süre kullandım sakın ola ön frene asılma ön disk arka kampana olunca eş değerde kuvvet uygulanmıyor ve motor denge kaybediyor kayıyor...kavşaklarda az yanlamaz yani
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Geçmiş olsun...

Trafikte iki ayaklı öküzlere her zaman azami dikkati gösterin. Motorsikletlere hiç saygı göstermiyorlar çoğunlukla, langırt diye sağdan hızla giden motorun önüne çıkıyorlar, motor bu nasıl olsa yavaşlasın i..... diyorlar!!!
    Frenleri daima limon gibi ezerek sıkıyoruz. Aniden asılmıyoruz. Gaza da aynı şekilde özellikle kum, çamur, yağmurda ve dönerken asla ve kesinlikle aniden yüklenmiyoruz.

Okul çıkışlarına da çok dikkat edin, çocuklar sağa sola bakmadan ellerinde cep telefonuna bakarak yürüyorlar ve karşıdan karşıya geçiyorlar.. Bunlar adama panik yaptırır, çok rahat geçebileceğiniz yerde kaza yapabilirsiniz.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    geçmiş olsun... Allah tekrarını nasip etmesin hepimizin için tabi...

Motosikleti
    MONDİAL 150RF
    Çok teşekkürler.Daha ehliyetim yok yaşım 16.Aynen dediğiniz gibi zırt diye cıkıveriyorlar.
    Allahtan araba şikayerci olmadı hele bir polis çağırsaydı daha plakam cıkmadı,ehliyet yok.. bi motor parası daha ceza yerdim.

çok şanslıymışsın. polis gelseydi dediğin gibi bi okadar daha para ödücektin

Motosikleti
    MONDİAL 150RF
    evet. çok teşekkürler.

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    alpcan ii yırtmışın dikkatli ol motorsiklet sürerken

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:42 ----------

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otobüsün önüne deli gibi atlıyorlar motorun yoluna çıkmışlar az bile,malesef bu hep olan şey daha dün otobüsle iken önüme fırlayan bir araba vardı ki az daha 2 tekere kalkıyordu sanırım el freni ile döndü ama 20 tonluk aracın birden duramayacağını henüz öğrenmemiş olsa gerek az daha altıma alacaktım oda böylece öğrenecekti ucuz yırttıben trafikte iken bu gibi durumlara artık refleks edindim desem yeridir
    sanada büyük geçmiş olsun...altında ki motoru uzun süre kullandım sakın ola ön frene asılma ön disk arka kampana olunca eş değerde kuvvet uygulanmıyor ve motor denge kaybediyor kayıyor...kavşaklarda az yanlamaz yani
    aynen o olay bizdede oldu otobüste gidioz adam arkasına bakmadan direk önümüze geçti neredey se çarpıyoduk çarpmadık ilerde durdu otobüs şoförü dediki ehliyeti nerden aldı dedi düzgün kullan arabanı aşağı indirme dedi araba süren kaçtı

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun , en büyük ve en son kazan bu olsun..

not: fotolar 640 X 480 formatında olursa daha net olur..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    aman diyorum kardeşim büyük geçmiş olsun allah korumuş valla

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    yinede ucuz yıtmssın türkiye şartlarında ehliyetsiz trafiğe çıkılmaz maazallah birine çarpsan suçlu bile olmasan şuçlu olarak görulursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)