Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR125R Mı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Uzun Zamandır 6 Milyar Bütçe İle Neler Ala Bilirim Die Araştırıyorum Ama Her Seferinde Önüme CBR125 Çıkıyor Alacağım Motorun Vitesli Olmasını Ve Racing(Ss) Olmasını İstiyorum 6 Milyar Bütçe İle Ancak Önüme Devamlı Honda CBR125 Çıkıo Bu Motor Hakkında Çeşitli Rivayetler War Mesela Örnek Olarak 1. Viteste Motorla Uzun Süre Gezdiğin Zaman Sibob Kesmesi Gibi Ve Parçasının Pahalı Olması Gibi Sizce Honda Almalımıyım Yoksa Başka Önere Biliceğinzi Bana Motorlar Warmıdır...Çin Olmasın Ama Lütfen Ve Sıfır Ala Biliceğim :S
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    ben Kawasaki Ninja 250R kullanıyorum ve gayet memnunum
    bu motoru almadan önce Honda alacaktım ama vazgeçtim karadenizde ne servisi var ne de bayiisi
    yani olan kapandı
    Kawasaki'nin de yok gerçi
    olmalı
    Honda alma gibi bir şey demicem ve bence Honda markasına güvenebilirsin
    marka bildiğim kadarıyla motorlar üzerine 1 numara
    o konuda endişen olmasın
    CBR125 modeli ise ince yapılı biraz küçük bir motor olduğu için benim için tercihim değil
    1.vites konusunda ise zaten uzun süreli 1.viteste gidemezsin ki motor isticektir vitesi büyütmeni
    onun dışında
    markaya her zaman güvenim ve saygım var
    son olarak tavsiyem güvenilir marka ve sağlam motor alman yönünde
    konfor rahatlık sürat güven bunlar önemli
    saygılar

ek:6 milyar piyasada yok artık 6bin oldu o

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Honda kaliteli bir marka sağlam bir firma ama genede işte motor konusunda parçaları çok pahalı bu yüzden insanlar hep ikilemde kalıyor..
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Yedek parça fiyatları cbr600rr ve cbr1000rr ile aynı çünkü aynı sinyalleri cbr125r de kullanıyor. Motoru düşürmüycem etmiycem diyorsan al. Tek dezavantajı bu. tepe tepe kullanacağın bir modeldir.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ek:6 milyar piyasada yok artık 6bin oldu ..... 6.000.000.000 milyara motorların kralını alırsın hacı dayı...gelelim konuya .... neden uzun süre birinci vitesde gideceksin hararet yapar conta yakarsın.... ayrıcı 2 kilometre birinci vitesde gitmeden de bişey olmaz.... tabi birinci vitesde 10000 12000devirde makineyi bağırtmazsın... korkma al.... herkes bisiklet gibi diyorya varsın desin herkes zaten o parayada R1 alacak değillsin .....
    103 hp

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Bence racing almıcaksan, CBF250 düşünebilirsin. Az yakar fena kaçar ;)

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Ya cbr tipi benim için o kadar önemli deil bisiklet gibi olmuş vs önemli deil önemli olan bneim için marka kalitesi parça kalitesi ama galiba ben gene gidip honda da cbr alıcam tepe tepe

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Hyosung da düşünebilirsin gt250R bence gayet güzel. Hem daha kaslı hemde 125 lik makina fiyatına 250 lik alıcaksın. ...
    Asla pes etme !

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça fiyatları cbr600rr ve cbr1000rr ile aynı çünkü aynı sinyalleri cbr125r de kullanıyor. Motoru düşürmüycem etmiycem diyorsan al. Tek dezavantajı bu. tepe tepe kullanacağın bir modeldir.
    Dostum oyleyse ben 600rr in parcalarina bu kadar parayi bosuna veriyorum bilseydim cbr 125ten soker takardim.Git bi 600rr in zicir-disli fiyatina bak bakalim netten dudagin ucuklasin.

Ustunde 600-1000rr la ayni olan tek parca sinyaller onun haricinde ayni parca yok ustunde.

Ha evet parcasi pahali bi on janti 800 kusur tl idi en son.

Yedek parcasi diger makinalara gore biraz daha pahali gorunusu kotu onun haricinde bu makinanin bi eksisi yok geri kalan karari alicak adam verir.
    Eksisi var diyen varsada herhalde honda bana torpil yapmis olcak ki ben bulamadim 25 000 km boyunca bunlarin haricinde.
    We are many...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Bir sinyali 145 lira bir yakıt deposunun sıfır fiyatı 900 küsür lira 600rr den bir farkı yok yedek parçada yarışıyor dostum ucuz gibi gösterme cbr125 in parçalarını parça liste fiyatlarına bi bak istersen resmen kazık.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    valla dostum 6 milyara ikinci el 600 cc bisey alsan daha iyi olur bence,en azindan ben oyle yapardim.parcalar pahali falan deyenlerede pek aldirma derim.hangisinin parcasi ucuzki?cin malindan baska.
    RIDE or DIE

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Gt250rr
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    honda 125 0km fiyatı 6300 sanırım.ben senin yerinde olsam kızgıbi yesyeni bir honda cbr125 alırım.zaten motor konusunda biraz önyargılıyım.
    honda veya yamaha.scooter olarakda piaggio.en azından satarken fiyatindan kaybetmiyorsun.örneğin yeni ybr125 esd almıs adam.5000 km binmiş.4300 e satıyorum diye ilan koymusçya kardesım yenisi zaten 4300 ben niye gelip seni motorunu alıyım.aynı şey honda için de geçerli.bende cbf 150 yada yeni ybr125esd düşünüyorum.biraz bütçe artarsa gözüm kapalı honda cbr 125 alırdım.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Bende SS istiyorumdum..Cbr 125R da işimi görüyordu..
    Taki yakın arkadaşım cbr'la ufak bi kaza yapana kadar..

Ufak diyorum çünkü motorda bi çatlak ve çizikler..Arkadaşta ise elinde eldiven olmasına rağmen ufak bi çizik..
    Sonuç 3000 tl..
    Çarpan aracın sigortadan alındı

Cbf'i aldığımdan beri 10 kere yan yatmıştır..He bunlar kaza değil yanlış anlama..Çoluk çocuk oynar güm yere..Araba yanaşmaya çalışırken geri geri dokanır güm yere..

Koruma demirim saolsun..Motorda bişey yok

2. el hyo almanı öneririm..Cbr 125'ten çabuk sıkılırsın..
    Karar senin
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Cbr 125 in parçaların fiyatları konusunda haklısın eywallah. Ama 1ci vites de zaten niye uzun süre gidesin ki. Kaldı ki başka bir markayla da aynı durumda sonuç çok farklı olmaz sanırım.
    12 bin km dir cbr 125 kullanıyorum ve bakımları dışında parça olarak masrafım sadece bir kez far ampullerini değiştirmek oldu (philips) 5-10 lira civarı verdim. Ama haklısın kaza bu yatırdın mı motoru masrafı çok. Ve görüntüsü de çok kaslı değil. Bence 2.ci el kawa 250 ya da gtr düşünebilirsin. Honda kötüdür demiyorum ama bahsettiğim konularda dezavantajları var.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)