Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

feyzır kazası trafik polisi

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese selamlar küçük bii ayrılıktan sonra hine beraberiz bu kazada gördüğünüz benim sevdiğim abilerimden bi tanesiii kendisini çok iyi tanırım malatyalıı motoru çok severdii ramazan ayından 3 gün önce başbakanın gelmesiyle ve bi kavatın u dönüşü yapmasıyla meydana gel alper abe motor senin kinden yazık yaa onada motorada bu motoruda yeni verdiler ona dün kendisiyle konuştum 6 yerinde kırık vaymış ama şimdi malatyada durumu biraz daha iyi jipin kapısına girmiş motorla ALLAH ŞİFALAR VERSİNN ...

http://www.haberkapisi.com/haber/bas...aza-190884.htm
    ::tutkuy:: HAYATI TEZBİH YAPTIM BAZEN SALLIYORUM BAZEN ÇEKİYORUM::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Kaza gerçekten çok kötü fakat gördüğüm kadarıyla trafik polisi kaskını takmamış :/ O ters yöne giren cani de yine serbest kalmamıştır inşallah...Büyük geçmiş olsun...

sağol allah razı olsun başbakan geçiyomuşş oo trafiği durdurmak için geçmişş
    ::tutkuy:: HAYATI TEZBİH YAPTIM BAZEN SALLIYORUM BAZEN ÇEKİYORUM::tutkuy::

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  1.2.14. Sansürlenerek de olsa küfür, argo terim, maksadı aşan benzetme, sataşma, tartışma çıkarıcı söz, aşağılama vb. içerikler mesajlarınızda bulunamaz. Tehdit etmek, küfretmek, örf ve adetlere karşı, müstehcen, kaba, nefret dolu mesajlar ile din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak, davranışlarda bulunmak yasaktır. MT forumlarının en belirgin özelliği kullanıcıların mesajlaşmalarında yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanıcının görevidir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Daha seviyeli bir mesaj ve daha düzgün bir Türkçe ile konuyu tekrar açın lütfen...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)