Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ninja 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Merhaba ben kawasaki türkiye dstribitörüyle yakın bağlantıda olan bir insanım yaşım henüz gença haftaya zxr-250 alıcam. size en iyi başlangıç motorunun neden bu olduğu konusundaki düşüncelerimi yazmak isterim ve sizde düşüncelerinizi paylaşmak isterseniz sevinirim.

1- Japon malı olması diğer kore ve çin mallarından ayıran en büyük özelliği ve çokta dayanıklı.

2- Servisinin nerde olduğu belli ustası belli mağazası belli.

3- Türkiyenin en zenginlerinden olan aynı zamanda anadolu bank ve Habas gurubun sahibi olan kişi tarafından türkiyeye getirildiği için muhattabı belli güvenilir.

4- Aldığınızda sizi en az 1,5 sene kendisinden sıkmayacak, altınıza bisiklet gibi gelmeyecek ideal ağırlık ve motor gücünde.

5- Hyosung'la karşılaştırıldığında arkadaşlarıma hep söylediğim bi lafım var; Fren kabaklamasından ölceğine hız yapıp öl ( Allah korusun şaka tabi).

6- 2. elde çok fazla para kaybetmeyen bir araç çünki herzaman başlayanlar bu motorun ucuzunu nasıl bulurum diye temiz 2. ellerini aramakta.

7- Cbr125 ve türevleri gibi yapısı ince değil boyut olarak 600 lük motordan farkı çok az.

8- Lastik kalınlığı kolay bir şekilde arttırılabilir ve aksesuarı çok fazla.

9- Bikaç kere kawasaki mağazasına gidip bikaç saatinizi orda geçirerek bir kawacı olabilirsiniz çünki sayılabilecek diğer motordan farkları fazla

10- Hyosung 29(28.8) beygir Kawasaki 33( 32.5)

11- Sadece two brothers egzost takmanız bu motor için yeterli olacaktır artık herkez ses yapan bir kawasakiniz olduğunu bilmektedir.

Bunun dışında bilinen tek kötü yönünün fiyatı olması dışında başka bir kusuru yoktur. Hyosung a o kadar para verileceğine biraz sabredip ninja250r almanızı öneririm.

Kadıköy Kawasaki Z motoya gidip incelemeniz ve Özgenç Abiyle konuşmanız sizin Kawasaki hakkında biraz daha net bilgiye sahip olmanıza yardımcı olur.

Yardımcı olabildiysem çok sevindim.

Aşağıya istediğiniz soruyu yazarsaniz sizin için araştırıp yanıtlayabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1-2 seneye bende 250R alacağım hayırlısıyla. Gerçekten kaliteli ve güzel motor özellikle siyahına aşığım
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 seneye bende 250R alacağım hayırlısıyla. Gerçekten kaliteli ve güzel motor özellikle siyahına aşığım

Ya ben siyahını pek sevmiyorum çünki biraz toz gösteriyo ve motorun kirli durması hiç hoş değil. Amerikada bir mavisi var aşık oldum kendim boyatıcam ruhsata işleticem.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeterli bütçe varken tabiki kawa ama hesaplı olduğu için benim seçimim hyodan yana yani öyle olucak inş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    sorum şu;
    yakıt göstergesi olsaydı nasıl olurdu?
    tek kusuru bence bu
    sadece bir ışık yerine digital bir gösterge veya normal bir gösterge de olabilir
    diğer herşeyiyle mükemmel
    şu yağmur dinse de binsek
    ayrıca kefeeee şu başlığa tıklamnı öneririm;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

işte benim bir tanem

saygılar

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Benim yüzde 80 ihtimalle sıradaki motorum. Ama kırmızısı..

Motosikleti
    Alıntı volkanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorum şu;
    tek kusuru bence bu
    sadece bir ışık yerine digital bir gösterge veya normal bir gösterge de olabilir

işte benim bir tanem

Yakıt göstergesi için yurtdışından aksesuar ve komple göstergelerin değişimi gibi parçalar var ben şahsen er6-n gibi dijital+benzin göstergesi olan birşey almayı düşünüyorum çunki standart ibreleri biraz nissan skyline göstergesi gibi takozumsu. Motorunuda çok beğendim sende beni eklersen irtibatta olalım rodaj için bi uzun yol yapma planım var şu havalar iyi olduğunda belki konuşuruzda bikaç motor çıkarız.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı volkanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorum şu;
    tek kusuru bence bu

işte benim bir tanem

saygılar
    Usta kırmızı jant şeridi çeksen ona süper olur tabi zevkler tartışılmaz.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler