Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sırtlanı sopalamak !..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR600RR
    Bızım bır ısmaıl vardı ada hep dalardı bız onunla gezmeye bıle korkardık, kavga edılır haklısındır ve karsındakı ınsanlıktan anlamaz sende hayvanlasırsın kırarsın cenesını bu olagan bısey.. Yanlız alttan alınıp halledılecek durumlarda kavga sadece ego tatmını olur heee ısmaıl bıgun daldı yıne busefer bıcakla yıne trafıkte daldı osımdı kartal ceza ınfaz kurumunda 4,5 yıldır nezaman cıkar bılmıyorum cokta lazım degıl.. ALLAH a sukur adam olmemıs...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yüzlerce örneği var trafıkte karşılaştığımız ben yazılanlara harfıyen katılıyorum paylaşımın içinde şyh şamıl kardeşime teşekkür ederım

Motosikleti
    CBR600RR
    Ben motosıkletımın gıdon una 50cm uzuklukta ucunda 22mm capında bır somun kaynaklı bır zıncır tasırdım oturdugum semtte bılenler bılır trafıktede bılenler bılır neye yarar kafa yarmaya bu neye yarar motosıklet cı camıa sını derınden yaralamaya ve ınsanların gozunde karalanmasına yarar saglar herkes sakın olsun herkes vaktı geldıgınde herseyı tadacak bence... saygılar...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Güzel bir yazı, paylaşım için teşekkürler.
    Kask ile yakın temas benim hoşuma gitti. Zaten maksat kafayı korumak değil mi
    Anahtarıda al-at. Ondan sonra uç git ordan. Ancak burda bu sefer biz haksız oluruz.
    Birincisi sen ve o olayın içinde, dövüp kaçarsan suçlu olursun. Aynı zamanda maganda ilan edilirsin. En iyisi birileri ayırana kadar kavga etmektir.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw
    Muzaffer abicim insanları neden galeyana getiriyorsun
    Ondan sonra kaskla girip cıkamayacaklar icerden sonra sorumlusu sen olacaksın bak demedi deme
    Kardeşim Cerrahi

Elbette haklısın, cezamızı mükafatımızı elbet göreceğiz
    Benim metod denenmiş, sağlam iştir. Tam dediğim gibi yapan kaskla girer, kask la çıkar Hakkı dayak olana hakkını ver üzerimize vebal olamaz mı? Herifçioğlu (Adam motorlu, ben otomobilli) ters yönden gelip az daha bindiriyordu. Arabada çoluk çocuk, bir de tornavida almış eline saldırma cihetinde Özür diledik elbette, yapma böyle ama dedik, herifçi motora pinmeye ve tornavidayı koltuk altına zulalamaya başladı işte tam da kafaya demirle vurarak şiddet gösterme anı dedim, yanılmamışım
    Hakaret edecek, küfredecek, buraya yazmayacağım şeyleri eşimin ve çocuğumun yanında diyecek ve ben bu acaip adama nefes alıp vererek tahammül edeceğim. Benimtarzım belli:

Sakin ol
    Poturdak

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi 1 tane değil ki bunlar,döv döv nereye kadar.

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş

Birincisi ve en önemlisi sakinn ol
    Sakin sakin ama vakit kaybetmeden motoru ayağa al ve cama yaklaş.
    Sakin ol.
    Kaskını ve eldivenlerini çıkartma! Sakin ol.
    Cama yaklaş ve kibar bir hareketle cam aç işareti yap. Sakin ol, hatta gülümse.
    Cam tamamen açıldığında hiç tereddüt etmeden kaskla beraber içeri dal!
    Sakin ol daha yeni başladık.
    Kask ile içeri girerken zati raakibe zarar vermişindir ama bu önemli değil. Sakin ol.
    Elini kontak anahtarına at, çek ve girdiğin gibi kaskınla dışarı çık. Sakiiinn...
    Anahtarı fırlatabildiğin kadar uzağa, mümkünse parkların çalılıklarına, denize, göle at.
    Sakin ol.

Derin nefes al ve devam et

sakin olmak en iyi şeydir

Hiç aklıma gelmemişti.İlk fırsatta tecrübe ederim.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    söz gümüşse sukunet altındır demişler...
    genelde bu tarz olaylarda karşıdakinin suratına keskin bi şekilde birkaç saniye bakıp uzatmadan yoluma devam ederim (o anlıcağını zaten anlar)...taki damarıma bastıkları ana kadar!
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    çok güzel bir başlık olmuş, dergimize taşınacak değerde bir yazı olduğunu düşünüyorum....

ne dersiniz?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu yazının kendisinide yorumlarını da beğendim

1. Yazının kendisi
    2. Yazıyı beğenenler
    3. Şu her şartta sakin olma meselesi bomba

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bana ilk defa artçı olan herkes hep aynı şeyi söylüyor."" abi hakikaten trafikte motorları hiç önemsemiyorlar"" yaw kedi bile kenara çekilmiyor kardeşim yapıcak bişey yok.. Alışıcaz buna taki onlar bize alışana kadar. Bu arada bazı vukuatlar olur tabii ayrı konu.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Arkadaş

Birincisi ve en önemlisi sakinn ol
    Sakin sakin ama vakit kaybetmeden motoru ayağa al ve cama yaklaş.
    Sakin ol.
    Kaskını ve eldivenlerini çıkartma! Sakin ol.
    Cama yaklaş ve kibar bir hareketle cam aç işareti yap. Sakin ol, hatta gülümse.
    Cam tamamen açıldığında hiç tereddüt etmeden kaskla beraber içeri dal!
    Sakin ol daha yeni başladık.
    Kask ile içeri girerken zati raakibe zarar vermişindir ama bu önemli değil. Sakin ol.
    Elini kontak anahtarına at, çek ve girdiğin gibi kaskınla dışarı çık. Sakiiinn...
    Anahtarı fırlatabildiğin kadar uzağa, mümkünse parkların çalılıklarına, denize, göle at.
    Sakin ol.

Derin nefes al ve devam et

sakin olmak en iyi şeydir
    camdan sarkarken sakata gelmeyelim denizci abi

"laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camdan sarkarken sakata gelmeyelim
    STOCKHOLM Sendromu diyorsun yani !..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Mükemmel bir yazı olmuş, eline sağlık... Bu kadarını beklemiyordum doğrusu, yazıyı ilk gördüğümde çok uzunmuş dedim ama okuma şevkini yazının devamı getirdi.

Bir abim bana şu lafı derdi hep " en delikanlı adam efendi adamdır" ve bir sözü daha aklıma gelmişken yazayım " Unutma kavga ettiğin adam kadar, adamsındır" yani var git yoluna. Muhattap dahi olma, kavga edersen ondan bir farkın kalmayacaktır. Doğadaki sırtlana ne mesaj olabilir ki bu?

UğurDuyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CD 250
    kaskla kafa atmak harbi yattı kafama haaa. iyi teknikmiş

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camdan sarkarken sakata gelmeyelim denizci abi

Büyüksün usta, aynı şeyi düşünmüşüz, aklımdan daha şimdi geçiyordu İffet...!

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maganda çok memlekette her önüne gelen magandayla kavga etmeye kalkarsak ya soluğumuzu nezarette yada magandanın tekinin bıcaklaması sonucu kara toprakta alıcaz.

Ama o sinirle insanın gözüde birşey görmüyor durumu oluyorya o zaman kendini frenleyene helal olsun . Allah iyi insanlarla karşılaştırır inşallah.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim Cerrahi

Elbette haklısın, cezamızı mükafatımızı elbet göreceğiz
    Benim metod denenmiş, sağlam iştir. Tam dediğim gibi yapan kaskla girer, kask la çıkar Hakkı dayak olana hakkını ver üzerimize vebal olamaz mı? Herifçioğlu (Adam motorlu, ben otomobilli) ters yönden gelip az daha bindiriyordu. Arabada çoluk çocuk, bir de tornavida almış eline saldırma cihetinde Özür diledik elbette, yapma böyle ama dedik, herifçi motora pinmeye ve tornavidayı koltuk altına zulalamaya başladı işte tam da kafaya demirle vurarak şiddet gösterme anı dedim, yanılmamışım
    Hakaret edecek, küfredecek, buraya yazmayacağım şeyleri eşimin ve çocuğumun yanında diyecek ve ben bu acaip adama nefes alıp vererek tahammül edeceğim. Benimtarzım belli:

Sakin ol
    Ha işin icine es ve cocuk varken olursa tahrik 100 e katlanır.
    Cok defa suclu olmasına ragmen yanında bir bayan olan adama tek kelime bile soylemememişimdir.
    Yakısmaz bizlere.

Bu okuzluge karsıda senin dedigin gibi SAKIN OLMAK tan baska birşey kalmaz zaten
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    güzel bir yazı

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Ben çok güzel bir yazı okumuştum,fakat yazıyı yazan ve yazıldığı yer,yazının nedemek istediğini okadar güzel anlatıyorduki...

''Ömründe birkere erkeklik yapıp'ta kadın gibi yaşıyacağına,bir kere kadınlık yap,ama ömrünün sonuna kadar erkek gibi yaşa''

Bunu metris kapalı ceza evinin bir blok bahçesinin duvarında okumuştum.Bir mahkum tarafından yazılmış.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)