Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar bana bir tavsiye!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Arkadaşlar bana 10.000-15.000 Tl arasında scooter dışında motor tavsiye edermisiniz. Alıcağım motor aklımda Honda Cb 600 F Hornet ama belki değiştirebileniniz çıkar. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Racing sonu endurodur kardeşim tavsiye ederim
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Gayet güzel bi seçim niye değiştirelim alternatif olsun dersen suzuki gsr 600 , yamaha fazer , kawasaki z750 , honda cbr 600 f , suzuki gsx 650 f

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Acikcasi eski bir naked tutkunu olarak tavsiyem

Kawasaki Z750

Honda CBF 600 S

Ducati Monster Chrome 900cc

dikkat bu motor su anda istanbulda satilik , imkanin var ise git hemen al

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30405574/detay

Birde turkiyede pek tanimazlar ve sempati ile yaklasmazlar ama cidden super surus yetenegi olan bir makinadir. Butun japonlari cebinden cikaracak kadar iyi bir safkan ingiliz

Triumph Speed triple

[COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acikcasi eski bir naked tutkunu olarak tavsiyem

Kawasaki Z750

Honda CBF 600 S

Ducati Monster Chrome 900cc

dikkat bu motor su anda istanbulda satilik , imkanin var ise git hemen al

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30405574/detay

Birde turkiyede pek tanimazlar ve sempati ile yaklasmazlar ama cidden super surus yetenegi olan bir makinadir. Butun japonlari cebinden cikaracak kadar iyi bir safkan ingiliz

Triumph Speed triple

Dostum tavsiyelerin mükemmel. Ama ben açıkcası Honda,Suzuki ve Yamaha dışına yanaşmıyorum. Neden dersen tabular yüzünden değil şimdi Ducati ve Triumph çok kaliteli motorlar evet hatta Agusta'da var ama benim servis sıkıntısı yedek parça sıkıntısı çekmemem lazım. Beni bişeyden en çok beklemek soğutur ve motordan soğumakta büyük bir çöküntü olur hayatımda. Bu yüzden bu üç marka içinde düşünüyorum. Ama yinede çok teşekkür ederim. Ayrıca Ducati'ye bayıldım o nedir ya

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Racingten sonra CBF 600-GSX 650 F seceneklerim bunlar...

Haa; Dersen ki , 4 ten sonra 2 silindir de olur; Kesinlikle Şiddetle ve şiddetle Kawasaki ER6 tavsiye ederim...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suzuki GSR 600
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sadece bir bilgi Ducati korlasta istanbulda sadece 4 tane servisi var. Kawasakiden bile daha hizli parca destegi verdikleri kesin. Ama hal boyle olunca Honda dan baska japona bakma derim. Suzuki motor olarak cok kalitelidir. Ama honda arabalarinda oldugu gibi tum teknolojiyi motorunda da veriyor, Tek plastik aksamlari avrupali rakiplerine gore daha kotu
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı hondaRED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tavsiyelerin mükemmel. Ama ben açıkcası Honda,Suzuki ve Yamaha dışına yanaşmıyorum. Neden dersen tabular yüzünden değil şimdi Ducati ve Triumph çok kaliteli motorlar evet hatta Agusta'da var ama benim servis sıkıntısı yedek parça sıkıntısı çekmemem lazım. Beni bişeyden en çok beklemek soğutur ve motordan soğumakta büyük bir çöküntü olur hayatımda. Bu yüzden bu üç marka içinde düşünüyorum. Ama yinede çok teşekkür ederim. Ayrıca Ducati'ye bayıldım o nedir ya
    o zmn yamaha yı da aklından ve tercihlerinden cıkar !
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)