Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

wiwi kasklar tehlike saçıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    çok normal bu kardeşim
    internetde bir tl den açık arttırma ile satılan kasktan ne bekliyordun ki
    Ce vs certifikaları olanlar bu yüzden pahalı
    motordan ziyade eğitime ve koruma ya para yatırmayı daha çok seviyorum.
    kazasız sürüşler.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bir şeyin tehlike saçabilmesi için ya bir virüs yayması lazım ya da deli danalar gibi ortalarda tehlikeli şekilde dolanması gerekir...

Cümle kurmakta çok tehlikelidir....

Ne kadar adi bir mal da olsa mal maldır... Alan kişinin rızasındadır...Sorumluluğu alan kişinindir...

Belki ülkemzde en fazla satış adedine sahip olan bir firmayı bu şekilde afişe etmek yalnış... Ucuz etin yahnisi güzel olmaz... Adamlar ortaya atlayıp bağırmıyor ECU dan yeterlilik aldık diye...

Herkes bilincinde... Kaldıki bende bir çok kez o kasklardan kullanmış biri olarak (kim kullanmadı ki) o kaskın 1 metreden düştüğüne inanmak zor... Tamam sağlam güvenli değil ama o kadar da mudara değildir....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    bendede wiwi yarım kask var en az 5 kere sret şekide düştü neredeyse camında çizik yok
    lifan 100

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ilk kasklarımdan biridir wiwi

hala duruyor ve sağlam

kaliteli olduğunu söylemiyorum ama 1 metreden düşüp ikiye ayrılacağını sanmıyorum.

yine de kısmet
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    wiwi yi bilmemde safabet var arkadaşiımda 1 metreden düşüp 2ye ayrıldı....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    KUBA CG 150 SPORT
    kardeşim bende de maxem var motosikleti aldığımda yanında verdiler ne camı açık duruyo ne de pedleri duruyo tam bi şapka ya

Motosikleti
    R.Raptor 250 Chopper
    Resme dikkatli bakarsanız.. kask zaten emektar varmı bi 5-6 yıllık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Vallahi ben karşıyım. Kafana ha wiwi,sefabet geçir ha şapka aynı. Motor alırken verdiğin ücret 5000 liraysa 4500'lük bul ama 500'e kaliteli bi kask al kardeşim. İnsan hayatı bu kadar ucuz değil,olmamalı. Benim kaskım Uvex 1000 euro'luk kask Almanya'dan geldi çok memnunum getirenden allah razı olsun. Küçük yiğenim 4 katta aşşağı atmıştı sadece üstündeki şekilde bir kaç çizik var.

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    wiwi markasını ilk defa duydum cahillik var galba bende bilinen markaların dışına çıkmamak lazım.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şeyin tehlike saçabilmesi için ya bir virüs yayması lazım ya da deli danalar gibi ortalarda tehlikeli şekilde dolanması gerekir...

Cümle kurmakta çok tehlikelidir....

Ne kadar adi bir mal da olsa mal maldır... Alan kişinin rızasındadır...Sorumluluğu alan kişinindir...

Belki ülkemzde en fazla satış adedine sahip olan bir firmayı bu şekilde afişe etmek yalnış... Ucuz etin yahnisi güzel olmaz... Adamlar ortaya atlayıp bağırmıyor ECU dan yeterlilik aldık diye...

Herkes bilincinde... Kaldıki bende bir çok kez o kasklardan kullanmış biri olarak (kim kullanmadı ki) o kaskın 1 metreden düştüğüne inanmak zor... Tamam sağlam güvenli değil ama o kadar da mudara değildir....
    Abim konunda kesinlikle haklısın.
    Ama hani birde surdan bakalım.

Simdi yeni baslayan ve kaskı hayatında gormemiş insanların acemiligi ile nasıl bir kask sececegini bilmedigi icin XR1000 de aynı onun icin bu kask ta aynı.

Kaskı bilmedigi gibi haliyle kalite yeterlilikleri konusunda zaten hiç haberleri olmuyor.

Hani bir esnaf satarken eger bu kask budur bu kask budur diye acıklama yapmıyorlar ki yapanlar varsada bu donemde oyle temiz esnaf sayısı iki elin parmagını gecmez zannetmiyorum hali ile onlarda bu kaskı alabilirler aldanarak.

O nedenle markaların ve modellerin aslında neye hitap ettigini ve bu kalite farklılıklarının nelere mal olabilecegi konusunda en azından bilgilendirmek icin marka ile ilgli topikler cok iyi oluyor bence.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    rks new light 125
    fiyatı 15 20 lira ne beklersin ki ondan

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hayır işlemek isteyen bir arkadaşım , şirketten net kullanıpta görüntüleyemeyenler için resmi ekleyebilir mi ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    http://sharp.direct.gov.uk/

Arkadaşlar böyle bir site var. Tüm kaskların çarpışma ve dayanıklılık testleri yapılmış. Geçmiş zaman incelemiştim, baya ayrıntılı testler uyguluyorlar. kask almadan önce bir bakın. Örnegin benim kaskımla aynı dayanıklılığa sahip ve daha ucuz pek çok kask buldum.

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    söz konusu güvenlikse para vereceksın, vermedıgın para senın kafandan kıymetlı degıl
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://sharp.direct.gov.uk/

Arkadaşlar böyle bir site var. Tüm kaskların çarpışma ve dayanıklılık testleri yapılmış. Geçmiş zaman incelemiştim, baya ayrıntılı testler uyguluyorlar. kask almadan önce bir bakın. Örnegin benim kaskımla aynı dayanıklılığa sahip ve daha ucuz pek çok kask buldum.
    güzelmis [COLOR="Silver"]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu kask konusunu sitecek aştığımızı düşünüyordum..
    Arkadaşlar uluslararası geçerliliğe sahip güvenlik sertifikaları olan ECE-22.05 veya SNELL veya DOT tan herhangi birisine sahip olmayan kaskları almaktan kaçınınız..Kaskların iç kısımlarındaki etikeleri üzerinde yazar bunlar..

Motosiklet kullanan herkesin bilmesi gereken bir konu bu..

Ayrıca amacını yerine getirmeyen bir ürünü satan firmanın gözümde zerre değeri yoktur..Kaldı ki burada amaç can güvenliği..

Motosikleti
    250cc lik chooper
    bi soz wardi ya kaskin degeri kafana werdigin deger kadardir diye

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    15-20 tl ye alınan kasklar kişiyi sadece ceza yemekten kurtarır.

Motosikleti
    CBR600RR
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söz konusu güvenlikse para vereceksın, vermedıgın para senın kafandan kıymetlı degıl
    Aynen sana katılıyorum arkadasım ben xr1000dıyoblo shoeı marka kask aldım bunun onemını bılende bılmeyende yav valla ben bu paraları vermem, sen verme benım kafam kıymetlı diyorum bende..
    Bana bır donem arkadaslarımdan bırtanesı safabet marka bır kask hedıye etmıstı kask arka cantanın uzerınden dustu ve ortadan ikiye yarıldı. Ben bu kıs yenı mutorumu alcam İNSAALLAH onceden kullalndıgım butun ekıpmanları degıstırıyorum ve sadece motosıkletım eksık suan arkadaslar once korumalı kıyafetler enson motosıklet...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)