Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorla Bir Canlıya Çarpan Var Mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    2006 yazının tamda bu tarihlerinde geceyarısı arkadaşın restorant'dan döner iken bir köpeğe çarpmıştım ve feci şekilde yaralanmıştım (kask filan yoktu o zamanlar)bana 5 dişe bedel oldu ama yine de ucuz atlatmıştım burnum yada yüz kemiklerimde kırılabilirdi attığım taklaları arkadan gelen arkadaş sayamamış eğer köpek saldırmasaydı çarpmayacaktım ama ön tekere daldı resmen lanet it beni öldürecekti!onca köpek vb hayvan besledim büyüttüm ama artık köpeklerin düşmanı gibiyim sevmiyorum hiçbirisini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    by1302 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    2 kere kedinin üstünden geçt,m bi kerede köpeğe çartım gibi bişey :D

Motosikleti
    CBR600RR
    Arkadaslar yenı aklıma geldı bırde 2008 yılında bır arkadasımla guzel bır yaz gecesı kucuk camlıca gıselerı yan yoldan maltepe ye gıderken bır fare ezdım kocaman dı hemde 2,3 kez manevra yapmama ramen zavallı ecel cektı ıste arka lastıgımın altında kaldı sonra dondum can cekısıyodu bende bırdaha ve bırdaha olsun dıye uzerınden gecmıstım yapcak baska bır seyım yoktu arkadaslar motosıkletımle ıstemeyerek bır fare bıle olsa can aldım
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayısını bilmiyorum ama en çok serçeye çarptım.daha doğrusu onlar beni buldu.6-7tanede kedi ezmişliğim var ıstemedende olsa
    Abi sen n'apmışsın ya

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı sspawnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen n'apmışsın ya
    evet kardeşim doğrudur garip olsada öyle yaşadığım bölge biraz otantik çeşitli hayvan türleri arasında motor kullanmak sanat işidir 2.mesajımda dediğim gibi bunlar benim sadece hatırladıklarım kertenkele, bonus toplar gibi çalı sıçanı ezdiğimi felan saymadım,bide biz küçükken bunlar daha çoktu şimdilerde pek sık olmasada. bulunduğum bölgede bunlar çok doğal kaç defa olduğunu sayılarla hatırlamam imkansız

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadaşım cbr 125 ile kediyi ezmişti 5 dakika sonra kedi öldü
    lifan 100

Motosikleti
    --
    sayısını bilmiyorum ama en çok serçeye çarptım.daha doğrusu onlar beni buldu.6-7tanede kedi ezmişliğim var ıstemedende olsa
    Yarin mansetlerde "satanist motorcunun tuyler urperten itiraflari!"

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    evet kardeşim doğrudur garip olsada öyle yaşadığım bölge biraz otantik çeşitli hayvan türleri arasında motor kullanmak sanat işidir 2.mesajımda dediğim gibi bunlar benim sadece hatırladıklarım kertenkele, bonus toplar gibi çalı sıçanı ezdiğimi felan saymadım,bide biz küçükken bunlar daha çoktu şimdilerde pek sık olmasada. bulunduğum bölgede bunlar çok doğal kaç defa olduğunu sayılarla hatırlamam imkansız
    Ne kadar bonus varsa toplamışsın
    Dikkat et yazılarını panter emel okumasın. Saçını başını yolar.

Alıntı mukt1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarin mansetlerde "satanist motorcunun tuyler urperten itiraflari!"

Motor ile çarpılan canlılar fazla değil sanırım.
    Bizim burda bir kamyon eşeğe çarpıştı. Arabanın ön taraf gitmişti. Eşek bir araya getirilemedi

Benimde araba ile tavuğa çarpmışlığım var. Çevre yolundan denize doğru basa gaz gidiyordum. Deli gibi çilli derler siyah bir tavuk önüme aniden fırladı. Frene basmaya vakit olmadan "tak" diye bir sesle vurdum geçtim. Dikiz aynasından baktığımda tüyler havada uçuşuyordu. Tavuk piyasada yoktu. Arabanın altında da bulamadım. Sanırım tavuğu molüküllerine ayırdım
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    kymco 110
    geçen sene arkadaşın motoruyla (mondial 150 kn )bi yere gidiyordum arkamda da başka bi arkadaşım vardı kiolu bi arkadaş gece giderken hızım 110 falandı aniden önüme beyaz bişey çıktı tabi ben o hızle frene bile dokunmadım üzerinden geçiverdim sonradan gördüm ki o kediymiş allah rahmet eylesin yapcak bişey yok arkadan gelen arkadaşlar sölediler

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Uludağ yolunda köpeğe çarptım.Sağa dönüş yaptığım keskin virajlardan birinin ortasında önüme çıktılar.4-5 tane vardı.Birine kalçadan vurmak zorunda kaldım.Kenara savruldu acı içinde KAİİİİİ diye bağırarak.Durmadan devam ettim, aynadan baktığımda diğer köpekler peşimdeydi. Çok korktum yakalıyacaklar diye Ama o ses hala kulaklarımdan gitmez... :(
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mz 251 ile 130 la giderken önüme aniden çıkan köpeğe o hızla vurdum.
    köpek karşı kaldırıma kadar uçtu.(kalkınca gördüm)bende yerde bi 30 metre kadar
    sürünme pozisyonu aldım.sene 96-97 kask falan takmıyodum.
    başıma bişey olmadı ayağım sürtünmenin etkisiyle soyuldu biraz.
    pantolum ve montum gitti.maşa yamuldu,gidon yamuldu,fren kolu kırıldı
    sağ sinyal kırıldı,epey masraf açmıştı bana o köpek.yerden kalkıp köpeğin yanına
    gidince ölmüş olduğunu gördüm. zaten ölmese ben öldürecektim.
    böyle başı boş İTLERİ salıyolar piyasaya sonra başımıza bela oluyo
    bide gelir hayvan hakları korumacılar name yapar.bakın işinize
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Saat 11,30 civarı uzun bir rampa aşağı çevre yolundan iniyorum.Hızım 80-90 civarı.Uzaktan Bi karartı olarak gördüğüm o kediyi görene kadar herşey normaldi ... Fakat kedi sağ tarafa gidiyordu gene sorun yok.Fakat kedi biraz afalllamış olmalı ki (farlardan) sol tarafa ve yine sağ tarafa şekilde hareketler yaptı en son benim doğrultuma girince ön lastiğe o kadar az kaldı ki ben aniden gaza yüklendim ve ön lastiği ıskaladı hergele.Arka lastiğe maalsef çarptı.Ağır yaralandı.Fakat ön lastiğe vursaydı ağır iki yaralı olurdu muhakkak allah korudu arabada çok tehlikeli değil ama motorda AFFETMİYOR :(:(:(

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arılardan feci halde korkmama rağmen hep vizörüme çarpıyolar.

geçen yıl antalyada geceleyin arasokaklarda gezerken yolun sağında ve solunda araç vardı kedi sağdakı aracın altından fırladı benim ön tekerin altından geçdi diğer aracın altına girdi. kediye ne oldu bilmiyorum cok karanlıkdı turistler fln vardı buyuk hata etim bakmadım ve inanmazsınız ertesi günde benim aynı o kediyi ezdiğim gibi bi otobus beni ezdi gecdi ::S altına aldı ama beni ezenler benim kediyi bıraktığım gibi beni bırakmadı ,hala vijdan azabı cekiyorum o kedıyı bıraktıgım icin arkadan geln turist grubunun tepkisinden cekindiğim icin bakmamısdım bide gece gece yapabılecegım bişi yok die

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    En büyük hayvan olarak rekor bende galiba11 Eylül 2007'de yol kenarında otlarken 3-4 m kala ineğin birden yola çıkması ile yaklaşık 50 km hızla çarpmak zorunda kalmıştır.Zaten 13 yılda tek kazamda bu,inşallah daha büyüğünü görmeyiz.En komik yanı hastanede polisin gelip olay yerini niye terk ettiğiniz,ineği yakalayıp kulak numarasını alsaydınız masraflarını öderlerdi demesine karşın; benim cevabım ise, o olay yerini benden önce terk etti demek olmuştu)
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    dun aksam aniden önüme cıkan adamın üstüne 100lüklen cıktım :d:D neyseki bişi olmadı karakol hastane :d eve döndüm
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Motosikleti
    Yakında olacak
    2 sene önce 90 100 km hızla giderken kafama bi böcek çarptı az kala motordan uçuyordum,
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

Kedi Ve 2 kısı Bırde motor

Babamdan motorun anah tarını aldım cok zor ızın verdı ve tembıhledı
    Hızlı Gitme
    Ama bız dururmuyuz

Motosikleti
    05' CBR 125R
    bazı kazalarınıza (daha doğrusu anlatımlarınıza ) çok güldüm inş. motor alınca başıma gelmez böyle bişey :(

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Benim kerata motor birgün bana kızdı üstünden attı beni altında kaldım... 3-4 metre üstümde gitti
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)