Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım please :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba;
    Arkadaşlar bu sene motorsiklet almaya karar verdim. daha önce hiç motorum olmadıgı için ne alacagımı bilemiyorum. hangi marka motor iyidir hangi modeli daha kullanışlıdır? ben kafamdakileri sizlere söyleyim siz ona göre beni bilgilendirin ve ne alacagıma karar vereyim.

-honda , suzuki , kawasaki markalarından biri olmasını istiyorum
    -görüntüsü çok güzel olacak örn: kawasaki ninja gibi
    -bütçe max 9000 TL

bunlar benim detaylarım. bunların üzerine sizin önerileriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum
    tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    2nci el Kawasaki Ninja 250R alabilirsin, ama bence öncesinden 1.5-2 civarı bi çinli al, onu güzelce hırpala, iyice tecrübe et, en azından durmayı kalkmayı v.s. v.s. sonra Kawasaki'ye bin derim.
    Hayırlısı olsun senin için.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    daha once hıc motosıklet kullandınızmı? Evet ise ne kadar sure ve nasil bir motor?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha once hıc motosıklet kullandınızmı? Evet ise ne kadar sure ve nasil bir motor?
    daha önce motosiklet kullandım ama uzun süreli degil
    yazları tatile gittigimizde 10 -15 gün falan scooter veya mobilet tarzı kullandım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 ----------

Alıntı harunizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2nci el Kawasaki Ninja 250R alabilirsin, ama bence öncesinden 1.5-2 civarı bi çinli al, onu güzelce hırpala, iyice tecrübe et, en azından durmayı kalkmayı v.s. v.s. sonra Kawasaki'ye bin derim.
    Hayırlısı olsun senin için.
    aslında bende çin motoru alıp haşat etsemmi diorum ama onu alırsam istedigim motoru alacak bütçem kalmıycak :D

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    eğer sakin birisiysen hiç korkmana gerek yok sürebilirim dersen al 2.el ninja ama yok hemen büyük cc li motora alışamam dersen al bi honda cbr125r. ancak korumalarını sakın almamazlık yapma ilk olarak korumalarını tamamla derim ben...
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer sakin birisiysen hiç korkmana gerek yok sürebilirim dersen al 2.el ninja ama yok hemen büyük cc li motora alışamam dersen al bi honda cbr125r. ancak korumalarını sakın almamazlık yapma ilk olarak korumalarını tamamla derim ben...
    sakin biriyimdir ama ani gaza gelmelerim oluyor :D
    evet motorumu almadan önce korumlarımı alacam

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    görüntüsü güzel bişi al o zaman

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    yine laf olsun torba dolsun bir konu .... yine bugün alınmış bir üyelik ....

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Sayın modlardan rica ediyorum...Artık sabit bir kısım eklesinler yeni başlayanlar için...Kardeşim hergün aynı başlığın laciverdi...Bizde kurtulalım rahatlayalım,yeni alacak arkadaşlarda rahatlasınlar rehberleri olsun...

Bu arada "yardım please" gerçekten yarıyor...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  1.2.33. Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. ACİL ACİL ACİL ya da LÜTFEN YARDIM konulu mesajlar sanılandan daha az ilgi görmektedir. Kurallara uygun yeni konu başlığı açınız.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)