Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

08.03.2010 da GSR600 leniyorum :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Merhabalar;
    4 silindir merakından dolayı yakında bir GSR sahibi olacağım, çok hayal etmiştim sonunda olacak gibi. 08.03.2010 da kısmet ise alıyorum makinayı. Bordro, 10.000 kmde. Şimdilik forumdan okuduğum kadarı ile, rüzgar konusunda camdan ve aynadan sorun yaşayacağım aşikar. Dolayısıyla ilk etapda ayna ve cam bakmam gerekiyor. Aynı zamanda servis olarak nereye gitmeliyim? Suzuki servisleri çok fazla yok, umarım sorun yaşamam. Motor hakkında siteden bayağı araştırmam oldu ama yinede yamahadan sonra suziden çekinir gibiyim. Umarım makina bize sorun çıkarmaz. YBR250 şimdilik satılana kadar garajda kalacaki kalbim ondan ayrılmayı hiç istemiyor :( Selamlarımla Murat ERDEM
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Hayırlı olsun

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    aramıza hoşgeldin. ama üzülerek söylemeliyim ki; bu yüksek dozdan sonra artık iflah olmazsın.

sana tavsiyelerim:

1- ön camı ane motor hakan beyden alabilirsin. oldukça uygun veriyorlar. mümkünse açık renk olanından al. çok hoş duruyor.

2- ayna konusunda haklısın. imakn olsa da aynayı gidondan sökebilip başka bir yere monte etsek...

3- koruma demirlerini ihmal etme. mutlaka kaliteli bir koruma demiri taktır
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşgeldin. ama üzülerek söylemeliyim ki; bu yüksek dozdan sonra artık iflah olmazsın.

sana tavsiyelerim:

1- ön camı ane motor hakan beyden alabilirsin. oldukça uygun veriyorlar. mümkünse açık renk olanından al. çok hoş duruyor.

2- ayna konusunda haklısın. imakn olsa da aynayı gidondan sökebilip başka bir yere monte etsek...

3- koruma demirlerini ihmal etme. mutlaka kaliteli bir koruma demiri taktır
    Yürekçe tşk ederim, Motorda Devil var, Givi Koruma var, Suzuki radyötör koruma var. Gerisini ben alcam artıkın, anes motor bir bakayım suzuki sitesinde varmı. Birde motor hakkında beni bilgilendirirmisin 532 674 40 67. Selamlar Murat
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    murat abi hayırlı olsun. uzun zamandır düşünüyordun zaten, sonun da kavuşuyorsun. allah kaza bela vermez inşallah. güle güle bin. bu arada gelincik için sedatla irtibata geç abi, belki alır

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    İstanbul'da olduğunu varsayıyorum.

Maslak'ta Fevzi usta (Yücel Motor) Suzuki konusunda tek geçilecek isimdir. Diğer servislere göre biraz tuzludur ama Fevzi veya Yasin ustaya motoru bıraktığınızda, gözünüz arkada kalmaz.
    http://www.motorla.co

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsn kazasız belasın Günlerde kullan

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;
    4 silindir merakından dolayı yakında bir GSR sahibi olacağım, çok hayal etmiştim sonunda olacak gibi. 08.03.2010 da kısmet ise alıyorum makinayı. Bordro, 10.000 kmde. Şimdilik forumdan okuduğum kadarı ile, rüzgar konusunda camdan ve aynadan sorun yaşayacağım aşikar. Dolayısıyla ilk etapda ayna ve cam bakmam gerekiyor. Aynı zamanda servis olarak nereye gitmeliyim? Suzuki servisleri çok fazla yok, umarım sorun yaşamam. Motor hakkında siteden bayağı araştırmam oldu ama yinede yamahadan sonra suziden çekinir gibiyim. Umarım makina bize sorun çıkarmaz. YBR250 şimdilik satılana kadar garajda kalacaki kalbim ondan ayrılmayı hiç istemiyor :( Selamlarımla Murat ERDEM
    Al tabi 4 silindir benzin olmuş zaten 4 lira
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abi hayırlı olsun. uzun zamandır düşünüyordun zaten, sonun da kavuşuyorsun. allah kaza bela vermez inşallah. güle güle bin. bu arada gelincik için sedatla irtibata geç abi, belki alır
    Saol Reşit tşk ederim. Şimdilik gelincik kalacak gibi, Sedata selam söyle az gezsin biriktirsin

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    hadi hayirlisi..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Merhabalar;
    ama yinede yamahadan sonra suziden çekinir gibiyim.
    abicim bu çekincen hiç bir şekilde olmasın bütün büyük motor kullanıcılarına (1000 cc üzeri race) sor hepsi sana yamahadansa suzuki daha iyidir diyecek bundan emin olabilirsin servis ve yedek parça olarak suzuki daha ucuzdur
    sonuç olarak suzuki sadece motorlu araç üretiyor yamaha ne öle org markası
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    inan tercih ettiğin motorun dengesi diğer motorların hepsinden daha iyidir. uzun yolda (yol durumuna bağlı olarak) pek titrreşim hissetmezsin, artçınla dahi gaz açtığında gitmem demez. ama muhakkak ön cam taktır yoksa rüzgar felaket çarpıyo.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Hayirli olsun , kazasiz belasiz surusler diliyorum.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    Abi tşkler, bu sene yine tekirdağ, saray yaparsak peşinizdeyim, beni almadan gitmeyin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:14 ----------

[QUOTE=Omicron;1982892]inan tercih ettiğin motorun dengesi diğer motorların hepsinden daha iyidir. uzun yolda (yol durumuna bağlı olarak) pek titrreşim hissetmezsin, artçınla dahi gaz açtığında gitmem demez. ama muhakkak ön cam taktır yoksa rüzgar felaket çarpıyo.[/QUOTE Uzun yola YBR250 ile çok çıktım, Allah var kral gibiydi. Çok keyifli oldu. Ama 120 ile seyretmek ve dürtülmek bazen sıkıntı yarattı. Ben esasında nakedciyim, FZ6dan daha yakışıklı ve esaslı duruyor GSR. YBR250 ilk aldığımda babaçilerle levent BPde buluştuk, benim makina sıfır yıl 2008 millet benimkine bakar iken 2 adet kırmızı gsr geldi eksozlu yakıt almaya o an onlara bittim bitiş o bitiş. Yakıtı makıtı sorun değil, hayatımı imrenerek arkadan bakmayla artık geçiremem, benimde bişeyler yapma zamanım geldi. 2000lerde Kuralkanın webinde dolaşırken honda 125 liğe imrenirdim, sabır hayal çalışma derken 2006 ybr125 2008 ybr250 2010 kısmetse GSR600 ile olacak, sonrasını bilemem belki bırakırım belkide o beni emekliye ayırır, ama sonuç olarak 1987den beri içimdeki rüzgar sevdası ve motor aşkını yaşamış olurum, durum bundan ibaret. YBR250 şimdilik garajda onuda kullanacam, ona çok atıp tutanlar oldu, Kanuni racerlar, hyolar vsler ama şimdi hepsi mezarda YBR hala hayatta hemde aslanlar gibi hakkınıu yiyemem. Umarım garajda ben yokken rahat dururlar. Rengi özellikle aynı seçtim 2 sininde şasisi gri ve motor rengi bordro 2 side naket. Sevgiyle kalın.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Saol Reşit tşk ederim. Şimdilik gelincik kalacak gibi, Sedata selam söyle az gezsin biriktirsin
    hacı benim askerlik var yoksa gelincik kaçırılmayacak fırsattabakarsın 2 sene daha sende kalırda ozaman bişeyler olur
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı benim askerlik var yoksa gelincik kaçırılmayacak fırsattabakarsın 2 sene daha sende kalırda ozaman bişeyler olur
    Reis sana felek vurmuş, geçmiş olsun. Nöbete giderken araçtan başını çıkar, rüzgar yüzüne boynuna vursun, şimdilik böyle idare et.

Rabbim kaza bela vermesin. Forumdan bir çok büyüğümüzün üzücü haberlerini aldık. Her motorunu değiştiren yada yeni bir motor alan arkadaşımız için aynı duayı ediyoruz. Hayırlı sürüşler olsun hayrını gör.

Hani Resimler ???????????? Bugün ayın 10 u..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Evet hani resimler
    HONDA

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    yüklen yüklen,,nerde haber,nerde resimler

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler