Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kask ı kola takanlardanmısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda 600 RR
    Motor kullanırken kask ı neden kola takarlar? Merak ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    artistlik işte kendilerini etrafa göstermek için şekil olsun diye, bana göre apaçi işi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    bazen sıcak havalarda bunaldımmı çıkarırım takarım ya da takmak istemediğim zaman yine çıkarır koluma takarım..kimse bunu artistliğe bağlamasın benim zaten ayrıcalığım motor kullanıyor olmam ,sadece canımın istediğini yapıyorum...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    herkesi tenzih ederek konuşuyorum
    bir kişi kalın kafalı ise kafasına kask takmasına zaten gerek yok
    iş işten geçtikten sonra görmek isterim kola takılan kaskı
    saygılar

Motosikleti
    150 Zat
    bende, büyük bir kaza yapmış ve kask olmasaydı eğer belkide burada olmuyacak bi insan olarak... çok çok bunaldığımda kaskı çıkarıyorum... bu kendini etrafa göstermek değil, tamamen bunalmaktır. bi nevi suratıma bi avuç su atmak gibi geliyor. Sakın yanlış anlamayın, kesinlikle trafikte iken DEĞİL!!! mahalle arası veya izmirliler bilir 10 20 km hızla giderken kordonda... bunun adı hava atmak değil, hava almak...
    Trafikte iken isterse 40 derece olsun çıkartmam...

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    kaski kafaya takanlardanim
    RIDE or DIE

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    abi bazen saçmaLıyorsunuz . havalar o kdr çok sıcak oLuyorkı ınsan cıkarığ koLa takıyor ıster ıstemez bunu hemen artısLık oLarak nıteLendırmek cok sacma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:39 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen sıcak havalarda bunaldımmı çıkarırım takarım ya da takmak istemediğim zaman yine çıkarır koluma takarım..kimse bunu artistliğe bağlamasın benim zaten ayrıcalığım motor kullanıyor olmam ,sadece canımın istediğini yapıyorum...
    Chronix' de dediği gibi bizim ayrıcaLığımız zaten motor kuLLanıyor OLMAMIZ.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    arada takarım sorun olmaz bana gore ki şimdi artıstlık diye nitelendırenler sitenın tanınmış kişileride oyle videolarda mevcut ama siz bazen tepki gostermeyı marifet sanıyorsunuz sunu ifade edeyım evet kaskı kolıma takarım ama yerınde evet şehir içinde 100 yaparım ama yerınde acık trafıkte on kaldırır akrobasi hareketleri yaparım ama yerınde az sonra belki tepki gorecegım ama bana sunu soyleyın hangınız yapmıyorsunuz şehir içi hız sınırı 30 uyan var mı?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Motosikletimi aldığımda kaskını kafasına takanlardan olurum büyük ihtimal koluma kask takmaya gerek yok dirseklik takarım =)
    Asla pes etme !

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Ara sıra takarım ama bunu yaparken hiçkendimi gösteriyim, hava atıyim apaçi oluyim diye düşünmemiştim
    Bundan sonra düşünürüm
    GKN MOTORS

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    çok kısa mesafe ve oldukça yavaş gideceksem...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    Alıntı srpennywise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende, büyük bir kaza yapmış ve kask olmasaydı eğer belkide burada olmuyacak bi insan olarak... çok çok bunaldığımda kaskı çıkarıyorum... bu kendini etrafa göstermek değil, tamamen bunalmaktır. bi nevi suratıma bi avuç su atmak gibi geliyor. Sakın yanlış anlamayın, kesinlikle trafikte iken DEĞİL!!! mahalle arası veya izmirliler bilir 10 20 km hızla giderken kordonda... bunun adı hava atmak değil, hava almak...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara sıra takarım ama bunu yaparken hiçkendimi gösteriyim, hava atıyim apaçi oluyim diye düşünmemiştim
    Bundan sonra düşünürüm
    bende hep köprü ogs sinde plakayı kapatmak için yapmışımdır

zaman zaman gereklı olmakla beraber bunu alıskanlık halıne getırenler var. canta gıbı tasıyorlar.
    :

Motosikleti
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hep köprü ogs sinde plakayı kapatmak için yapmışımdır
    KGS lerdeki kaçaklar bulundu :D :D :D

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bazen saçmaLıyorsunuz . havalar o kdr çok sıcak oLuyorkı ınsan cıkarığ koLa takıyor ıster ıstemez bunu hemen artısLık oLarak nıteLendırmek cok sacma[COLOR="Silver"]

:
    1-) saçma olan sizin tavrınız yok mu kardeşim sizin kaskınızda havalandırma
    biz niye bunalmıyoruz
    Chronix bazen sıcak havalarda bunaldımmı çıkarırım takarım ya da takmak istemediğim zaman yine çıkarır koluma takarım..kimse bunu artistliğe bağlamasın benim zaten ayrıcalığım motor kullanıyor olmam ,sadece canımın istediğini yapıyorum...
    2-) bu yazın ile artislik için kaskı koluna taktığının kanıtı (tabi bu bana göre başkasını bağlamaz)
    srpennywise bende, büyük bir kaza yapmış ve kask olmasaydı eğer belkide burada olmuyacak bi insan olarak... çok çok bunaldığımda kaskı çıkarıyorum... bu kendini etrafa göstermek değil, tamamen bunalmaktır. bi nevi suratıma bi avuç su atmak gibi geliyor. Sakın yanlış anlamayın, kesinlikle trafikte iken DEĞİL!!! mahalle arası veya izmirliler bilir 10 20 km hızla giderken kordonda... bunun adı hava atmak değil, hava almak...
    3-) motosiklet kazalarının %78 i 50 km altı hızda olur ve % 57 si ağır kafa hasarı ile hastaneye başvurur
    yani düşük hızda giderken kask takmazsam da olur diyen arkadaşların sonu budur
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    150 Zat
    valla 20 ile giderken, kafa üstü düşme ihtimalim bana düşük geliyo... ha bu arada, hadi düşücem diyelim, ellerim kollarımla kafamı korumaya alıcak kadar reflekslerim yerimde... prof. kaleciliğin avantajları... 50 ile 20 arasında dağlar kadar fark var... bana göre motordaki 50km son derece riskli bir durum... 10-20 ler bana uygun kasksızlık için...
    aa pardon saksı düşme ihtimali bile var güzel ülkemde....

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-) saçma olan sizin tavrınız yok mu kardeşim sizin kaskınızda havalandırma
    biz niye bunalmıyoruz

2-) bu yazın ile artislik için kaskı koluna taktığının kanıtı (tabi bu bana göre başkasını bağlamaz)

3-) motosiklet kazalarının %78 i 50 km altı hızda olur ve % 57 si ağır kafa hasarı ile hastaneye başvurur
    yani düşük hızda giderken kask takmazsam da olur diyen arkadaşların sonu budur
    arkadaşım sen neden bu kdr asabisin neden bütün konuLarda bu kadar sert cvp veriyorsun ? kaskı çıkardığımızda 50 60 basmıyoruz yaptığımız hız 30 en fazla taş çatLasa 40 nir bu kdr tersLiyosun ki insanLarı ? bunu çok mrk ediyorum.

eğer kendini sinirLi agrasif oLarak görüyorsan. kendini dağa taşa vur biraz gez doLaş doğayLa iç içe oL öyle geL eminim çok rahatLıyacaksın .

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı CHRONIX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen hergün istanbul trafiğinde saatlerce o sıcak altında motoru kullanmayı dene sonra yine aynı yorumu yap ...kasımda aldım motoru ve şu an 24000 de ve bunun çoğunluğu şehir içinde kusura bakma durduğun yerde aldığın hava o kaskın içine işlemiyor...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Sahil vs (yogun olmayan trafik) gibi yerlerde düşük hızlarla ilerlerken çıkartırım zira bu hızla ilerlerken rüzgarında durmasıyla birlikte kaskın içinde durmak oldukça zorlaşıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)