Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan roadstar 250 yedek parça

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    merhaba bana acil olarak roadstar 250 silindir piston lazım arkadaşlar. çıkma yada sıfır olabilir. yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Silivri Sinekli de Moneronun deposu var orada sıfır bulabilirsin,Bystar özer le iletişime geç o daha iyi biliyor.

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    forumdan arbetus ile irtibata geçersen yardımcı olmaya çalışır, onda da roadstar var ve parça işleriylede uğraşıyor diye biliyorum
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    teşekürler

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Hani "efsane efsane" diye bağırıyorlardı, nerede bunun yedek parçası, başka markadan kullanmak olur mu öyle? Bildiğim ve aradığım kadarıyla yetkili bir satıcısı yok.Bende parça ardağımda başka bir marka taktıydım. Ancak siz de benim gibi başka markalardan bulacaksınız parçayı, nasıl olacaksa
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani "efsane efsane" diye bağırıyorlardı, nerede bunun yedek parçası, başka markadan kullanmak olur mu öyle? Bildiğim ve aradığım kadarıyla yetkili bir satıcısı yok.Bende parça ardağımda başka bir marka taktıydım. Ancak siz de benim gibi başka markalardan bulacaksınız parçayı, nasıl olacaksa
    Bu forumda peşpeşe iki tane Roadstar alan biri var
    ben değilim,
    Adının baş harfi Ö.

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Almam demedim ki, uygun fiyatlı bulursam neden almayayım ki, ayrıca burada "kötülük ve iyilik" değil benim kastettiğim, parça desteğinin olmaması. Herkes de bilir ki iyilik ve kötülük bir bütündür. Marka iyiyse arkasında biri olduğu içindir öncelikle. Ben de arkasında kimsenin olmadığının söylüyorum; bu da şayet "dışarda yağmur yağıyor" ve ben "yağmur yağıyor" dememle eşdeğerdedir. Olguyu tekrar etmek!
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almam demedim ki, uygun fiyatlı bulursam neden almayayım ki, ayrıca burada "kötülük ve iyilik" değil benim kastettiğim, parça desteğinin olmaması. Herkes de bilir ki iyilik ve kötülük bir bütündür. Marka iyiyse arkasında biri olduğu içindir öncelikle. Ben de arkasında kimsenin olmadığının söylüyorum; bu da şayet "dışarda yağmur yağıyor" ve ben "yağmur yağıyor" dememle eşdeğerdedir. Olguyu tekrar etmek!
    Parça desteği kaç markanın her modelinde var ki?.

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    http://www.tumopar.com/category.asp?c_kod=020,10&sira=2 burdan kendinde sipariş edebilirsin

Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.tumopar.com/category.asp?c_kod=020,10&sira=2 burdan kendinde sipariş edebilirsin
    çok saol buradan alıcam parçaları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler