Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Jant şeritleri hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jantı tabii ki sökmeye gerek yok. Takılı halde iken tekeri biri çevirir. Sizde yapıştırırsınız.
    Tek kişi düzgün şekilde yapmak biraz stresli oluyor. Bazen sapmalar yapıyor.
    Benim gibi simetri hastası değilseniz. Gelişi güzel kafanıza göre yapıştırabilirsiniz.
    ne yazıkkı sımetrı hastasıyım arka jant bıraz yamuk yumuk oldu dıye dusunuyordum fkt aksamları hıcde yamuklugu bellı olmuyormus =) ıste bır tane foto koyayım umarım begenırsınız fkt henuz on jantı yapmadım arka jantı cantalar kapatıyor ama on jant komple acıkda :S yamuk olsun ıstemıyorum[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

sızce nasıl olmus ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yazıkkı sımetrı hastasıyım arka jant bıraz yamuk yumuk oldu dıye dusunuyordum fkt aksamları hıcde yamuklugu bellı olmuyormus =) ıste bır tane foto koyayım umarım begenırsınız fkt henuz on jantı yapmadım arka jantı cantalar kapatıyor ama on jant komple acıkda :S yamuk olsun ıstemıyorum[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

sızce nasıl olmus ?
    Gayet hoş görünüyor ama tabiki karar senin ;)
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet hoş görünüyor ama tabiki karar senin ;)
    cok tsk ederım abı =) arka tarafda dedıgım gıbı cantalar buyuk bolumunu kapatıyor ve sorun kalkıyor parca parca oldugu anlasılmıyor ama on taraf bıraz ustalık ıstıyor =)

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    cok tsk ederım abı =) arka tarafda dedıgım gıbı cantalar buyuk bolumunu kapatıyor ve sorun kalkıyor parca parca oldugu anlasılmıyor ama on taraf bıraz ustalık ıstıyor =)
    Dreamdark arkadaşımızın bahsettiği parça şeritlerden mi aldın? yoksa ilk aldığını mı uğraşarak yaptın?
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Dreamdark arkadaşımızın bahsettiği parça şeritlerden mi aldın? yoksa ilk aldığını mı uğraşarak yaptın?
    ılk aldıgımı ugrasark yapıp bu konuyu acmıstım o parca serıtlere baktım satıcıylada ırtıbata gectım sadece beyaz rengının mevcut oldugunu belırttı . ztn bu konuyu actıgımda bu serıtlerı cokdan cekmıstım fkt on duruyordu halende duruyor =) ama resımlerı ancak atabıldım. on tarafıda aksesuarcıya cektırmeyı dusunuyorum.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    ılk aldıgımı ugrasark yapıp bu konuyu acmıstım o parca serıtlere baktım satıcıylada ırtıbata gectım sadece beyaz rengının mevcut oldugunu belırttı . ztn bu konuyu actıgımda bu serıtlerı cokdan cekmıstım fkt on duruyordu halende duruyor =) ama resımlerı ancak atabıldım. on tarafıda aksesuarcıya cektırmeyı dusunuyorum.
    Tekrar hayırlı olsun. Hoş duruyor dediğim gibi. Aksesuarcıya çektirirsen nasıl yaptığını iyi izle bizede aktarırsın Teşekkürler şimdiden ;)
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Tekrar hayırlı olsun. Hoş duruyor dediğim gibi. Aksesuarcıya çektirirsen nasıl yaptığını iyi izle bizede aktarırsın Teşekkürler şimdiden ;)
    aksesuarcıya yaptırırken vıdeosunu cekmeyı dusunuyorum eger cekersem burda yayınlıyacagım ztn . ben gecen motorun arka sınyallere kırmızı fılm cektırmıstım malum cın malı sınyaller renklerı cok cbk atıyor bırde motor kırmızı daha hos olur dıye dusundum. adam fılmı cekerken elınde ısıtıcı bır makına vardı cıragı sıcak hava ufleyen makınayı fılme dogru tutuyor esnetıyordu sanırım yıne o aletle cekecegını umut edıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)