Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

"Murat Doğanay" için yapılan protestoda ceza yedim..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VStrom-DL650
    Protestonun sonrasında (daha motora binmemişken) çok sevgili bir polis memuru benim ve bir kaç arkadaşın plakasını yazdı.Neden yazıyosun dediğimizde hemen gitmezseniz ceza yazıcam dedi bizde hemen çıktık..

Ama bugun elime 62 liralık trafik cezası geldi...Neymiş trafiğin düzenini tehlikeye sokmak..

Ne desem bilmiyorum..Başka ceza yiyen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Geçmiş olsun arkadaşım, bi çok kişinin plakasını yazıp kameraya çekmişler, forumdaki arkadaşlar söylüyorlardı.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Herkezin merakla beklediği o an geldi. Siftah sendenmis, bakalım daha kimlere gelecek.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Yakında bana da gelir o zaman. Benim de plakayı aldılar.

Bu ülkede haklıysanız bedelini mutlaka ödersiniz!
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    YEmin ediyorum fırsatcı bunlar ya...Bu ülkede zaten bişileri protesto ettin miydi, suç teşkil ediyor başka protestolara caydırmank için bizlere bol keseden ceza kesiyorlar... ama sokakta PKK lılar eylem yaptıklarında , indirmedikleri cam çerçeve bırakmadık larında, vatandaşın ve toplumun huzurunu kaçırdıklarında, sus pus oluverir bizim emniyetimiz..Nerde Adalet?..Nerde Devlet ?

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Arkadaşlar, tepkimizde haklıyız ama eleştirilerimizde dozu abartmayalım lütfen. Hakaret olarak anlaşılabilecek yorumlardan kaçınalım.
    Ağır metal insanı...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    30 yıllık devlet memuru babamın muayenesi, vergisi, vs ödenmiş arabasına polis el koymaya çalışır
    izinli olarak pasif oturma eylemi yapan ataması yapılmayan öğretmen arkadaşlarım polis tarafından gözaltına alınır
    partimiz referandum için afiş asmaya kalkar, polis gözaltına almaya çalışır (diğerlerine serbest)
    ve hayatını kaybeden arkadaşımız için eylem yaparız, polis gelir ceza yazar
    sadece son 1 haftadır polisle alakam budur
    sonuç olarak ise;
    polis olmasaydı sokakta rahat dolaşamazdık, ödeyin gardeşim cezayı nolacak, paranızmı yok
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ben olsam o cezayi alip Il trafik sube mudurlugune giderim. Orda itraz kurulu var. Dilekce yazarim

Biz sizin yapamadiginizi yapip motorcularin bu trafikte yeri oldugunu hatirlatmak icin vatandaslik gorevimizi yerine getirir iken siz bizlere tessekur edeceginize birde ceza kesiyorsunuz. Eger bir motorcunun halki bilinclendirme cabasinin tessekuru bu ceza ise seve seve oderim diye"

Eger o memur halen cezayi hakli buluyor ise onun egiten polis okuluna yaziklar olsun.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam o cezayi alip Il trafik sube mudurlugune giderim. Orda itraz kurulu var. Dilekce yazarim

Biz sizin yapamadiginizi yapip motorcularin bu trafikte yeri oldugunu hatirlatmak icin vatandaslik gorevimizi yerine getirir iken siz bizlere tessekur edeceginize birde ceza kesiyorsunuz. Eger bir motorcunun halki bilinclendirme cabasinin tessekuru bu ceza ise seve seve oderim diye"

Eger o memur halen cezayi hakli buluyor ise onun egiten polis okuluna yaziklar olsun.
    Ben bundan sonuç çıkabileceğine inanmıyorum
    Büyükşehirlerde polislerin üzerindeki baskı inanılmaz derecede fazladır.
    Bir yerde trafik sıkışıklığı olur,tesadüf bir büyükbaş geçer oradan ve o birilerine,birileri ötekilerine baskı yapar sonuçta baskı oraya bakan trafik polisine hakarete varan emirlere dönüşür ve bu cezalar yazılır.İlişkiler yumağı bu kadar basittir.Hiç mi okumuyoruz gazetelerde?adam trafikte savcıyla tartışır,jandarma başçavuşu ile tartışır ve kendisini cezaevinde bulur,bu da onun farklı bir versiyonu.

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sofuoğlu veya ismini bilmediğim birçok uluslararası motor sporları org. yarışan kardeşlerim , rallicilerde bize destek olursa sevinir ; eğer aldığınız dereceleri bu siyasilerle veya bürokratlarla paylaşırsanız bu camiya sizide istemez bilesiniz. bu arada anma org.nun gerekli yerlerden iznin olduğunu sanıyorum niye böyle ceza kesildi
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Aaa o zaman banada ceza gelecek desene Muratcım. Benimde motorun plakasını seninki ile birlikte aldılar. Yakındır bana da cezanın gelmesi.

Ne diyelim ki aklımdan söyleyecek o kadar çok şey geçiyorki bu konu için ama söylesem ayıp olacak
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    VStrom-DL650
    Ya zoruma giden şey. Orada plakaları kağıda yazan polise niye ceza yazıyosun dediğimizde. Ceza yazmıyorum plakalarınızı önlem olarak not edıyorum eğer hemen ayrılmazsanız ceza yazmayacağım dedı..Bızde hemen ayrıldık ama ardından bu ceza geldi..
    Bu cezayı yazan polise soruyorum : yazıyosan yaz ve makbuzu elımıze ver bızı kandırmakla eline ne geçti..Bu mudur adaletin bekçisi polislerin görevi..

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı dagulapeyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya zoruma giden şey. Orada plakaları kağıda yazan polise niye ceza yazıyosun dediğimizde. Ceza yazmıyorum plakalarınızı önlem olarak not edıyorum eğer hemen ayrılmazsanız ceza yazmayacağım dedı..Bızde hemen ayrıldık ama ardından bu ceza geldi..
    Bu cezayı yazan polise soruyorum : yazıyosan yaz ve makbuzu elımıze ver bızı kandırmakla eline ne geçti..Bu mudur adaletin bekçisi polislerin görevi..
    Ne olur bu konulara girmeyelim! Bir gün kendimizi Batı Marmara'nın güzide bir tatil beldesinde parmaklıklar ardında bulabiliriz. Ne bileyim, darbeye teşebbüs eden motosiklet çetesi falan olabiliriz mesela... Ama diyeyim!
    Ağır metal insanı...

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Günün talihlileri sizmişsiniz demekki. Kötü olmuş. Vardır daha fırsattan yararlanıp aldıkları bi dünya plaka. Çıkar yakında ;)
    i.V.i.B.i

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    çok üzüldüm.
    haklı iken birde cebinizden para çıkıyor.
    orda bişeleri düzeltmeye giderken daha çok ezildiğini görmek nekadar üzücü..
    hiç bişeyin düzelmediğini hala saygı duyulmadığnı görmek!

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    biz üstümüze düşeni yapmaya çalıştık , onlarda kendi üstüne düşen görevi yapmaya çalıştı...

biz günlerce bu program hakkında konuşurken belediye , karayolları , emniyet birimleri vb. mercilerin bilgilendirilip bilgilendirilmediğini sorgulamadı , onlarda ''lan motorcular eylem yapacakmış gidip kamereya çekelim oturduğumuz yerde ceza keseriz '' diye program yapmıyorlardı.

mutlaka bu şekilde olmasını isteyen güçler var bu güçleri bulmalı ve bu yönde organize olmalıyız...

aksi taktirde sesimiz , sessiz çığlıktan öteye gitmeyecektir.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    ben organizasyon başlığında yazmıştım : "bu tür gösteriler için valilikten izin alınır, emniyete bildirilir, güvenlik sağlanır. siz de bu izinleri aldınız mı? haklıyken haksız duruma düşmeyin" demiştim, kimse buna cevap vermemişti. şimdi cevabımı aldım. izinsiz gösteriymiş demek ki...

Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben organizasyon başlığında yazmıştım : "bu tür gösteriler için valilikten izin alınır, emniyete bildirilir, güvenlik sağlanır. siz de bu izinleri aldınız mı? haklıyken haksız duruma düşmeyin" demiştim, kimse buna cevap vermemişti. şimdi cevabımı aldım. izinsiz gösteriymiş demek ki...
    "Pardon bi TEM'i kapatacaktık da mümkünse?!"

Nasıl yani?
    Ağır metal insanı...

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    bişey demek istemiyorum.. Düzen zaten aldı başını gitti.. Vatandaşın umrunda değil, Gayet Güzel KoyunLaştık.. Yaz CEzayı Memurum Öderiz NAsıl Olsa..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

hemen bı muhalefetcıkar'demeyın ole ne bıcım konusuyosunuz onlar bızım canımız cıgerımız 'der dıcektımkı;cıktı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)