Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

devir işlemi acil yardımmm

Motovento
    REKLAM ALANI
    dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    arkadaşlar acıl yardımınıza ihtyacım war yarın kısmetse 125 scooter alıcam ilkkez motor alcam sormak ıstediğim deviri ile ilgili noter deviri 30tlmiş sanırım satıcı öyle dedi noterde kimlik dışında herhangi birşey istyolarmı ikametgah adresi vb gibi ve bu sigorta işi kafamı kurcalıyo direk satışını noterden alsam sigortayı sonra yaptırsam olmuyomu istanbulda en uygun sigorta hangisi nekadar??? tşkler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Bugün sattım. 150 cc Noter 70 Tl. aldı. Nüfus Cüzdanı yeterli. Sigortayı istediğin zaman yaptırabilirsin.

70 lira diye biliyorum ben. en azından benim ödediğim rakam buydu notere. bahsettiğin gibi kimlik gerek bir de. sigorta da pek bir şey tutmuyor zaten. tam hatırlamıyorum ama 60 TL ödedim sanırım. daha soran bile olmadı ama en kısa zamanda yaptır derim, değmez o riski almaya.

Motosikleti
    çk sağolun içimden büyük yuk kalktı jam kardeş bnm sylemek isediğim yani noter devrini yaparken illaki sigorta yaptırmak şartmı öyle bi gerekçe warmı çünkü sigortayı yaptırcak kadar para kalmıcak:S snra yaptırmayı düşünüyorm oluyosa tabi

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    Arkadaşlarında Anlattığı gibi.. Noter Satışı için Sadece Nüfus Cüzdanı yetiyor. Sigortayıda dilediğin zaman yaptırman lazım ama Geciktirme.. Plaka Değişmezsen 70 gider.(buna Noter Satışı' Trafik işlemleri Ruhsat Masrafı herşey dahil) Yok Plaka Değişilirse Ekstradan Bir 120 Falan daha gider..
    Elazığ Motosiklet ve Motor sporları Kulübü Derneği-Motosiklet23/Moto23

Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çk sağolun içimden büyük yuk kalktı jam kardeş bnm sylemek isediğim yani noter devrini yaparken illaki sigorta yaptırmak şartmı öyle bi gerekçe warmı çünkü sigortayı yaptırcak kadar para kalmıcak:S snra yaptırmayı düşünüyorm oluyosa tabi
    devri aldıktan hemen sonra yaptırdığım için sigortayı bir şey diyemeyeceğim. hayırlı olsun şimdiden. Allah kaza bela vermesin inşallah.

Alıntı GakkosAtalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarında Anlattığı gibi.. Noter Satışı için Sadece Nüfus Cüzdanı yetiyor. Sigortayıda dilediğin zaman yaptırman lazım ama Geciktirme.. Plaka Değişmezsen 70 gider.(buna Noter Satışı' Trafik işlemleri Ruhsat Masrafı herşey dahil) Yok Plaka Değişilirse Ekstradan Bir 120 Falan daha gider..
    toprağım saygılarımı sunuyorum. (hazır yazmışken araya bir selam sıkıştırayım dedim...)

Motosikleti
    yok plaka değişmicek sadece noter devri olck son olarak sigorta olmazsa ruhsatı wermiyolarmış doğrumu acaba???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devri aldıktan hemen sonra yaptırdığım için sigortayı bir şey diyemeyeceğim. hayırlı olsun şimdiden. Allah kaza bela vermesin inşallah.

toprağım saygılarımı sunuyorum. (hazır yazmışken araya bir selam sıkıştırayım dedim...)

sağol inş kısmetse yarın aldıkdan snra resm felan çekilip koyarım

GakkosAtalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 SUZUKİ GSX 600 F
    toprağım saygılarımı sunuyorum. (hazır yazmışken araya bir selam sıkıştırayım dedim...)[/QUOTE]

Aleykum Selam Gardaşım. Onur Duydum Topragım Sağolasın Allah Eksikliğinizi Hissettirmesin.
    Elazığ Motosiklet ve Motor sporları Kulübü Derneği-Motosiklet23/Moto23

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    yok plaka değişmicek sadece noter devri olck son olarak sigorta olmazsa ruhsatı wermiyolarmış doğrumu acaba???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

sağol inş kısmetse yarın aldıkdan snra resm felan çekilip koyarım
    bana kimse ruhsatı alırken sigorta sormadı,

noter ücreti 69 tl ruhsat yaprağı dahil

alacağınız aracın sigortası satıştan itibaren 10 gün sizin içinde geçerli,yapacağınız muhtemel kazalarda kullanabilirsiniz.

satıcı sigorta poliçesini size vermek zorunda değildir,gidip iptal ettirip kalan parasını alabilir,satışı yaptığı gün bile gitse sigorta 10 sonraki tarihten iptal edilip ödemesi yapılır siz yine 10 gün kullanabilirsiniz ama en azından fotokopisini alın.

10 içinde yaptırmaz iseniz tüm indirimler iptal oluyor ve cezaya giriyor ve katmerli ödüyorsunuz bilginize.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    noterde devir 69 tl bilmem kaç kuruş düz 70 lira başkda para ödemiyorsun

ya bugun bende devir sonrası ruhsatımı aldım , sigortamı yaptırmıştım ama ruhsatı verecek emniyette memur sigortam var mı yok mu diye bakmadı bilmem belki ekranından görmüştür orasınıda bilemiyorum ...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    haziran sonu 150cc scooter alışı gerçekleştirdim noter 70tl tuttu.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaşlar acıl yardımınıza ihtyacım war yarın kısmetse 125 scooter alıcam ilkkez motor alcam sormak ıstediğim deviri ile ilgili noter deviri 30tlmiş sanırım satıcı öyle dedi noterde kimlik dışında herhangi birşey istyolarmı ikametgah adresi vb gibi ve bu sigorta işi kafamı kurcalıyo direk satışını noterden alsam sigortayı sonra yaptırsam olmuyomu istanbulda en uygun sigorta hangisi nekadar??? tşkler
    arkadasım sen cok yasa :d once profılındekı motorum kısmındakı r6 benı guldurdu :D tabı ılk motorum demen kaydıyla :D + en ucuz noter olmaz en ucuz sıgorta olur :D oda ayrı bır mesele :D noter bu her yerde aynıdır ve plaka degıstırmezsen sana 70tl ye mal olur :D ıstersen 15gun sonra ruhsatı eve gelır :D sadece kımlık yeterlı baskada bıseye grk yok bu arada sıgorta ıcın 15gun zamanın var =) saygılarımla

Motosikleti
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım sen cok yasa :d once profılındekı motorum kısmındakı r6 benı guldurdu :D tabı ılk motorum demen kaydıyla :D + en ucuz noter olmaz en ucuz sıgorta olur :D oda ayrı bır mesele :D noter bu her yerde aynıdır ve plaka degıstırmezsen sana 70tl ye mal olur :D ıstersen 15gun sonra ruhsatı eve gelır :D sadece kımlık yeterlı baskada bıseye grk yok bu arada sıgorta ıcın 15gun zamanın var =) saygılarımla
    :Dama oraya r6 istiyor yazdım:D ben zaten takip ediyorum 70 tl olduğunu forumda birçok kişiden duydum nyse bugn notere gittim 70tl dedi geçici ruhsat verip ruhsatı emniyet yolluyolarmış 1ay içinde alıyosunuz dedi peki o süre içinde sigorta yaptırmassam wermiyorlarmı ruhsatı

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    :Dama oraya r6 istiyor yazdım:D ben zaten takip ediyorum 70 tl olduğunu forumda birçok kişiden duydum nyse bugn notere gittim 70tl dedi geçici ruhsat verip ruhsatı emniyet yolluyolarmış 1ay içinde alıyosunuz dedi peki o süre içinde sigorta yaptırmassam wermiyorlarmı ruhsatı

hieyytt uleyn

sigorta ile ruhsatın bir alaksı yok
    ruhsatı satış sonrası 1 ay içerisinde bağlı olduğun trafik şubesinden alabilirsin eğer almazsan 5 TL karşılığı APS ile gönderiyorlar sigortanı ise istediğin zaman yaptırırsın sigorta zaten satışta sıfırlandığı için sana kimse sigortan yok diye ruhsatını vermemezlik yapmaz

motor kullanan adam bilge adamdır , bilinçli , akıllı , çevik , zeki olmalıdır.

bir daha böyle soru sorduğunu görmeyeyim indiririm lastiklerini....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hieyytt uleyn

sigorta ile ruhsatın bir alaksı yok
    ruhsatı satış sonrası 1 ay içerisinde bağlı olduğun trafik şubesinden alabilirsin eğer almazsan 5 TL karşılığı APS ile gönderiyorlar sigortanı ise istediğin zaman yaptırırsın sigorta zaten satışta sıfırlandığı için sana kimse sigortan yok diye ruhsatını vermemezlik yapmaz

motor kullanan adam bilge adamdır , bilinçli , akıllı , çevik , zeki olmalıdır.

bir daha böyle soru sorduğunu görmeyeyim indiririm lastiklerini....
    hieyytt uleyn hehehehe:D napiym ilkkez bi motor alcam tam bilmiyrm söyle net bi cwp bekliydm saol;) bugn alıyorum inş motoru ilk günden söndürme lastiklerimi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)