Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sprey Boya İle Dikkat Çekmeye Çalışmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu işi eline sprey boyayı alan her kişinin yapmaması gerektiği konusunda size destek veriyorum.Evet çünkü yapılan şeyler göze güzel gözükmeli ve estetik kaygısı geri plana atılmamalı.Bu sebeple grafiti yi grafiti yapan, diğer bir deyişle bu işi sanata dönüştüren kişilerle işbirliği yaparsak, ortaya çıkanlar tadından yenmez .
    Bu başlıkta sizin ve diğer arkadaşların belirttikleri estetik kaygısına katılırken, "eline sprey boya alan herkesin yapmaması" fikrinize katılmıyorum.

Eline sprey boya geçen her 100 kişiden kaçı güzel bir iş çıkartabilir ?

1 ? 2 ?

Oysa bence, "olabildiğince çok kişi yapsın, daha çok insana ulaşalım" şeklinde bir fikir daha makul
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bence beyaz sprey boya alip yol çizgilerini yaparsaniz motosikletçiler için daha faydali olur.
    Onceki yil Türkiye'ye geldigimde gezdigim yollarin yuzde sekseninde yol çizgisi yoktu.
    Allah'a emanet araba kullandim.

Bu arada foruma Ankara'dan katilan birisi kaliteli ve ince bir espri yapmis ama kendisine bir kaç gundur acaip gicik oldugumdan takdir etmiyorum.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen bel fıtığı bile yazmışlar heryere adamın dikkatini çekiyor o yazılar.Mantıklı.
    o duvarlara yazılan belfıtığı ve numarası beylere özel bi belfıtığı tedavisiymiş diye duydum

gerçi ne kadar doğru bilemem ama gerçeklik payı var gibime geldi
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletleri farketmek farkındalıktan ziyade bireylerin yasalara ve diğer bireylere gösterdiği saygıyla alakalı.
    yani bence ortada bir farketmeme yok, iplememe, ezip geçme var.
    yani bu bir süreç ve zamanla diğer medeni toplum erdemleriyle birlikte yükselecek.

unutmayın, onca çalışmaya rağmen bu memlekette "bel fıtığı" tüm şiddetiyle devam etmekte
    bel fıtığı dediğin öyle bir iki kişinin çabası ile geçmez
    Ne zaman ki Uzakdoğulu turistler bol miktarda gelir,o zaman bel fıtığı çözülür.
    malum bel fıtığı iliklerle bile alakalı

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiili bişeyler yapıp yapmamam önemli değil..... Aklımda kalmış...Önemli olan akıllarda yer etmek...

Yazıları okuyanlar bizler için bişey yapacak mı?... Çok azı... Bizde buna uğraşıyoruz...

Az da olsa farkedilmek...
    abi dün akşam neredeyse tüm İstanbul'u baştan aşağıya dolaştım , can sıkıntısı işte...

ve sulamalar başlamış çimler artık çimlikten istifa edeceklerdi bunları resimleyeceğim sulama bırak motorları araçları bile tehlikeye atıyor...

bende boyama konusunda destek veriyorum artık
    ama resim sanatım iyi değil bu nedenle çiçek , çim ağaç olmayıpta sulama olan yerlere yani asfaltın ıslak yerlerine çimlere basmayınız , çiçekleri kopartmayınız yazmaya karar verdim...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuda bir takım resimleri indirmiştim ama maalesef bilgi işlemimiz arada bir aklına geldikçe kısıtlıyor bizim bilgisayarları, o yünden yükleyemdim. Ama işin özü şu, eğer bu yazılar bu konuda çok yetenekli arkadaşlarımız var onların ellerinden çıktığında çok etkili ve şık olacaktır ama "buraya çöp döken eşşektir, kansızdır" modunda olursa işe yaramaktan öte geçer bize gıcık olur millet. En kısa zamanda örnek resimleri yüklemeye çalışacağım.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Reklam sektöründe çalışan biri olarak bu fikri destekliyorum Aynı insan gün içinde aynı yazıyı 2-3 kere görürse mutlaka hafızasına kazınır.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Çevre ve görüntü kirliliğine sebebiyet vermesi nedeniyle;

Antipatik bulunacak ve olumsuz tepki alınacaktır..

Bu tür uygulamalar ; faydadan ziyade, zarar sağlar..

Ne yapılabilir? Motosiklet federasyonu nezdinde girişimde

bulunarak, köprülere motorlarla ilgili uyarıcı bez afişler asılabilir..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ya arkadaşlar, şimdi nerdeyse her tünele girişte, çıkışta ana yollarda kamera var.
    Bunu köprü vb yerlerde yapacak arkadaşların suratlarıve plakalarının kapalı olması lazım.
    Kamu malına zarar vermekten ceza yirik yaaaw.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:18 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence beyaz sprey boya alip yol çizgilerini yaparsaniz motosikletçiler için daha faydali olur.
    Onceki yil Türkiye'ye geldigimde gezdigim yollarin yuzde sekseninde yol çizgisi yoktu.
    Allah'a emanet araba kullandim.

Bu arada foruma Ankara'dan katilan birisi kaliteli ve ince bir espri yapmis ama kendisine bir kaç gundur acaip gicik oldugumdan takdir etmiyorum.
    Yol çizgisi boyası satılır.
    20 Kg 110 tl ilkay abi :D Beyaz
    130 tl de sarı olan.
    O da sizin gül hatırınız için :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:20 ----------

Bende gece evde basit graffiti şeklinde ''Motosikletleri fark edin'' yazıp yükliyim.

Duvara basit bi şekilde bi motosiklet çizilip yanına bizde varız veya fark edin yazabiliriz.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)