Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eğitim ve çömezlik.

Motovento
    REKLAM ALANI

iyi günler HERKESE ben de en yeni motor sürücü adayıyım.ŞU AN DUNYANIN VE TÜRKİYE NİN EN ÇÖMEZ MOTORSİKLET SÜRÜCÜ ADAYIYIM.motor sınavına kadar motor sürüş eğitimi almak istiyorum. ankara da yaşıyorum. nerelerden sürüş eğitimi alabilirim. bilgisi olanlar lütfen eaglekartal06@hotmail.com a AYRINTILI OLARAK mail atsınlar ya da msn e eklesinler ordan konuşuruz. SAYIN ABİLERİMDEN ABLALARIMDAN KARDEŞLERİMDEN YAŞITLARIMDAN KISACA EN ÇÖMEZ ADAY OLARAK HEPİNİZDEN YARDIM BEKLİYORUM. saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

hoşgeldin.
    çömezliğin fazla sürmez, kaparsın bu işi

slmmm

ilk çömezliim dee bana ilk yardımcı olan kuvvetmıra ve ofelya arkadaslarıma en iç.ten teşekkrülerimi sunuyorum. saolun arkadaslar motor camiasıdnan tanışdıım ilk iki kişi oldunuzz kendimi tebrik ediyorum)) öncelişkle kuvvet mira çok saol verdiğin sayfa çok faydalı oldu yeni olduğum için henüz siteyide çözemedim pek ama zamanla bi iki günee ezberlerim her türlü ))) ikişnci olarak ofelya arkadaş sende saol çöezmim evet hem de şu anda dunyanın ve türkiye mizin en çömez adamıyım ))) ama ne derker bilriisn bilmemek değil öğrenmemk ayıpmış )) bakalım. 30 yasından soraa basladık motor mevzunaa sanırım artık ölene kadar da gider bu yaşa kadar bıraz durulmak gerekyo bilriisniz en azından benım için başkalarını bılemem heralde 20 li yaşlarda baslasaydım motora şu an aranızda emin olun yokdum sizlere taaa yukarılardan bakıp izlerdim heralde )))) şaka bi yana tanrı herkesi korusun motor bu şakaya gelmez gerçi sizler çoookd aha iyi bilriisniz ama nesee )) artık hep berabriz umarım aranıza bi kişi daha geldi benı de kabullenirsiniz umarım. herkese sevgiler saygılar.

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    hayırlı olsun
    merak etme senden acemiler de vardır
    örneğin ben, ben de gayet temiz bir acemiyim
    öğrenicez bakalım başka yolu yok

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hoşgeldin kardeş, Tanışma kısmına da yazarsan seni yakından tanımış oluruz.
    Forumda herkes ad-soyad yazsa daha güzel olacak ama gizemli kalmak daha güzel olsa gerek
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    artık yok...
    hoşgeldin hocam...
    Bu forumdan çok şey öğreneceğine eminim ...
    ''Gerçekler acıdır.Acıtır...''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)