Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 MR

Motovento
    REKLAM ALANI
    viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    1 km'den bile görülebilecek derecede berbat bir cin görünümü.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yakından gördüm..Kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi mondial in getirdiği diğer motorlarla mukayese edilemez boyutta kaliteli..

Eski motorlarıyla kıyaslama yapmadan gidip görüp ondan sonra bir kez daha yorum yapılsa anlaşılır durum..

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    klasik mondia kalitesi... hiç birşeye de benzemiyor üstelik.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    hiç fena görünmüyor ön yargılı olmamak lazım sonuçta türk insanının emegi var az da olsa %100 çinlilerdense bunları tercih edelim ekonomimiz için duyarlılık gösterin

Motosikleti
    Kanuni windy 125 s
    Azıcık insaflı olun ve düşünerek konuşalım bence. Şimdi bu adamlar son 2 sene içinde Türkiye de satış rekorları kırmadı mı ? Kırdı. Peki çok satış ne demek ? Çok para demek. Peki çok para ne demek ? Çok sermaye demek. Sermayesi fazla olan biri napar işi büyütür. Bu adamlarda bence artık öteki marka motorlarla kıyas edilebilecek motor bırakın da yapmaya başlasınlar. Kullanmadan etmeden yok efendim çin, yok çok dandik deniyor. Yaw kardeşim alıp bi sürdün mü? Titreşimini test ettin mi? İvmesine baktın mı ? Bi arkadaş demiş 9bin devirde 14 beygir bu gerçekten harikaa bi değer. Üstelik 2,950 tl de azımsanacak bi rakam deil.Burdan bol keseden atan arkadaşlar motorları görüp kullandıktan snora eminim pişman olacaklardır.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

Bence görüntüsü de çok hoş bunun.

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı KAFsinKAF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Azıcık insaflı olun ve düşünerek konuşalım bence. Şimdi bu adamlar son 2 sene içinde Türkiye de satış rekorları kırmadı mı ? Kırdı. Peki çok satış ne demek ? Çok para demek. Peki çok para ne demek ? Çok sermaye demek. Sermayesi fazla olan biri napar işi büyütür. Bu adamlarda bence artık öteki marka motorlarla kıyas edilebilecek motor bırakın da yapmaya başlasınlar. Kullanmadan etmeden yok efendim çin, yok çok dandik deniyor. Yaw kardeşim alıp bi sürdün mü? Titreşimini test ettin mi? İvmesine baktın mı ? Bi arkadaş demiş 9bin devirde 14 beygir bu gerçekten harikaa bi değer. Üstelik 2,950 tl de azımsanacak bi rakam deil.Burdan bol keseden atan arkadaşlar motorları görüp kullandıktan snora eminim pişman olacaklardır.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 ----------

Bence görüntüsü de çok hoş bunun.
    2005 ten beri rekor kırıyor, internet sitesinde yazıyor
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

Arkadaşlar deneyen yok mu hiç? bizi bilgilendirseler bi zahmet... özellikle titreşim olayını merak ediyorum..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bukadar olmaz valla yabu motormu şimdi

gözlerinizi hafif kısın ve resme yan profilden bakın sanki 4 yaşında bi çoçuğa oğlum motor çiz dersin oda sana böyle bişey çizer işte
    yapma allah aşkına, 2004 ybr'lerden çok daha güzel göründüğü kesin. ayrıca arka çamurluk ve tutamaklarıda çok guzel gorunuyor. kalite olarak bir şey diyemicem tabi malum çin malı olunca insanın aklında hep bir şüphe var.

bayide görürsem bugun gidip bakıcam motora. alacağımdan değil tabi parça kalitesini merak ediyorum
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende yakından gördüm inceledim hatta cep tlf foto çektim ancak int cafe yeterli ara bağlantı olmadığındna atamıyorum.Siyah olan benim daha çok hoşuma gitti turuncunun oturuş pozisyonunu pek beğenmedim ama ikisinin gidon da yakın mesafede yani kolar rahat.Gösterge paneleri güzel daha kaliteli duruyor.Bana boy olarak 185 cm ikiside ufak kaldı gibi geldi sadece turuncu daha yüksek.Terciğim siyah olurdu.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bugün bu motoru görebileceğim bayi ararken tesadüfen bir oto aksesuarcısının önünde rastladım. Sahibi yeni almış henüz 250 km'de falandı ve üzerine bence hiç yakışmamış krom kaplı bir takım koruyucu demirler taktırtmakla meşguldu. Bir de ön ve arkasına polis lambası gibi mavi kırmızı led benzeri şeyler koydurtmuştu. Bence sonradan takılanların hepsi de berbat olmuş ama adam çok heyecanlı olduğundan bir yorum yapmadım. Sonradan takılanlar hariç motora gelirsek, öncelikle simsiyah çok güzel bir motor. Kalın arka lastik harika duruyor, motoru sessiz, adamın söylediğine göre rahatsız edici bir titreşim yokmuş ve de bildiğimiz Mondial motorlarından bariz daha kaliteli. Ayrıca iri ve oturaklı bir motor, göstergeleri de çok hoş, benzin deposu kocaman. Adam yolda bastım bir anda 120 km'ye çıktı diyor ama kafaya takmış vites kutusunu değiştirticem daha hızlı gitsin istiyorum diyordu. Ben de yapma etme yazık olur dedim, hem yeni motoru sıkıştırma diye de uyardım ama pek dinleyeceğe bezemiyor.

Sonuç olarak ön yargılı yorum yapmayın, önce bir gidip görün derim.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    durusu yeter be
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kötü yorum yapanların kaçı acaba mondial kullandı işkembeden sallıyorsunuz Çinliler içinde en iyisi Mondialdir parası olan zaten 4 japona biner parası olmayanda Mondiale
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    250cc lik chooper
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü yorum yapanların kaçı acaba mondial kullandı işkembeden sallıyorsunuz Çinliler içinde en iyisi Mondialdir parası olan zaten 4 japona biner parası olmayanda Mondiale
    Zamanında mondial kullanmış biri olarak kaliteli bir marka olduğunu söyleyemem ama paranız buna yetiyorsa ve boş vaktinizde varsa alınabilir. Tabi sıfır parasına 2. el japonuda bi düşünmek lazım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sen garantiye güvenmicen ben motoru nisanda aldım cup sıfır, periyodik bakıma gidiyorum şak elli lira geçirmeye çalışıyor dedim koy on liralı yağdan bas kaşeyi sonra 500 km sonra daha iyi yağ koy kendin.Parçasımı bozuldu git al toptancıdan al kendin tak yada takma parası ver.Yoksa uğraş dur ben garantiyi fes ettim 6 aylık motor şimdi içim rahat ulan motor kople 100 liraya sıfırlanıyo ama bakım parası servis parası 100 lirayı çoktan aşıyor servislerin alayı hikaye. El becerin varsa hiç uğraşma hemen parçalarını bul tak.
    doğru söylüyorsun birader ben bunu en kısa zamanda satacağım ve hemen birz daha kaliteli bi makine alacağım nerden aldım almaz olaydım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X

ben şu modelin farını beğendim eğer ışıklandırması kuvvetli ise şayet naked model başka bir modelde uygulanabilir (mesela er5 almayı düşünen benim gibi biri için denenebilir ne de olsa mondialin parçaları pahalı değil)
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun birader ben bunu en kısa zamanda satacağım ve hemen birz daha kaliteli bi makine alacağım nerden aldım almaz olaydım
    vaybe motoru aldığın zaman aklıma geldi bir topicde düşencelerini yazmıştın motor hakkında demek siz bir kaç ay kullanıp satıyorsunuz ilk gün çok güzel ikinci gün vay ben satacamda satacam,amcam 2 3 yıl kullandı senin şuan sürdüğün modelin eski versiyonunu hemde tepe tepe hiç bir şey olmadı siz her halde tarlada çapa çektiriyorsunuz motorlara
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Mz gibi duruyor Şu çinmalı muhabetinide bırakın artık lütfen cidden bakarsan motoruna oda sana bakar sorunsuz binen cok kişi var ve motorunu hor kulanıp çin bu motorya nolcak diyip atanda var Cbryide rodajda aanırsan öldürüsün mondialide 2 side motor 2sininde kulanım şartları belli olay sürücüde bitiyor
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Motosikletin gücü çok iyi. 14 beygir gücünde...

Motosikleti
    Kanuni windy 125 s
    Hala inatle eski modellerle bu yeni modelleri kıyaslıyorsunuz.. Ne diyeyim ben size..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)