Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 MR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yakında olacak
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer modellerine kıyasla hoş bence.. ama arkadaşın dediği gibi mondial yani çinli ne kadar iyi olabilirki .
    sen kullandığın motordan memnunmusun

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    mondialin şekil olarak en güzel modeli olmuş, Diğer mondiallere göre iyi bi görüntüsü var.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    mr 250 destro
    aman aman uzak dursun arkadasımda mondıal 150zat vardı gece gunduz arabayla cekmekten bıktım okadarda bakımlı bır motordu bunların sekıllerını guzel yapıyorlar ama kalıte yok hıc ama hıc tavsıye etmem

Motosikleti
    Yakında olacak
    Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman aman uzak dursun arkadasımda mondıal 150zat vardı gece gunduz arabayla cekmekten bıktım okadarda bakımlı bır motordu bunların sekıllerını guzel yapıyorlar ama kalıte yok hıc ama hıc tavsıye etmem
    tepe tepe kullanmıştır,ayrıca mondialin scoterları beş para etmez,en güzel motor tipleri tourıng ve cup,motor bitse bile git yenisini al gittiği yere kadar kullan ucuz zaten her parçası..

Motosikleti
    mr 250 destro
    adidas dostum keske tepe tepe kullansa motor daha 1000kmde basladı arıza yapmaya ne cektık ya motordan ya gel bır bana sor cocuk en sonunda attı motoru bır koseye ugrasmaktan bıktık cunku

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel motor..Tabi şekil olarak....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

butceye gore degerlendırılme yapılmalı.ama yınede çin malına asla guvenmem
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer modellerine kıyasla hoş bence.. ama arkadaşın dediği gibi mondial yani çinli ne kadar iyi olabilirki .
    Bu yeni modelleri diğerlerinden farklı gibi... görmeden kullanmadan yorum yapmamak lazım... Sanırım bu model de MC gibi balance shaft yani titreşim olayı çözülmüş gibi duruyor tabi dediğim gibi kullanıp görmek lazım... zaten teknik özelliklere bakarsak aynı motoru kullanmışlar.. yedek parça açısından avantaj olarak görülebilir... Bana göre bu sınıfta rakiplerine göre çok iddialı bu model komple siyah hoş olmuş...

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    ya bu çin malı muhabbetinin herkes aklına koysun artık hepsi çin adamlar dünyaya hükmediyor mesela yamaha - honda siz bunları japon mu sanıyorsunuz kesinlikle aldanmayın adamlar yazmışlar her tarafına japan sonra bir daha japon malı olmus eskiden di o japon olayı
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Binilir alınırda neden alınmasın..
    Eğer bakımını düzenli yaparsan binilir..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teknik veriler doğruysa .

10,5 kw - 9000 dd yani 9 bin devirde 14 beygir güç üretiyor bu değer bence çok iyi.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Yakında olacak
    arkadaşlar bir kaç gün önce amcamın işyerinden bir kişi bana yeni motor olan mg deluxe tan alacam dedi titreşim yok muş onun söylediğine göre bayideki satıcı mı söyledi bilemem ama bence bu yeni modellerde titreşim olayı yok gibime geliyor

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    tipsiz........

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bu motorlarda tıtreşim olur olmaz dıyen yalan söyler mondıal motosıkletlerının içinde scoterler da bazı modeller oldukça problemli fakat unutmayın 1800 tl ye scoter alıyorsunuz ve parcaları cok uygun ama alan arkadaş altında burgman varmış gıbı yada vıtesli bır motosıklet varmış gıbı ku7llanıyorlar eksoz larını acıyorlar ara gazları verıyorlar ama ben görüyorumki bazı arkadaşlarımda sorunsuz kullanıyor şimdi kalıte marka her zaman ön planda olmalı ve hepimiz de bunu isterız yamahanın bws yenımodeli 5900 hadi alın kullanın parca lazım olduğunda ne kadar harcayacaksınız ve bu motosıkletı gecişler cc değiştırmeler gıbı sebepler olduğundan kaç sene kullanacaksınız emınım mondıal yada başka bır marka aldığınız kadar kullanacaksınız yanı bana sorarsanız çinli modellerın vıtesli gurupları iş yapar düzgün kullanırsanız ben 4 yıldır sorunsuz kullanıyorum bır cok yerde gezdiğim halde sorun cıkarmadı .ismıne bakarsanız pıonner emınım kımse almaz ve tavsıye etmez

Motosikleti
    HENÜZ YOK
    Mondialin bu modeli her ne kadar zevkler ve renkler tartışılsada,motorunu süsliyeyim derken ucubeye çevirenler için bir son nokta olmuş ...Bundan daha farklı ve dikkat çekici bir hale sokuamaz artık. zaten çok acaip bir tarz olmuş.Sanki birisi motoru bir gece kapının önünden alıp custom atölyesinde yeniden montajlamış gibi.Hoş olmuş.
    Ayrıca bir arkadaşımız mondialin bayi toplantısındaki yeni modellerin resmini koymuştu sanırım orjinal markalarındakiler kadar olmasada imitasyon yeni mondialler kesesi kısıtlı kullanıcıların yüzünü güldürecek.Belkide herkez scooter yerine touring motorla gezicek.Ve sanıyorum ki ,bu yeni modeller diğer büyük markalarıda fiyat konusunda yeniliklere itecek.Belkide yanılıyorumdur birde bu açıdan düşünmek lazım.
    zorbey

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    mr mi çekiyor bu modeller
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kullandığın motordan memnunmusun
    fiyatına göre beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor. Ayrıca yedek parçası bol ve ucuz. yani memnunum ?
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    on numara motor kim ne derse desin parça ve kalite bakımından MONDİAL ALACAKSIN HATALILARI ÇIKMIYORMU EVET ÇIKIYOR BU OLAY HER MOTOR MARKASAINDA OLUYOR
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bukadar olmaz valla yabu motormu şimdi

gözlerinizi hafif kısın ve resme yan profilden bakın sanki 4 yaşında bi çoçuğa oğlum motor çiz dersin oda sana böyle bişey çizer işte

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)