Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Türk Malı Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etmeyin yakında seri üretime geçiyorlar :D

rekabetin olmadığı ortamda bu fiyatlar bence çokta yüksek değil bu firmaya bir rakip olsa bir başka türk üretici tasarlayıcı firma olsa bak ozaman fiyatlar nasıl düşüyor

ama kimse bu adamın yaptını yapmaya cesaret edemiyor

bu gün bir bisiklet yap desek kaynak atmayı bilmeyen adamlar TT'nin yaptığı işi küçümseyince gülümsüyorum
    ben tornacıyım arkadaşım 50 tl ye üretilebilecek açık hava filtresi kitini kızıltopraktaki tt de 750 dolar olarak görünce ben de alan kişilere gülümsüyorum. ankara ostim diye bir yer var bilmem bilirmisin orta doğunun en büyük sanayisi, adam yurt dışından getiriyor makinayı bizde kopyalayıp gönderiyoruz avusturya amerika dubayi vs vs ama üzerine türk malı diyede yazmıyoruz senin dışardan aldığın aksesuarları ben kendim onda bir fiyatına imal ediyorum. biz yanlış bir şey söylemiyoruz ki %100 türk malı her kesim ve bütçeye uygun yapsın diyoruz 50 tl lik parçayı 750 dolara satmasın diyoruz kaynak işine gelince kuyruktaki adamların araya kaynak yapmıyoruz. gazaltından tig kaynağına elektrod kaynağından sarı kaynağına kadar yapıyoruz ve gülümsüyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tornacıyım arkadaşım 50 tl ye üretilebilecek açık hava filtresi kitini kızıltopraktaki tt de 750 dolar olarak görünce ben de alan kişilere gülümsüyorum. ankara ostim diye bir yer var bilmem bilirmisin orta doğunun en büyük sanayisi, adam yurt dışından getiriyor makinayı bizde kopyalayıp gönderiyoruz avusturya amerika dubayi vs vs ama üzerine türk malı diyede yazmıyoruz senin dışardan aldığın aksesuarları ben kendim onda bir fiyatına imal ediyorum. biz yanlış bir şey söylemiyoruz ki %100 türk malı her kesim ve bütçeye uygun yapsın diyoruz 50 tl lik parçayı 750 dolara satmasın diyoruz kaynak işine gelince kuyruktaki adamların araya kaynak yapmıyoruz. gazaltından tig kaynağına elektrod kaynağından sarı kaynağına kadar yapıyoruz ve gülümsüyoruz
    usta istanbul içindeysen bana yakınsan yanına geliyim staj yapmak için :D

bende bundan bahsediyordum evet pahalı parça satıyor pahalı üretim yapıyor ama alıcısını buluyor ya biz çok biliyoruz yada alan adamın çok parası var bende bunu düşünüyorum...

işte kaynak yapmaktan gözlerim şiştiği zaman kendime soruyorum ben mi yanlış yapıyorum yoksa başkaları doğuştan mı şans'lı

keşke %100 türk motorsikleti %100 türk arabası olsa

cesaret yok
    ufukk bunu beğendi.
    --------Efsaneler Ölmez Sadece Şekil Değiştirir 1985-2000 2013-20..--------
    JeT KaMiL'in OĞLU

Motosikleti
    kymco venox
    alıcısı kim kardeşim beyazıt öztürk mü kenan doğulumu onur tahincioğlumu adam tellioğullarından gelme, oğulları gitmiş telli kalmış para var eee varsa elini taşın altına koysun bi zahmet, türk malı diyorsun satarken, ama motoru dışardan deyince bi aaaaaaaaaa demiyormusunuz . ama bence sadece motoru üretseydi ben daha çok gurur duyardım atıyorum bmw honda motosikletlerinde türk motor bloğunu kullanıyor derdim yine de gurur duyuyorum ama işte ben tatlı yaptım şekerini koymadım gibi oluyor[COLOR="Silver"]

bu arada istanbul da değilim ankara dayım ostim organize

Motosikleti
    henüz yok
    adamın ar-ge si ne ki abi koskoca BMW kendi argesini brakıcak TT nin 10 yılda yakalamış olduğu teknoloji ile ürettiyi motor'u kullanıcak :D

alıcısı kim diyorsunda biz burda bunları tartışırken adam amerikada film çekimlerinde purosunu içsin :D

parası olan alıyor abi adam ne zorluklar aşmış yapmış bende saygı duyuyorum

Motosikleti
    kymco venox
    iş özel olduğu zaman yapılıyor haberlerde adam izmir deydi heralde replika ferrari lamborgini yapıyor bizim burda tank yapıyorlar kazanda tai var insansız uçak yapıyorlar aselsan ona keza neler yapıyor türk traktör yurt dışına ihrac ediyor yani memleketimde yapılmayacak şey yok kayseride adam kendi motor bloğunu üretti ,illa tek başına yapacak diye bir şey yok o bloğu daha estetik bir hale getir kullan, ama hobi amaçlı bu işe gönül vermiş birisi ,amerikada var böyle videolarda amerikan chopper , jassie james gibi kendi ürettiginden zevk alan adamlar türkiyede jassie james marka motor kimde var ,kim biliyor kaç kişi biliyor tt de böyle, bu adamların yaptıkları motorlarla tt motorlarını yanyana koy şu motor tt diye ayıramazsın vs vs..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)