Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

En Önemli Konulardan Biri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Forumda rahatsız olduğum bir konuyu belirtmek istiyorum.

Forumda uzun süreli bulunan arkadaşlarımız var ve bunların hepsi bu forumda nereye konu açarlarsa açsınlar hemen cevap alabiliyorlar.

Ben yeni üye olarak foruma toplam 10 tane konu açtım.Açılan konunun okunma sayısı 100'ü geçiyor fakat cevap veren yardım eden kimse yok.Bir kişi yardım ediyorsa 1 tane cevap yazıyor biz cevabına karşılık yorum yapıyoruz ama bize geri dönüşü olmuyor.Açtığım konulara 2 hafta sonra cevap yazılıyor.

Forumun sürekliliği sağlanmıyor arkadaşlar.

Konu benle yada başka biriyle ilgili değil.Ben kendimden yola çıkarak yorum yaptım.Bir arkadaşım konu açmış hiç birinden cevap alamamış diğer motosiklet forumlarına da açmış aynı konuyu onlarda da cevap yok.

Çoğumuz konulara cevap verilemediğinden geri dönüş sağlanamadığından şikayetçi.Bundan ben de şikayetçiyim.Biraz daha baktığımız konularda yardımcı olursak bildiklerimizi paylaşırsak forumda sürekliliği sağlayabiliriz.

Benim düşüncelerim bunlar benle aynı kanıda olan da vardır bana karşı çıkanda vardır eminim ama çoğu yerde görüyorum forumu geziyorum arkadaşlar tam bir yardım alamamakta.Belli başlı konular var bakılan takip edilen.Bunlara dikkat ettiyseniz görebilmişsinizdir.

Herşey için size teşekkür ediyorum.Polemik amacıyla açılmış bir konu değildir.Sadece forumda sürekliliği sağlamak ve herkese yardımcı olabilmek amacıyla açılmış bir konudur.

Saygılarımla Mehmet Burak ASLAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bilgisi olan varsa zaten yazacaktır, inan sana kastımız yok.
    bazı konuların popüler olması ilgi çekici veya keyifli olmasıyla alakalı.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    .
    benim yazdigim da son yazi mi olur dersin bRkq35 ?? umarim olmaz!

anladim ne demek istedigini ancak her kisi foruma girince sanirim hepimiz gibi hemen aklindaki merak uyandiran konulara tikliyor,,eski uyelerin hepsinin de olusmus gruplari cogunlukla ayni motorlari kullananlardan tanidik oldugundan olabilir,,artniyet oldugunu sanmiyorum ama haklisin da..zamanla oturur ama,mesela ben de yeniyim..henuz motorum yok,onun icin de her yaziyi her basligi geziyorum,,,yorumlara bakiyorum,ve daha cok dolasiyorum macburen...

neyse kendine iyi bak usta..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Kardeşim yanlış anlama,senin açtığın konular hep kısır konular.

Yani sen sorularında 3 kuruşa 5 köfte olmazmı tarzında sormuşsun,cevap olarak sana hayır,3 kuruşuşa bu kadar köfte olur türünde cevaplar gelmiş.

Şimdi sende burda uzun yıllar kaldıktan sonra bu ve buna benzer sorulardan artık gına geçireceksin ve daha matrak ve daha net sorulan ve cözümü mutlak olan sorulara cevap yazmaya başlıcaksın.

Umarım nedemek istediğimi anlatabilmişimdir
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben de yeniyken çok birkaç başlık açmıştım ama seninki gibi bir duruma düşmedim, sağolsun forumdaki arkadaşlar hep yardımcı oldular, sen bir dizi şanssızlık yaşamışsındır, bir daha olmaz umarım...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Yeni üyelere ,yeni oldukları için kasti cevap vermeme gibi bir durum olacağını sanmıyorum .Fakat genelllikle yeni üye, daha önce defalarca sorulmuş ve cevabı da defalarca verilmiş soruları sorduğundan olacak fazla bir cevapla karşılaşmıyor.En azından benim tahminim öyle....
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kardeş o biraz da senin açtığın konuyla alakalı demekki açtığın konu sana göre muhteşem olabilir belki ama burdaki çoğu insanı enterese etmiyor demektir bir de olaya bu yönüyle bak
    (hele açtığın konuların liklerini ver bakim merak ettim seni bu kadar içerlendirecek konuları)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    1-Üye profilindeki nick'e sol tıkla.

2-Açık profil bilgileri.

3-Açılan pencerede istatistik yazan yere tıkla.

4-Üyeye ait bütün konular.

hepsi bu
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni üyelere ,yeni oldukları için kasti cevap vermeme gibi bir durum olacağını sanmıyorum .Fakat genelllikle yeni üye, daha önce defalarca sorulmuş ve cevabı da defalarca verilmiş soruları sorduğundan olacak fazla bir cevapla karşılaşmıyor.En azından benim tahminim öyle....
    Katılıyorum, aynı sorulara cevap vermek 1-2-3 derken artık insanlar sıkılıyor aynı sorulara cevap verilmiyor.

Bu tip bir başlık açmak yerine mevcut açılmış başlıklara verilen cevapları inceleyerek kendinizi geliştirseniz daha güzel olmazmıydı ?

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş o biraz da senin açtığın konuyla alakalı demekki açtığın konu sana göre muhteşem olabilir belki ama burdaki çoğu insanı enterese etmiyor demektir bir de olaya bu yönüyle bak
    (hele açtığın konuların liklerini ver bakim merak ettim seni bu kadar içerlendirecek konuları)
    http://www.motosiklet.net/forum/sear...archid=2012775
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    .
    bu arada usta baya cevap aldin daha 2 saat olmadan,buna ne dersin...boyle gider insallah!!ben sana dedim dimi ! demek ki neymis SANSASYON! SIKAYET! ELESTIRI! ise yararmis.
    isin sakasi senin iyi niyetinden bi suphem yok ,senin de kimseninkinden olmasin...iyi geceler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

simdi de Mehmet kardes gelmezmis 2 hafta ,biz de doldurduk sayfayi ama....

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Burak, herşeyden önce bu konuyu düzgün bir Türkçe ile açtığın için teşekkürü hakediyorsun.

Meramını gayet seviyeli bir şekilde, kırıcı olmadan anlatmaya çalışman, burada bir derdine dikkat çekmeye çalışman, bu forumu sevdiğini ve bazı konularda umut bağladığını belli ediyor. Merak etme, buradaki tüm dostlarımızdan gerekli desteği her zaman göreceksin.

Senin sorunun, birbirine ne benzer konular açman ve cevap alma konusunda acele etmen. Ben 4 yıllık üyeyim senin kadar soru sormamışım. Sorduğum soruları da her zaman o konu ile ilgili topiklerde sormuş ve mutlaka tatmin edici cevaplar almışımdır.

Sorularını bir başlık açarak soracaksan, bunun biraz özelliği ve başkalarını da ilgilendirir tarafları olmalı. Biz bu forumda "lastiğim patladı" diye konu açan arkadaşlar da gördük mesela.

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Bak işte biz kaç sayfa yazdık,kendisi bir cevap bile yazmadı...Hadi buyur burdan yak

Motosikleti
    NX 400
    Nasıl olsa okuyacak abisi

Bu sefer açtığı konuda bir özgünlük var ve cevap alıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak, herşeyden önce bu konuyu düzgün bir Türkçe ile açtığın için teşekkürü hakediyorsun.

Meramını gayet seviyeli bir şekilde, kırıcı olmadan anlatmaya çalışman, burada bir derdine dikkat çekmeye çalışman, bu forumu sevdiğini ve bazı konularda umut bağladığını belli ediyor. Merak etme, buradaki tüm dostlarımızdan gerekli desteği her zaman göreceksin.

Senin sorunun, birbirine ne benzer konular açman ve cevap alma konusunda acele etmen. Ben 4 yıllık üyeyim senin kadar soru sormamışım. Sorduğum soruları da her zaman o konu ile ilgili topiklerde sormuş ve mutlaka tatmin edici cevaplar almışımdır.

Sorularını bir başlık açarak soracaksan, bunun biraz özelliği ve başkalarını da ilgilendirir tarafları olmalı. Biz bu forumda "lastiğim patladı" diye konu açan arkadaşlar da gördük mesela.

Cevap alamadığım için bu kadar çok konuyu uplamış olmayayım ?

En azından kendi açımdan böyle düşünüyorum

Bazı arkadaşlarımın açtıkları konulara dikkat ediyorum sordukları sorulara cevap alamıyor.Hatta bir konuma cevap veren arkadaş bunu dile getirdi.'Lanet olsun konulara zamanında cevap veremiyoruz' diye bir cümle kullandı kendi sorunlarımdan çok hepimizin adına konuştum ben burada cevap alamayan arkadaşlarımız çok.Konuyu açıp 1 gün bekledikten sonra altına cevap verecek yokmu yazılı olan bir çok konu var dikkat ederseniz.

Ben direk kendi açımdan girmedim ama arkadaşlarım direk benim açımdan girmiş olaya.

Ben tek düzgün motosiklet forumu burayı gördüğüm için aynı konudan cevap alana kadar 10 tane daha konu açıyorum.Çünkü etrafımda yardım edebilecek biri yok tek kaynak burayı gördüğüm için cevap alamamak beni bir o kadar çok üzmekte.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:10 ----------

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak işte biz kaç sayfa yazdık,kendisi bir cevap bile yazmadı...Hadi buyur burdan yak
    Benden er geç cevap gelir arkadaşım (: sadece televizyon izlediğim için cevap atamadım.Forumun düzenli takipçilerinden biriyim.

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    forum raconunu kavradigin zaman sana da dank edecektir, cok takma kafaya bence. gördügüm kadariyla henüz amatör forumcusun.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Motosikleti
    NX 400
    Yazılanları sakin kafa ile oku ve anlamaya çalış. Tam anlamış görünmüyorsun. En azından bu konuya gelen cevaplar, burada senin umursanmaman gibi bir durum olmadığını gösteriyor. Tüm arkadaşalra olduğu gibi sana da değer veriliyor ki bu saatte sana cevap yazılıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:15 ----------

Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum raconunu kavradigin zaman sana da dank edecektir, cok takma kafaya bence. gördügüm kadariyla henüz amatör forumcusun.
    Ahhaaa Bizi anlamadın ama belki bunu anladın bak şimdi, değil mi?
    Sıkma canını, katılıma devam et sen.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.frmtr.com'da Knight Online bölümünün moderatörlüğünü yapmış olmam amatör forumcu olduğumu gösterirmi bilmiyorum.

Belki benim bulunduğum forum kalabalık olduğu için tanındığım için orada istediğim gibi konuyu açıp cevap aldığım için biraz aceleci olabilirim.Gerçek hayatımda da böyle biriyim acele cavap isterim.Fakat burda konuya bakan çok cevap atan yok benden ondan yana yakınıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

[QUOTE=Levsy;2124458]Yazılanları sakin kafa ile oku ve anlamaya çalış. Tam anlamış görünmüyorsun. En azından bu konuya gelen cevaplar, burada senin umursanmaman gibi bir durum olmadığını gösteriyor. Tüm arkadaşalra olduğu gibi sana da değer veriliyor ki bu saatte sana cevap yazılıyor.[COLOR="Silver"]

Tam olarak anladığımı düşünüyorum.Değer konusunda problemim yok konu çok sayıda okunuyor ama cevap yok ondan yakınıyorum kendimi anlatabildim umarım.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende sorunları konu açarak değil okuyarak çözmeye çalış.....birazda öyle dene.....

her konu açtığında herkezin cevap vermesi lazım değilki yani..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Forumda eski uye olmak, bilge adam olmakla ayni anlama gelmiyor.
    Ornegin ben forumda baya eskiyim.
    Ama senin açtigin konular hakkinda en ufak bir fikrim bile yok.
    Asya adinda bir motosiklet hayatim boyunca görmedim.
    Ama asya kitasini sor sabaha kadar yazayim.

Vize islemleri hakkinda da en ufak bir fikrim yok,çünkü Türkiye'de yasamiyorum.

Hangi motoru alacagin konusunda fikrim var tabi ama herhalde bin defa yazdim.

Ayni sorulara ayni cevaplari tekrar tekrar yazmak bir zaman sonra insani forumdan sogutuyor.
    Yeni gelen arkadaslarin sorduklari sorularin cevaplari neredeyse yuzde yuz oraninda verilmistir.
    Fakat arastirip okuma zahmetine katlanmaktansa yeni konu açip isin kolayina kaçiyorlar.
    Eh biz de zahmet etmeyip cevap yazmiyoruz.
    Daha once onlarca defa cevaplanmis konular çunku.

Bazen bildiklerimi aktarabilecegim konulara girip okuyorum.
    Bakiyorum bir baska arkadasimiz son derece guzel açiklamis.
    O konuya bisey yazmama gerek kalmamis.
    Transit geçiyorum.
    Zaman harcamaya gerek yok çunku, dogru cevap verilmis.
    Ama dogruya itiraz olursa, yanlista israr edilen konular olursa, dogruyu yazan arkadasa destek olmak için fikirlerimi ya da bildiklerimi paylasiyorum.

Fakat bunlarin disinda bir nedenim daha var.
    Saçma sapan MSN Türkçe'si ile yazilmis hiç bir konuya cevap yazmiyorum.
    Yanlislikla girmissem bile okuma zahmetine bile katlanmadan konuyu terk ediyorum.
    Kendi dilini okuyup yazamayan adama benim verecegim cevap bir ise yaramaz....

Sen de bu kadar guzel bir dil kullanip, meramini anlatmasaydin, burada da isim olmazdi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    seviliyorsun, her şeyden önce insansın, insanımızsın...
    değer veriliyorsun, ki buradasın diye yanındayız...sık sorulan sorular yormuş olmalı hepimizi, zaten genel cevaplar da bunlar....

aceleci olma, zaman her şeyi çözer. motosikletçi olacaksan hızlı karar vermelisin ama önce o hızda karar almak için tecrübe kazanmış olmalısın. öğrenmenin vakti ve zamanı yok
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)