Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir sulama faciası daha...

Motovento
    REKLAM ALANI
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Yıldızbakkal'dan Fenerbahçe stadına giden cadde üzerinde daima sulama vardır. Dikkatinize..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Dün akşam üstü Beyler beyi sapağıyla Nakkaştepe sapağına arasıdaki çimleri suluyorlar yol su içinde.
    Fıskiyeleri ayarlayan vatandaşa ne olur şu su yola akmasın bak birçok arkadaşımız motosikletle kayarak ya öldü yada sakatlandı dedim.
    Verdiği cevap zaten burda hız yapılmaz o yüzden birşey olmaz oldu.
    Şimdi belediyeyemi ihaleyi alanamı taşeronamı derdini anlatırsın.
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yolu sulamaktaki amac nedir?
    Yok kardeş keşke yolu sulasalar. Hatta yıkasalar toz toprak kir falan hiçbirşey kalmasa... Bu sulama yol kenarındaki yeşil alanlara yapılıyor. Eğer otomatik sistemse zaten atıyor yolada, eğer hortumla suluyolarsa suyla beraber toprakta geliyor bazen yola, yetmezmiş gibi bide asfalttaki toz toprak çıkıyor hooop buz pisti...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:27 ----------

Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam üstü Beyler beyi sapağıyla Nakkaştepe sapağına arasıdaki çimleri suluyorlar yol su içinde.
    Fıskiyeleri ayarlayan vatandaşa ne olur şu su yola akmasın bak birçok arkadaşımız motosikletle kayarak ya öldü yada sakatlandı dedim.
    Verdiği cevap zaten burda hız yapılmaz o yüzden birşey olmaz oldu.
    Şimdi belediyeyemi ihaleyi alanamı taşeronamı derdini anlatırsın.
    Bu ülkede kime ne anlatsan hep bir alt kademeyi işaret ediyorlar zaten. Çok değil bizim evin önünde bağlarbaşında bile bir park suluyorlar aklın şaşar. Yenimahalleye doğru akıyor sular... Adamların umrunda değil ki dayıyo hortumu başka bişe yok..

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Apachee62 merhaba, motor kültürü olmayan bir taşeron firma veya belediye çalışanları yapıyor bu şekilde,
    Benim olduğum yerde ellerinden geldiğince suyu az şekilde yola akıtmaya çalışıyorlar. Bi kaç kez bu yüzden ölümler meydana geldi. Tabi ölümler olmasa burda da devam edecekler yolu da yıkamaya. Gönül ister ki hiç olmasın, Kimsenin yüreği yanmasın. Ama cahil cüheyla insanlar sayesinde kaybediyoruz arkadaşlarımızı.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kardeş keşke yolu sulasalar. Hatta yıkasalar toz toprak kir falan hiçbirşey kalmasa... Bu sulama yol kenarındaki yeşil alanlara yapılıyor. Eğer otomatik sistemse zaten atıyor yolada, eğer hortumla suluyolarsa suyla beraber toprakta geliyor bazen yola, yetmezmiş gibi bide asfalttaki toz toprak çıkıyor hooop buz pisti...[COLOR="Silver"]

:
    burda hic yol kenarlarindaki cimleri sulayan insanlar gormedim sanirim toprak altinda bi sulama sistemi var.yollardada toz toprak gormek imkansiz haftada iki kere makinalarla yollari yikiyorlar yollar tertemiz oluyor,tek sikayetim su kucuk taslar dizilerek yapilmis yollar.
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)