Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Herkes Bu Konuya Yaptiği Kazalari , çarpmalari Ya Da Trafikte Yaşadiği Ani

Motovento
    REKLAM ALANI
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    ARKADAŞLAR HERKES BU KONUYA YAPTIĞI KAZALARI , ÇARPMALARI YA DA TRAFİKTE YAŞADIĞI ANILARINI ANLATSIN!
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    10_uR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cardosoben bu güne kadar 1 kere kaza yaptım onda da bende bişey yoktu, motor biraz hasar gördü...Trafikte yaşadığı anıları anlatsın demişsin ben eğer başlarsam bitmez...herkesinde aynıdır sanırım
    DURUŞUNA KIZLAR, GİDİŞİNE YOLLAR HAYRAN !!!!!!!!!!!!!

\"AYAR İYİMİ\"

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Bu gün akşam karataş dönüşü racingci bir arkadaşımız kaza yaptı neyseki koruma elbisesi olduğu için sadece ayak bileği kırıldı ufak tefek sıyırıklarla atlattı.Allah tüm motor camiamızı kazadan korusun
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun o arkadaşa ve diğer tüm kaza yapanlara.. Ben anlatayım, alışveriş yapmıştım, gidona astım torbayı.. Gerçi torba fazla ağır deildi, yolumda fazla uzak deil. Neyse kırmızı ışıkta durmuşuz önümde okul minibüsü.. Ben frene basıp gazı açıp kapıyorum (motor scooter oldugu icin vites yok), elimi gazdan çekmeye çalıştım nasıl tuttuysam artık, eldiven bırakmadı gazcığı birden atak yaptı makine. ön camurluk çatladı :D allahtan fazla birşey yok..

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bende 1 kere yaşadım....100km ile çukura girdim.Ondada jant ayrıldı....Ama Allahtan moturum Hussar ve lastik ebatı büyük...Eğer bi Beat100 veya Haojin scooterla girseydim (lastikleri küçük olduğu için)...Çok kötü yaralarnırdım
    0 Rh (+)
    06 - 09

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    ben 14 yaşında babam dükkandan gidince eski honda kinetic ile gezerdim 15 dakika turlardım herkeste beni bilir babama ispiyonlamazlardı ama birgün pek bilmediğim için ön frene sert basmanın tehlikeli olduğunu o güne kadar kawrayamamıştım hele hele viraj dönerken ön frene basmanın ne kadar feci olduğnu bilmiyordum birgün sürat yapayım dedim 60km sürata çıktım arka freni sıktım duramadım ön frene bastım ve yerde sürüklendim o zaman sağ kolum kırıldı heryerim yüzülmüştü o günden sonra babam senin bu motor sevdandan çekeceğimiz war dedi ve elinde sonunda bir haojin as125 aldırdım biniyorum yine düşsem yine binerim heralde bu sevda ölünce bitecek ama öünceye kadarda inşallah kötü kaza yaşamam en önemlisi sakat falan kalmamak gerisi tınlamazda .......

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    motoru ilk aldığımda ağustosta bi kaza yaşamıştım ve mondial mct250 topiğinde anlatmıştım, şimdi tekrar anlatmaktansa o zamanki anlatımı copy paste yapıyorum....
    '' arkadaşlar dün göztepeden çıktım avcılara gidiyordum
    saat öğle 12 falandı merteri geçtikten sonra e5 te sol
    şeritle orta şerit arasında 70-80 km hızla gidiyordum
    ne oldu anlamadım ve birden yerde taklalar attığımın
    farkına vardım ayaga kalkmaya çalıştıkça daha yukarılara
    zıplayarak taklalara devam... sonra taklalar bittiği gibi
    hemen orta şeritte ayağa kalktım bi araba bana çarpmamak
    için ani frenle durdu 80-90km hızla akan trafik aniden durdu
    arkama döndüm baktım motor sola yatmış halen sürükleniyor,
    millet bana ceset gözüyle bakıyorlardı çok vahim bi durumda
    olduğumun farkına vardım döndüm motora doğru yürümeye
    başladım yürürken yanıma gelen arabalar hasteneye götürelim,
    birşeyin varmı?, ambulans çağıralımmı? gibi sorular sordular,
    motorun yanına ulaştım iki arabadan insanlar ve bi otobüs
    şöförüyle yolculardan birkaçı indi ve beraber motoru kaldırdık
    emniyet şeridine çektik sonra yardım tekliflerini reddettikten
    sonra millet dağıldı ve trafik akmaya devam etti, yalnız başıma
    kalınca üzerime baktım, korumam yoktu sadece kask ve kışlık
    deri bi mont vardı, kaskta darbeler montta birkaç yırtık ve ezik
    vardı bende ise mucize eseri allahıma şükür hiç birşey yoktu,
    mont olmasına rağmen dirseklerimde biraz sıyrık sağ el bileğimde
    çok az ağrı(sonra ağrı arttı ve şimdi alçıda) ve belimle sağ bacağımın
    birleştiği noktada biraz sızı vardı, vay anasını nasıl kurtuldum diye
    bi yandan allaha şükür ederken bi yandanda nasıl olduda düştüm
    diye düşünürken arkadaşımı aradım, geldi motoru benzinciye çektik
    sonra hastane ye götürdü beni ayaktaydım ve görünürde bi sorun
    yoktu ama iç kanama falan için bi takım kontrol ve röntgen çekildi
    en sonunda yok bişey deyip sağ elimi yarı alçıya aldılar 1 hafta sonra
    çıkar dediler ben yarına kalmaz çıkarırım ağrı kalmadı sayılır, şimdi
    kasktaki ve monttaki darbelere bakıyorumda allah korumuş diyorum
    ve sakın kasksız yola çıkmayın, ben yerde o kadar sürüklenerek
    taklalar atan birini görseydim kesin 3 4 yeri kırılır diye düşünürdüm,
    haaa motoramı ne oldu hasteneden sonra arkadaşla geldik ve
    arkadaş motoru avcılara kadar sürerek getirdi ve şimdi onla
    uğraşacak keyfim yok otoparkta ilgi bekliyor, devriyajın demiri
    ve arka çanta koruma demirinin üzerinde sürüklendiği için demirlerin
    oval kısmı düzleşti dikkatli bakmadıkça farkedilmiyor ve ya direksiyon
    sola egrildi yada teker sağa eğrildi direksiyonu sola doğru tutarak
    sürülüyor, korkum geçsin şu alçıyı çıkarayım servise götürecem...
    yarın ufak hasar fotolarını eklerim... ha bide sol ön sinyalin sarı camı
    kırıldı ama sinyal hala çalışıyor... ayrıca kaskım motoru alırken verdikleri
    ucuz tam kapalı dandik birşeydi ama işe yaradı...''
    şimdi kazanın etkisini unuttum rahat rahat sürüyorum ama ara sıra ya düşersem diye korktuğumdan dolayı gittim tüm korumalarımı aldım, ilk seferde Allah korudu şanslıydım... herkese kazasız sürüşler diliyorum...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

hido720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250
    bir tane de benden(Allah çoğaltmasın) birgün trafikte ilerliyorum önümde aniden bir 520i bmw marka otomobil durdu ben arka frene yüklendim baktım durmuyo öne bastım son anda vurdum ama motoru yıkmadım adam arabadan inerken sinyal verdi sonra anlaştık benim motorda hiç bişey yoktu bmw nin tamponun boyası kalkmış

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam ben mondial 110ft ile 15 gün içinde iki kere kaza yaptım. birinde ana caddede sağ şeritte gidrken sol karşı çaprazdan ters yönde bir lada vega çıktı karşıma ben de ya bodoslama çarpacaktım ya da motoru yatırıp arabanın altına yollayacaktım. ikincisini yaptım. adam arabadan çıktı ben o sırada arabanın altından motoru çıkartıyorum bana hızlı geliyorsun diye bağırdı ben de adama bir yandan gülüyorum bir yandan da yolu gösteriyorum bir polis arabası geldi ve adamı baya fırçaladı şikeyetçi olmadım olsam götüreceklerdi.
    ikinci kazam yağmurlu bir havada birden bire önüme kıran ve beim önümdeki araçla güvenli mesafemi ihlal eden bir şöför yüzünden oldu. frene bastım ve motor üzerime devrildi basmasaydım arabaya girecektim arkadan . sağda solda kaçış yeri de yoktu. millet resmen mayın gibi geziyor trafikte.

distinto verilmiş sadakan varmış. allah korumuş.

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    herkese geçmis olsun herkese kazasız sürüşler diliyorum
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

musty__89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bend ebu yaz atv aeon 180 le kaza yaptım pek te onem lı deıl ama kotu seyler olabılrdı kız arkıma ver dım ben de arkasın da oturuodum bı anda anlamdım galba bı cukar agırdık yada taşa fln carptıık bı an da motorun dengesı bozuldu kız arkım atv de fırladı ben de gerı e uctum ama dusmedım hemen dıreksıonu toparlamaya calıstım ama park eden bı mercedes e200 (eskı kasa) ya carptım ama tam lastıe geldı ve bısey olmadı arabanın sahıbı geldı ozur dıledık arabay fln baktı ııkı atv kucuk tu sadece lastııe carptık ama kız arkımın bacaıı yarılmıstı

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bu yaz Mondial 125 scooter ile gece yolda giderken sulama oldugunu fark ettim hizi mi dusurdum motor kaymasin diye. Sulama alanini gectim hizlaniyim dememe kalmadan motor altimdan so surat firladi. Yaklasik 5 mt yerde suruklendim onumden de motor gidiyor. Hic bir seyden korkmadim da arkamdan gelen arabanin duramiyip uzerime cikabieceginden kortum en cok. Ben deki hasar motordan cok oldu.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bende gecen mayıs ayı sonunda babamla beraber gıdıyordum motosıklette. kavsaktan sola donduk sol serıtte hızlanmaya yenı baslıyodukki yaklasık 60 km hızdayken arabanın bırısı sag serıtten bırden ustumuze kırdı o anda tam hasss dedıgımı hatırlıorum babama sarılmaya calıstım ama olmadı bır anda fırladım yaklasık 15 mt ılerı ınıs yaptım bırazda yuvarlandım. montum vardı. baktım kanayan yer yok gozlerım saglam basımı kontrol ettım kafatası da saglam bı check ten sonra kalktım babama kosmaya calıstım ama nafıle bır baktım kı benım sol bacagın dızden asagısı sadece surtunuyor yerde. hısstememısım bıle. babam kılolu oldugu ıcın (0,105 ton) oldugu yere yıgılmıs bıseyı yoktu ama benım dızın ıc sıvısı dagılmıstı ve butun baglarım yırtılmıştı. 2 ay kalçadan topuga kadar alçıda kaldı. hala sorunlu. çarpan adamdan davacı olmadım. ama hala bır ozur bıle dılemedı.

ondan bır once de yaklasık 60 km hızla fren yapamadan bır at arabasının altına gırdım. bırden yola cıkmıstı. bıse oolmadı sadece elbıseler gıttı bıraz sıyrık. kendım kalktım gıttım hastaneye. 100 ytl cıvarında hasar vardı. benım bandajlar da 10 ytl tuttu.

ıkısınde de hussar 125 vardı. motor saglammış. ama servıs 5 cm kısaldıgını soyldı.
    live to ride, ride to live

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Bi kaç tanede benden Motorumu aldığım ilk gün;sanayiden teslim aldığım motorumla dükkanıma geliyorum;kırmızı ışıkta stop etti motor Elim ayağım birbirine dolandı;arkamda koca belediye otobüsü;hemen sağa çekip kaldırıma aldım motoru,sonra benzin deposunun kelebeğini açmadığımı anladım Tekrar sürmeye başladım,kaldırımdan aşağı inicem derken bi anda ön freni sıktım ve dakka bir gol bir yerdeyim Verilmiş sadakamız varmış hiç bişey olmadan atlattım.
    Bi başkası da bir gece dükkanı kapattıktan sonra eve giderken başıma geldi Denizliyi bilenler,çınar meydanını da bilirler,hava alıp eve gitmek için bi kaç tur atiyim dedim.Bu arada zemin de ıslak,daha yağmur yeni dinmiş,50-60 km hızla kavşağı almaya çalışırken bir anda motorun kaydığını ve yerde olduğumu gördüm Arkamda 2-3 araç vardı ve allahtan beni farkettiler ve hemen kırdılar.Ben kendimi hemen toprladım ve motora atladım tekrar,bu sırada arkadaki araçlar bana bakıp bi yaramın olup olmadığını kestirmeye çalışıyorlardı,onlara özür dilerim anladımda el kol işaretleri yaptıktan sonra tekrar yola koyuldum ve onu da sıyrıksız atlattım.
    Bi diğerini daha anlatıcam bak uzun oluo ama ne kadar basit sebeplerden kaza yapabileceğimizi anlamış oluyoruz ;yine bir gece;bardan çıktım eve gidiorum ara sokağın birine öle bi daldım ki nasıl olsuğunu ben bile hatırlamıom 70-80km falan vardı hızım,kendimi motogp pilotu falan sandım sanırım;bi baktım yine yerdeyim Şimdiye kadar geçirdiğim en hasarlı kazamdı;bedenimin sol taraftan 4 noktası (ayak bileğim,dizim,kalça kenarım ve sol omzum) bir kaç hafta çok ağrıdı hatta bi kaç kez kaburgalarımın ağrıdığını hissettim,sol tarafımın 4noktası hafif yaralandı.Bu kazayı da ufak sıyrıklarla atlattık (verilmiş sadakam varmış )

Mozaik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1991
    Bingöl-Muş arasındaki dağlardan inerken
    virajı alamamıştım.
    sonra diyarbakır devlet hastahanesi
    sonra uçakla ankara
    geçici hafıza kaybı

dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun arkadaşlar, allah hepimizi kötü kazalardan korusun.

hic vitezli motosiklet kullanmadan vitezli motosiklet kullanıyorum 1 yıldır am ilk bindiğimde aracın birine vurdum ondan sonra kavradım baaya alıştım 2 aysonra frenleri yapıp bi konrol edim derken ara sokakta geniş ve kum yerlere serpilmiş ve farketmeden virajı 3 vitezle dönerken yanlışlıkla ön frene dokunmamla ben biyerde motor biyerde ama sonucta hasar olmadı ama be ufak darbe yedim

sulo95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mevsim son bahar hava biraz ayaz arkada kuzen var kaptırdık köfte yemeye gidiyoruz geçeceğimiz sokak biraz karışık tabi önce sağa 60 derece sonra sola 45 derece sağa 45 tekrar sola 80 derece kadar dört virajdan cıkıp yola düz devam edip gideceğiz,hızı normale alıp ilk viraja yatmaya başladığımda gözüm ikinci virajda bulunan, telefon direkleri vardır tahtadan bilen arkadaşlar vardır işte onun ta tepesine çıkmış ne iş yaptığını bilmediğim adama da takılmaya başlamıştı bir yandanda tabi bu beş saniye kadar sürdü sağdan kaldırdım motoru sola yatmaya başladım kaskın camı tak karanlık tabi ne olduğunu bile anlayamadan asıldım allah ne verdiyse firenlere kuzen en üstte motor ortada bende haliyle en altta sağdan soldan gelenler kaldırdık motoru gösterge tablası sinyaller felan benim moral sıfır o arada ne oloduğunu öğrenmeye çalışıyorum az önce telefon direğindeki adam karşılıklı iki direk arasındaki ana kabloyu bir bırakıyor kablo benim kaskta ama şanslıydıkki işte altından geçebildik ufak tefek sıyrıklar ve kırıksız..

tarık54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çakma harley
    motorumla tavuk ezmiştim tavugun kafası koptu
    :146::MOTORUMU İSTEMEBENDEN BUZGİBİ SOĞURUM SENDENpala::

mustafa_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ilk motora binişimde ilk kazamı yaptım o da direksiyon sınavında ve geçemedim dönmeyi beceremedim. sanırım bu sitenin yüz karası oldum. dimi??

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler