Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask için yardımlarınızı bekliyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    öncelikle herkese merhaba
    arkadaşlar ben şu anda 20 tl ye aldığım kaskı kullanıyorum bu durumdan hiç memnun değilim ve içim rahat etmiyor sizden ricam bana fiyatı 100- 110 tl ye kadar olan cross tarzı olamayan ve kapalı kasklar önerir misiniz ? şimdiden teşekkür ediyorum...
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Bu fiyat aralığında alabileceğin en iyi kask LS2 Cartoon...

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    bence de bu fiyata en iyisi LS2. ama sezon sonu lazer de bulabilirsin belki.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Motosikleti
    Piaggio FLY
    LS2 iyi güzel ama 100liraya artık daha iyisi de bulunuyor, buyrun Scorpion Exo400- 99TL

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...950-0-124.html

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    evet scorpion güzele benziyor kullanmadım ama... ben airoh kullanıyorum idare eder bi kask ama o paraya daha kaliteli bir ürün olması gerekirdi...

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Ls2de alabilirsin , ama scorpion daha kaliteli tabi kalmadı çoğu bedeni bi motomaxdan bak istersen ama scorpion dışında önerebilceğim bi markada motomaxın yeni sattığı nitro marka kasklar http://www.motomaxonlineshop.com/mai...1267-0-72.html oldukça kaliteli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    LS2 delta kullanıyorum çene açılır. Geçenlerde bir de Scorpion exo aldım kampanyadan 100 TL'ye. Her iki markayı da tavsiye ederim. Scorpion exo'nun gri olanında tüm bedenler var. Scorpion'da bir beden büyük almanı tavsiye ederim. LS2'de M beden kullanmama rağmen scorpion'da L daha iyi oldu.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim scorpion kask hoşuma gitti ls2 de fena değil 2 sinden birini alırım artık
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    scorpion exo 400 DM kullaniyorum. motomaxtan aldim .gayet memnunum . kesnlikle bugu yapmayan bir vizorun olucak. Havalandirmalari cok iyi. Ses yalitimi da oldukca guzel .Taktigimda gercekten korundugumu hissediyordum. Once bnde ls2 combat fln alicaktim. ama scorpion daha avantajli ve hesapli geldi. iyi surusler..

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    teşekkürler arkadaşım benimde sormak istediklerimi cevaplamışın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)