Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet çıkarmada bu kadar aksilik olmaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    şuanda çok sinirliyim sakinlemek için foruma konu açmaya karar verdim pazar günü b sınıfı için direksion sınavına girmiştim çarşamba dosyaların çıkmasını beklerken çıkmadı perşembeye kaldı bu arada sürücü kursuna 10 kere gidip gelmişimdir tam dosyalar milli eğitimden çıktı sürücü kursuna geldi doğru tescile gazladım bi gittim içerisi kalabalık zaten kıllandım sonra bir adam geldi dedi görevli hastlanmıs o anda kime kızacağımı bilemedim başımdan aşağıya kaynak sular döküldü bir kere yarında şehir dısına çıkacaktım.
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuanda çok sinirliyim sakinlemek için foruma konu açmaya karar verdim pazar günü b sınıfı için direksion sınavına girmiştim çarşamba dosyaların çıkmasını beklerken çıkmadı perşembeye kaldı bu arada sürücü kursuna 10 kere gidip gelmişimdir tam dosyalar milli eğitimden çıktı sürücü kursuna geldi doğru tescile gazladım bi gittim içerisi kalabalık zaten kıllandım sonra bir adam geldi dedi görevli hastlanmıs o anda kime kızacağımı bilemedim başımdan aşağıya kaynak sular döküldü bir kere yarında şehir dısına çıkacaktım.

Herşeyde vardır bir hayır dostum,sıkma canını,bir sene veya bir ay beklemiceksin,toru topu bir kaç gün uzar...

Boşver canını sıkmaya değmez...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    cbf 150
    bir kaç gün beklemek problem değilde bütün işlerimi ona göre ayarlamıstım böyle olcağını bilsem pazartesi giderdim tek kişi görevmi yapar şu tescilde

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Bende 24 temmuzda gırdım dıreksıyon sınavına hala beklıyoz dosya vercekelr bugun 12 gun oldu devletın ısı cok agırya nabıyolar bu kdr bılmıyroum bekle babam bekle bunlada bıtmıyo gıdıcez ılce emnıyete oda 3-5 gun sonra vercek ehlıyetı yanı kazanıyosun ama evrakları alana kdr adamı ağlatıyolar yemın edıyorum

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    dostum seni teselli edecek bir bilgi vereyim.

hani hep avrupa söyle avrupa böyle diyoruy ya, iste burda bu bürokrasi cok cok daha kötü isliyor. ben b ehliyetimi alirken hem toplam 2000 euro para verdim, hem de öss sinavi gibi bilgisayar sinavina girdim, direksiyon sinavi ise cabasi, öyle git gel degil. trafikte sifir hatasiz yaklasik 30 dk sinava giriyorsun , sifir hata abartisizdir. avrupa'da ehliyet almak ciddi ciddi ön hazirlik istiyor ve cogu insan en az 3 defa bu sinavlara giriyor.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Motosikleti
    cbf 150
    bu kadar uzatılmaz paraya gelince anında gününde alıyorlar

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    devlet işleri böyle işte bende çipli pasaport için 3 hafta uğraşmıştım

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Seninki iyiymiş gene benim yaşadıklarımı bilsen 2,5 ay İl Milli eğitim müdürünün imzasını bekledim sonra koştura koştura emniyete gittim, 1 hafta sonra ehliyeti elime aldığımda ne göreyim A2 yerine B yazıyor , arkadaşlar sadece A2 olmaz bu herhalde B almıştır diye öyle basmışlar Neyse bunda yanlışlık var diye ehliyeti geri verdim, vatandaşlar kaplamayı kaldırıp, kağıda yazdıkları A2 yazısını yapıştırıp bi daha kaplayıp geri verdiler Şu an sınıf kısmında daktilo ile yazılmış bir kağıt parçası var, sahte evrak gibi hissediyorum, 2 senedir bir tek jandarma durdurdu, başka durduran olmadı, bu hali yasal değil derlerse bir çevirmede direkt emniyete dava açacağım
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninki iyiymiş gene benim yaşadıklarımı bilsen 2,5 ay İl Milli eğitim müdürünün imzasını bekledim sonra koştura koştura emniyete gittim, 1 hafta sonra ehliyeti elime aldığımda ne göreyim A2 yerine B yazıyor , arkadaşlar sadece A2 olmaz bu herhalde B almıştır diye öyle basmışlar Neyse bunda yanlışlık var diye ehliyeti geri verdim, vatandaşlar kaplamayı kaldırıp, kağıda yazdıkları A2 yazısını yapıştırıp bi daha kaplayıp geri verdiler Şu an sınıf kısmında daktilo ile yazılmış bir kağıt parçası var, sahte evrak gibi hissediyorum, 2 senedir bir tek jandarma durdurdu, başka durduran olmadı, bu hali yasal değil derlerse bir çevirmede direkt emniyete dava açacağım
    üstad onlar kendi yaptıkları hataları görmez inan. kabak yine senin başına patlar. umarım bi şey olmaz ama başın ağrıyacak gibi geliyor bana. keşke bi kaç gün beklemeyi göze alıp itiraz etseydin sıfırdan yenisini bastırsaydın.

Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    benim a2 ehliyette aynisi. allah'tan b ehliyetimi avusturya'dan aldim

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad onlar kendi yaptıkları hataları görmez inan. kabak yine senin başına patlar. umarım bi şey olmaz ama başın ağrıyacak gibi geliyor bana. keşke bi kaç gün beklemeyi göze alıp itiraz etseydin sıfırdan yenisini bastırsaydın.
    Bişey olmaz diye salladılar, bekliyorum sorun çıkmasını
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    Bişey olmaz diye salladılar, bekliyorum sorun çıkmasını
    ben de istanbul'da ayni problemle 5 sene motosiklet kullandim en az 10 defa polis kontrolune geldim. sadece süphelenip merkezi ariyolar telsiz ya da telefonla, okey cevabi gelince sorun olmuyo dogal olarak, ama iste biraz bekliyosun cevabi 5 dk kadar.

Motosikleti
    cbf 150
    inşallah görevli arkadaş iyileşir yarına benim ehliyet işini halleder alttarafı a2 yazısının yanına b sınıfı eklenecek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)