Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ehliyet aşaması tamam :) sıra motosikletde...

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Şükürler olsun dün direksiyon sınavına girdim ankarada. Ehliyet aşamasını hallettik. Kısmetse sıra yavaş yavaş motosiklete geldi ;) Yalnız şunu belirtmek istiyorum direksiyon sınavının yapıldığı yer berbat durumdaydı... Sürüş alanında öbek öbek insanlar... Hava atmak için motosikletini getirip park edenler... Bu şartlar altında yapılacağını tahmin etmiyordum. Neyseki şükür atlattık direksiyon sınavını. Motosiklet almak için gerekli parayı tedarik edip sizlerinde yönlendirmeleri doğrultusunda uygun motosikleti almaya sıra geldi inşallah. Görüldüğü üzere sabırla bekledim aylardır ve nihayetinde o gün geldi ;) Bana her konuda yardımcı olan motosiklet.net ailesine çok çok teşekkür ediyorum ve iyiki varsınız diyorum.
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hadi hayırlı olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun...
    Çok teşekkürler hocam. Darısı tüm sabırsızlıkla ehliyet bekliyen arkadaşların başına ;)
    Bir garip yolcu...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Bütçen ne kdr arkadasım yani en fazla ne kdr verebilirsin vede aradigin tarz nedir

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı olsun direksion sınavları güzel oluyor bende bügün b sınıfı için girdim kısmetse hafta içi ehliyet cebimde sende en kısa zamanda motoruna kavusursun
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Apachee62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı ugurlu olsun ins bigün bizde buralara yazıcaz

Motosikleti
    Honda Cbr 125 - 2007
    Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şükürler olsun dün direksiyon sınavına girdim ankarada. Ehliyet aşamasını hallettik. Kısmetse sıra yavaş yavaş motosiklete geldi ;) Yalnız şunu belirtmek istiyorum direksiyon sınavının yapıldığı yer berbat durumdaydı... Sürüş alanında öbek öbek insanlar... Hava atmak için motosikletini getirip park edenler... Bu şartlar altında yapılacağını tahmin etmiyordum. Neyseki şükür atlattık direksiyon sınavını. Motosiklet almak için gerekli parayı tedarik edip sizlerinde yönlendirmeleri doğrultusunda uygun motosikleti almaya sıra geldi inşallah. Görüldüğü üzere sabırla bekledim aylardır ve nihayetinde o gün geldi ;) Bana her konuda yardımcı olan motosiklet.net ailesine çok çok teşekkür ediyorum ve iyiki varsınız diyorum.
    direksiyon sınavı nerde yapılıyor .ankara için.
    birde deneyimleri anlatırmısın nasıl dı.dubaların arasından geçiliyor diye duymuştum.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçen ne kdr arkadasım yani en fazla ne kdr verebilirsin vede aradigin tarz nedir
    Hocam tam emin diilim 125 lik mi yoksa 250cc lik mi almalıyım diye... 4-5 bin tl civari kredi çekip üstünede 1-2bin tl koyup alıcam kısmetse... Tabi alacağım motoru tam anlamıyla tesbit etmem gerekiyor ona göre kredi çekeceğim sanırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:06 ----------

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun direksion sınavları güzel oluyor bende bügün b sınıfı için girdim kısmetse hafta içi ehliyet cebimde sende en kısa zamanda motoruna kavusursun

Amin inşallah hepimiz isteklerimize kavuşuruz. Seninde ehliyetin hayırlı uğurlu olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:08 ----------

Alıntı Apachee62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun ins bigün bizde buralara yazıcaz
    Teşekkürler hocam inşallah o gün çabuk gelir ve sizde alırsınız... Sonra burda hep beraber tebrik ederiz sizi ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 ----------

Alıntı opsde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde deneyimleri anlatırmısın nasıl dı.dubaların arasından geçiliyor diye duymuştum.
    Hocam ankarada Etlik form ovacık diye bir yerde yaptılar... 4-5 kuka koyup önce düz yanlarından geçip ardından dönüşte kukalara girmemi istediler. Sınav bundan ibaretti. Orada bizim için ayrılan alanın dar oluşu ve insanların sürüş alanına kendilerini atmaları, motosikletlerini uygun olmuyan yere park etmeleri hepimizin canını sıktı. Mazallah aksilik yaşanabilirdi. Ki çoğu sürücü yolun ortasında duran kalabalığada daldı... Yani sınavda birşey yok. Gayet rahat geçebilirsiniz...
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    F650 GS
    hayırlı olsun dostum bende dün ehliyet sınavına izmirde girdim. üç tane kuka arasından geçip 200 meter kadar motoru sürmmemizi sonrada yanlarında durmamızı istediler. kolay fakat bir o kadarda eğlenceliydi. bu arada parkurda trafik çok yoğun değildi. bekleyen arkadaşlarda sağolsunlar kenarda duruyorlardı. dosyayı önümüzdeki hafta alabilecekmişiz. ehliyet daha sonra heralde.

@dionysos06
    Hadi hayırlı olsun. Sadece oradaki kukaların arasından geçebilen her insan ile trafikte aynı yollarda olduğumuzu düşünerek her zaman bilinçli sürüş yapmalıyız.
    Mümkünse bu işin profesyonel eğitimini almanı da öneriyorum.

Motosiklet olarak ise zaten forumda konuları gezerek az çok hangisine gönlünün kaydığını tesbit etmişsindir. İlk aşamada önemli olan kullanım amacın ve kullanım maliyetlerin/giderlerin olmalı bence.

Alıntı opsde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haritadaki mavi işaretli alanda motosiklet için direksiyon sınavları yapılıyor.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...7267b2c7f57b77
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hayirli olsun kardesim
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dionysos06
    Hadi hayırlı olsun. Sadece oradaki kukaların arasından geçebilen her insan ile trafikte aynı yollarda olduğumuzu düşünerek her zaman bilinçli sürüş yapmalıyız.
    Mümkünse bu işin profesyonel eğitimini almanı da öneriyorum.

Motosiklet olarak ise zaten forumda konuları gezerek az çok hangisine gönlünün kaydığını tesbit etmişsindir. İlk aşamada önemli olan kullanım amacın ve kullanım maliyetlerin/giderlerin olmalı bence.

Haritadaki mavi işaretli alanda motosiklet için direksiyon sınavları yapılıyor.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...7267b2c7f57b77

Hocam kesinlikle size katılıyorum. Zaten ilkkez motosiklete sürücü olarak kursta bindim. Yani kursta öğrendim ve bunun bana yeterli olmadığının farkındayım. Bu yüzden profosyonel destek almayı istiyorum. 4-44 motor veriyormuş bu eğitimi. Yinede tabi derinlemesine araştırma içerisine gireceğim. Sizinde bildiğiniz bu şekilde profosyonel eğitim veren yerler varsa ankara da öneride bulunursanız çok mutlu olurum... Motosiklet konusuna gelince günlük hayatta kullanabileceğim, hafta sonları şehirler arası seyahat yapabileceğim bir motosiklet istiyorum. ss tarz olarak beni cezbeden motosikletler.... Aylardır hemen hemen hergün forumu takip ediyor geçmişe yönelik araştırmalarda yaparak bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Bir çok üye arkadaşımızda saolsun bilgisini esirgemiyerek beni aydınlatıyor. Hepsine teşekkür ediyorum. Motosiklet konusunda da yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun kardesim
    Sinan çok teşekkür ediyorum. Seninde üzerimde emeğin büyük bilgilenmem konusunda Umarım motosiklet konusunda da yardımlarını esirgemezsin ;)
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hocam kesinlikle size katılıyorum. Zaten ilkkez motosiklete sürücü olarak kursta bindim. Yani kursta öğrendim ve bunun bana yeterli olmadığının farkındayım. Bu yüzden profosyonel destek almayı istiyorum. 4-44 motor veriyormuş bu eğitimi. Yinede tabi derinlemesine araştırma içerisine gireceğim. Sizinde bildiğiniz bu şekilde profosyonel eğitim veren yerler varsa ankara da öneride bulunursanız çok mutlu olurum... Motosiklet konusuna gelince günlük hayatta kullanabileceğim, hafta sonları şehirler arası seyahat yapabileceğim bir motosiklet istiyorum. ss tarz olarak beni cezbeden motosikletler.... Aylardır hemen hemen hergün forumu takip ediyor geçmişe yönelik araştırmalarda yaparak bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Bir çok üye arkadaşımızda saolsun bilgisini esirgemiyerek beni aydınlatıyor. Hepsine teşekkür ediyorum. Motosiklet konusunda da yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

Sinan çok teşekkür ediyorum. Seninde üzerimde emeğin büyük bilgilenmem konusunda Umarım motosiklet konusunda da yardımlarını esirgemezsin ;)
    Ne demek kardeşim.
    Ne halta yariyoruz biz burada?
    Tabiki yardim edeceğiz.
    Şüphen olmasin sakin

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek kardeşim.
    Ne halta yariyoruz biz burada?
    Tabiki yardim edeceğiz.
    Şüphen olmasin sakin
    Ne diyeyim Allah başımızdan sizleri eksik etmesin. Donanımlı bir motosikletci olma yolunda izinizdeyim ;)
    Bir garip yolcu...

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    hayırlı olsun
    benim de A-2 ehliyet sınavım 21 Ağustos'ta
    ama kısmetse motoru ehliyetten önce alacağım
    trafiğe tabiki ehliyetten sonra çıkacağım
    umarım hayırlısı olur
    ve umarım gönlündeki motor tutkusunu her daim yaşarsın
    saygılar

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı volkanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    benim de A-2 ehliyet sınavım 21 Ağustos'ta
    ama kısmetse motoru ehliyetten önce alacağım
    trafiğe tabiki ehliyetten sonra çıkacağım
    umarım hayırlısı olur
    ve umarım gönlündeki motor tutkusunu her daim yaşarsın
    saygılar
    Motorunuzda ehliyetinizde şimdiden hayırlı olsun. Rabbim kaza bela vermeden kullanmanı nasip etsin. Güzel dilekleriniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum...
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    DL1000-Nmax155

Ben hicbisey yapmadim.
    Sen zaten herseyi biliyordun.
    Ufak bi ışık olabildiysem ne mutlu bana.
    Her türlü konuda her zaman yardimci olurum dostum.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Hayırlı olsun.Allah kazasız sorunsuz sürüşler nasip etsin, tabi en kısa zamanda kavuşmanızı temenni ettiğim motosikletinize kavuştuğunuzda...
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Keşke herkes senin yaptıgını yapabilse.Umarım örnek olursun.Hayırlı olsun.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Kardeş bende bu ay ehliyete yazılıyorum. Yukarıda yazdıkların çok faydalı oldu az çok gözümde canlandı sınavın nasıl olacağı eline sağlık. Bende 3-5 kuruş biriktirip yetmediği yerde kredi ile bir motor almayı düşünüyorum ve büyük ihtimalle cbf150 olacak. Uzun zamandır araştırıyorum inşallah kavuşacağım hayallerime =) Forumda gerçekden çok yardım sever ve sağlam motorcular var hepsine teşekkür ediyorum.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)