Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar 2011 model motosikletler çıktı mı piyasaya?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Bugün sahibinden koma bakarken bir kaç öyle 2011 model motosiklete gözüm takıldı tam emin olamadım ama. Cbr filan 2011 yazıyordu...
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    2011 olabilmesi için 1 agustosu beklemek lazım ancak ellerinde motor kalmamış ta yeni mi getirmişler hayret.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    doğrudur çıkmıstır araba pejonun araba ilanı vardı geçen 2011 model 2010 fiyat gibi birşeyler yazıyordu
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 olabilmesi için 1 agustosu beklemek lazım ancak ellerinde motor kalmamış ta yeni mi getirmişler hayret.
    Valla bende şaşırdım ama çıkmış galiba çünkü motosiklet mağazası yazmıştı 2011 diye satmazlar dimi 2010 modelleri çünkü ben pek bi fark göremedim
    Bir garip yolcu...

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    ağustosun 1 inden sonra 2011 olma işi sadece otomobillerde oluyor diye biliyorum, motorlarda ise gümrükten giriş tarihi model yılı olarak görünüyor diye söylediler bana... o nedenle 2011 model motosiklet için 2011 mart ı beklemek gerekiyor diye biliyorum... ama yanlış da olabilir
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağustosun 1 inden sonra 2011 olma işi sadece otomobillerde oluyor diye biliyorum, motorlarda ise gümrükten giriş tarihi model yılı olarak görünüyor diye söylediler bana... o nedenle 2011 model motosiklet için 2011 mart ı beklemek gerekiyor diye biliyorum... ama yanlış da olabilir
    evet arkadaşım yanlış bilgi. olay motosikletlerde şöyle oluyor eğer ki faturada ötv ödendi belgesi 2011 görünüyorsa teknik belge 2011 görünüyorsa ve fatura 1 ağustos 2010'dan sonra kesildi ise o makina 2011 modeldir. zaten fatura 1 ağustostan sonra kesildiyse ötv ödendi belgesi 2011 olmak zorunda sadece burada alacağın motorun firması sana teknik belgeyi 2011 olarak göndermeli.

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım yanlış bilgi. olay motosikletlerde şöyle oluyor eğer ki faturada ötv ödendi belgesi 2011 görünüyorsa teknik belge 2011 görünüyorsa ve fatura 1 ağustos 2010'dan sonra kesildi ise o makina 2011 modeldir. zaten fatura 1 ağustostan sonra kesildiyse ötv ödendi belgesi 2011 olmak zorunda sadece burada alacağın motorun firması sana teknik belgeyi 2011 olarak göndermeli.

al işte yamaha servisinin bir yanıltmacası daha... peki birşey soracağım, orada bir fazer vardı, 2007 model dedi, ama sıfır makina, eğer ben gidip 2010 yılında çıkışını yaptırsaydım, yine 2007 model olarak mı kalacaktı??? o işler nasıl oluyor detaylı birgi verebilir misin?
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)