Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hyosung GT 650 Bilgi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hyosung GT 650

Arkadaşlar dün Antalya/Bulgarlar Motor a gittim Er-5 denemek ve son kararım olan Er-5 i iyice analiz etmek için ama ne yazık ki artık üretilmediğini ve onun yerine Er-6 nın üretildiğini öğrendim.

Fakat Er-6 da 11 ila 14.000 YTL arası değişen rakkamlara sahip olduğu için pek alma taraftarı olamadım. Galaeride daha öncede görmüş olduğum yukarıda resmini koyduğum alete baktım 78 HP ve 650 cc, ön arka disk fren, su soğutmalı falan. Şu an için Antalyada Kawasaki servisi bakıyormuş bu motorlara Kore malı ve uzun süredir süregelen iyi bir marka, yakında Antalyada serviside açılacakmış. Fiyatı plaka dahil 9.350 YTL normalde 10.350 dedi indirimle falan bu fiyata geldi.

Nisan, Mayıs, Haziran gibi almayı planlıyorum ne dersiniz? Nasıl alettir daha önce deneyenler var mıı aranızda?
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2005 model 2.el modelleri çok ucuz denilebilir. Yukarıdaki resimdeki motor sahibinden.com da 6200 ytl fiyat istemişler. 2. el 250 cc bulabilirsek hiç düşünmeden alacağım. Çünkü fazer 250 bu sene gelmiyormuş Türkiyeye.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

tintinopsella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS DAKAR ve xt125r
    motoring.co.za da bilgi bulabilirsiniz ancak bildiğim kadarıyla türkiyedeki distribütörlüğü berbatmış..

evrennn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosung türkiyede senelerdir var,ilk metro motor getirdi.motorlar gercekten kaliteli bi honda bi yamahaya yakın.hondayı nasıl kullanıyosan senelerce bunuda kullanırsın fiyatıda cok makul ama türkiye piyasasında daha oturmamış bi marka bu nedemk,ikinci eli satarken zorlanırsın+parça durumunu ve fiyatını araştır(sanırım var ve fiyatı uygun) yani sana söyle söyliyim satmaya kalkarsan 6 ay sonra cok zarar edersin ama kullanacaksan 3-4 sene sorun deil zarar.yani özetle güzel motor bu fiyata çok ii ama sen yine son kararı kendin ver

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ben bu zarar meselesine çok katılmıyorum.

Şöyle anlatayım, kişi niye ikinci el alır ? Bütçesi yeterli olmadığı zaman !

Eee bu durumda bir yıl kullanılmış bir Hyosung mesela 2000 YTL değer kaybetse, yüksek fiyatlı olan da aynı değeri kaybetse, arada yine başlangıçtaki fark baki...

Burada önemli olan malın kalitesi. Bu durumda kaliteli bir araç, emsallerinden de uygun fiyatta ise, ikinci el arayanlar için iyi bir seçenek olacaktır. Nitekim bu sitede de Hyosung ikinci el ile ilgilenen birçok üye var..
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Valla bundan sonra 3-5 sene motor almam zaten onun için satma problemi olmayacak. Benim için önemli olan performans, parça fiyatları, sağlamlık gibi faktörler ...

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    Siteden bir arkadaş Hyosung Gt650 satıyordu.Çok temiz resimleride var.Ben almaya kalkıştım.Ama olmadı.Düşünmek isteyen ilana baksın.Fiyatı'da uygun.Ve çok güçlü bir motor ve serviside sağlam.Biraz araştırmıştım.6500 satıyordu.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6612

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    2. el almayı düşünmüyorum "0" alırım alırsam ama yinede sağol bir bakayım ...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olm bi bak fiyat çok ii satılmadıysa o alet kaçacak alet değil bence
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Abi baktımda bana gelmez deposunda ezik olan, üstünde çizik olan alet. Aynı zamanda ben YBR yi 2500 YTL ye saydıracağım "0" alırken arkadaşta benim YBR yi içe alacaksa tamam 4000 YTL vereyim üstüne anlaşalım ;) ...

nolacak olm bi ezik depoyu kökten deiştirsen 100-150 tutar ama takas yapmaz motor alacakmış öle yazmış ....
    banada komisyon verecek ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

O motor sahibinden.com da farklı motorsiklet.net te farklı fiyatlı aradaki fark demekki sana geliyormuş abi. Metal o motoru alırsa ve yazın marmarise geldiğimizde sen bişey ısmarladığında Metale teşekür ederiz. Anlamaz o
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

hakan karıştırma işte sen

ye iş bak keyfine

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    Duvar Kağıdı Olabilecek Bir resim

Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

bikehoper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT-250(zeki,çevik ve ahlaklı)
    DOSTUM ben 250lik aldım ;inan sanada Hyosungu tavsiye ederim.Reklam giderleri daha fazla diye bilinen markalara boşa para verme derim.Teknoloji ve kalitenin fazlası var eksiği yok.
    motorsikleti, felsefesini hissederek kullanabilen herkes özgürdür ve kardeştir.

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    çok yaşa... hyusong hyusong hyusong... hatunda fena değilmiş hani... benimkine henuz bi duvar kagıdı olacak şekilde bi hatun binmedi... :p
    ^^ Akdeniz Akşamları ^^

kervan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bu hyosungu baya bir arastırmasını yaptım. global motor diye firma getirtiyormus vede ilgi alakası cok iyiymis (daha önce baska bir firma getirtiyormus ve müsteri anlayıslar pek iyi degilmis) daha motordan sikayetci olanıda görmedim. bende su 250 cclik racing modelini inceliyorum.kaliteli motor diyor herkes.

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    hysounga gerçekten çok kaliteli bir motot diyolar... tavsiye ederim....

bir race tipi alette v tipi motor olur mu?neden hiç bir kawasakide yamahada suzukide böyle saçmalık yok akıllı olun arkadaşlar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Nokia kardeşim. güzel insan, üfürükten tayyare yorumlarda bulunmadan önce biraz oku araştır. Ondan sonra v2 motorlu race olur mu olmaz mı yazarsın buraya. başka bir başlığa yaptığın marka karalama çabalarına verdiğim cevabı buraya kopyalıyorum.

git bir ducatiye bak bakalım içlerindeki motor v2. Ayrıca Hondanında (rc51) Yamaha tzr 250 de de v2 motor bulunmakta
    Buelli saymıyorum bile !
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler