Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İçimizdeki (bazı) racing motor kullanıcılarını kınıyorum...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B]Merhaba arkadaşlar. Dün başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istedim. Dün akşam üzeri saat 18.00 gibi Gemlik'ten Orhangazi istikametine doğru ilerliyordum. Orhangazi'ye girişte ilk ışıklarda durdum. Altımdaki motor bu arada ybr125.. Üzerime sıcağa aldırmadan giydiğim montum, dizliğim, kaskım, eldivenim vardı. Neyse ışıklarda dururken yanıma 2 tane küçük beyinli racing kullanıcısı geldi. Tatilden dönüyorlardı sanırım, İstanbul'a gidiyorlardı. Çantaları vardı. 34 plaka idiler. Motorların biri r6, diğeri movistardı. İşin ilginç yanı üzerilerinde öle bi bir alete binmelerine rağmen kasktan başka koruyucu yoktu. Aksine ikiside bildiğimiz kısa şortlu, askılıydı. Çok şaşırmıştım. Ya düşseler de nasıl kurtulacaklar diye düşünürken bana bakarak dalga geçtiklerini gördüm. O insancık yavruları güzel geçen bir günümü alt üst etti. Çok sinirime dokundu. Elleriyle beni göstererek birbirlerine bakıp gülüşüyorlardı. Yanlarına gidip sıkıntılarını sorayım derken yeşil ışık yandı ve biri teker alarak, diğeri de arkadasından gaz açıp gittiler. Eve doğru gelirken ya ben çok salağım da bu sıcakta bu kadar koruma 125lik bir alete göre çok dedim, ya da bu serseriler azrail'e gidiyor dedim

Dünden beri içimde bir şey kaldı sizinle paylaşmak istedim...
    __To Be Or NoT tO be__

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    arkadaşım boşver. doğru olanını sen yapmışsın. diğerlerinin ne düşündükleri ve neler yaptıkları sadece kendilerini bağlar. herhangi bir sorunda o kıyafetlerin faydasını sen göreceksin. neyse daha fazla uzatmayayım.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ancak bir aptal karşısındakini aptal zanneder.
    Takma kafana. Bildiğin yoldan da şaşma..
    Yanlışlar üzerine yapılan her doğru yanlıştır.
    Bırak korumalı montunda, dizliklerinle, kaskınla, yan sanayi koruma demirlerinle dalga geçsinler.
    Hasta kabulunden iyidir..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    151 RS
    adı üstünde "koruma" , onların ki ise "korumama" fark bu kadar net sen sağlamcı ol salla onları
    [B][I]ßiz YoLa çıktıkLarımızı YoLda ßuLdukLarımıza Değişmeyiz... [I][/B]

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle yaptım zaten... Tamam güzel kaskını takmışsın, düştüğünde kafan korunacak. Ya diğer yerler. Sen şortla o motora binip teker yapıp gidiyorsun. Bu cesaret nedir ya. Bu insanlar canlarını sokakta mı bulduların. Allah korusun düşsen bacağın, kolun ne olur... Bir de öyle bir motorla. Yazık. Denecek başka söz yok..[/B]
    __To Be Or NoT tO be__

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    takma boş ver...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    ben scooter a mont kask eldiven takınca millet bana da diyo ne gerek var kimbilir kaçpara verdin bunlara diye bende, sen hiç düştünmü diyorum yok diyor, iyi diyorum düşünce anlarsın önemini diye .bu arada kaç para bayıldın bunlara diyenlere de gayet başım dik 300 500 verdim paşa paşa giyiyorum diyorum . bunlar cahil insanlar çoğu insan inat edip 14 15 milyar toplayıp alabilirler ama her 600 lük motoru olandan pek bi akıl bekleyemezsin :D benden uzak allaha yakın ol de geç git tin tin :D

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Hiç takma böyle kompleksli tipleri.

Bana da çoğu yerde uzaylı muamelesi yapıyorlar korumaları görünce.

Sen doğrusunu yapıyorsun, boşver.
    Ağır metal insanı...

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşver yoluna bak

gez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    arkadaşım ben scooterla ders alıyorum , üzerimde her türlü koruma var beni görseler dahada gülerlerdi heralde. boşgeç keyfine bak

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    korumaları takıp takamamak sana kalmış seçeneklerde önünde, sonuçları da....
    Drift Religion

gez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    bu arada arkadaşlar motor dünyasına yamaha yzf 125 mi kawasaki ninja 250 lemi başlamak doğru olur ? fiyatları hemen hemen aynı .

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bana da tip tip bakıyolar takma bak keyfine

Alıntı gez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar motor dünyasına yamaha yzf 125 mi kawasaki ninja 250 lemi başlamak doğru olur ? fiyatları hemen hemen aynı .
    Tabi bu topik bunun yeri değil ama o parayı vereceksen ninja derim.

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    dostum o bahsettiğin salaklarla bende dün otobanda karşılaştım izmitten dönüyordum arabayla..
    biri sağımdan biri solumdan tapa gaz geçtiler.. arkalarından zavallılar yaşlarıda daha genç alllah rahmet eylesin dedim

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu türlerden çoooook var. Hepsini aynı kefeye koymamakla beraber bu tür şımarık tavırları daha çok ss kullanıcılarında görüyoruz. Zayıf kişiliklerini çok para ödeyip aldıkları motorları ile telafi etmeye çalışıyorlar. Sen doğru bildiğin yolda devam et, onlar zaten fazla yaşamıyorlar.

alketas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Üzülecek bir durum yok ortada arkadaşım. Sen gereken ne ise o nu yapıyorsun. Ful koruma motorculuğun olmazsa olmazıdır. Maalesef racing kullanan arkadaşların ufak bir kısmını ben de kınıyorum. Otobanda gazlıyo ama kask kafa yerine kolunda seyrediyo. tercih ve hayatı sevme meselesi.

Bosnak_semko dün beni de görmüş olmalısın. o dediğin herifler beni de sollayıp geçtiler 2 kişiler, kafa da kask yok ve motor sanırım mondial idi.
    Carpe Diem or Carpe Diem

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç takma böyle kompleksli tipleri.

Bana da çoğu yerde uzaylı muamelesi yapıyorlar korumaları görünce.

Sen doğrusunu yapıyorsun, boşver.
    Yalnız emre abi sen o yeleği giyince aynı zabıta görevlileri gibi oluyorsun
    Şaka tabiki bunlar biliyorsun... Olması gerekeni yapiyorsun.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu türlerden çoooook var. Hepsini aynı kefeye koymamakla beraber bu tür şımarık tavırları daha çok ss kullanıcılarında görüyoruz. Zayıf kişiliklerini çok para ödeyip aldıkları motorları ile telafi etmeye çalışıyorlar. Sen doğru bildiğin yolda devam et, onlar zaten fazla yaşamıyorlar.
    katılıyorum ve eklemek istiyorum.
    baba parası ile aldıkları için kabahat ailelerinde.bindirme kardeşim korumasız öldüğü zaman sen ağlayacaksın ben değil.bir motosiklet sürücüsü olarak kafasında kaskı,üzerinde korumaları olmadan motosiklet sürüp'te kaza sonucu ölenlere hiç üzülmüyorum desem yeridir.bırakın kendilerine zarar verdikleri gibi başkalarına'da zarar veriyorlar.
    geçen hafta ümraniye tepe üstünden bağlarbaşı yönüne gidiyorum bilenler vardır.yol üzerinde kısa bir tünel var tünelin tam ortalarındayım ,sağ şerit çizgiye yakın gidiyorum araçlar rahat geçsin diye.sağımdan tam gaz bir ss geçti O gürültüyle hafif yalpalama arkadan bastım kala... kafasında kask yok tam gaz devam..beyin özürlü bunlar O yüzden kask kullanmıyorlar.yazıcaksın en ağır cezayı baktın aynı hatayı tekrarlıyor el koyacaksın ehliyetine motoruna ,akılları belki başlarına gelir.sanmam ama yine'de denemeli
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Sen üzerine düşeni yap tak kaskını giy montunu. Onların duyarsızlığı kendilerine kalsın. düştüklerinde asfaltla tanışacak olan onların vücudu. onların tercihi giyip giymemek
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse yanlış anlamasın ama Racing kullanıcıları'nın çoğunluğu böyle küstah ve zayıf kişilikli küçük beyinli oluyorlar
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)